sancho




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Βεβαια, πρεπει να ξαναπω πως το να τσεκαρω οτι τα πιτσιρικια οντως δεν φοβονται ειναι το πρωτο. Το λεω γιατι ξερω παιδια που δεν μπορουν καθολου. Ο ανιψιος μου οταν ηταν μικρουλης δεν ηθελε να πηγαινει στα αγγλικα του γιατι η δασκαλα του ειχε δυο που εκοβαν βολτες.
Επισης εχω και παιδια που ξεφοβηθηκαν τους σκυλους με το Σαντσο. Ειχα μαθητριες που αρχικα ανεβαιναν στα θρανια οταν περνουσε σκυλος απ εξω, στη συνεχεια περασαν στο σταδιο 'φοβαμαι ολους τους σκυλους εκτος απ το Σαντσο' με τον οποιο επαιζαν. Τουλαχιστον μετριαστηκε η υστερικη αντιδραση καπως. :)

Καλά σιγα μην εμπαινα στη τάξη....στη πορτα κ γω...
Ε δεν κανω τοσο κακο μαθημα, εχει πλακα... :oops::oops:
:LOL:
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Καλοκαιρι στην πολη (αδικη κοινωνια, αλλους τους ανεβαζεις αλλους τους κατεβαζεις...)
IMG_4338.jpg IMG_4340.jpg
"Μπαλα ΜΟΥ! τρυπουλα ΜΟΥ!'

Πηγαμε προχθες στο Νιαρχο, δεν ειναι η πρωτη φορα αλλα αυτη βγαλαμε και φωτογραφια. 20170728_215753_LLS.jpg
20170728_215559_LLS.jpg
 








betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Για ποιο λογο αγαπαω στο σκυλουνι μου. τομ. 52

Γραφικη δε λεω αλλα θα γραψω ακομα μια φορα για το ποσο γαματο σκυλο εχω :)

Σημερα το πρωι γυρισαμε απ τη βολτα και πηγα στο φροντιστηριο γιατι ειχα ενα ιδιαιτερο. Ο Σαντσο μαζι, αφου πρωι δεν εχει καθολου κοσμο. Τον ειχα λυτο και καποια στιγμη, του ανοιξα τις εσωτετικες πορτες για την αυλη. Ενω εκανα μαθημα, τον ακουγα που 'κυνηγουσε τις γατες', φωναζε απ το φραχτη στους 'εχθρους' που περνουσαν απ εξω κλπ. Αυτος κλασικα, ερχοταν λιγο μεσα να τσεκαρει οτι ειμαστε ακομα εκει και ετρεχε παλι εξω να συνεχισει τις δουλειες του. Μετά απο καμια ωρα, παω να τον δω και βγαινοντας εξω, βλεπω οτι η αυλοπορτα ηταν ορθανοιχτη... :eek::eek:
Ξανακοιταω το σκυλο που ηταν διπλα μου .. την πορτα. Παω προς τα εκει να την κλείσω και βγαινει εξω. Τον φωναξα, μπηκε μεσα, του δωσα ενα φιλι, ΚΛΕΙΔΩΣΑ! και συνεχισα τη δουλεια μου.

:love::love:
Τρελαινομαι για τον ξενερωτο σκυλο μου!!!!
 


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
..... Μετά απο καμια ωρα, παω να τον δω και βγαινοντας εξω, βλεπω οτι η αυλοπορτα ηταν ορθανοιχτη... :eek::eek:
.... :love::love:
Τρελαινομαι για τον ξενερωτο σκυλο μου!!!!
Και εγώ "παθών" και σε καταλαβαίνω
Να χαίρεσαι τον ξενέρωτο σκύλο σου και να περνάτε καλά :)(y)
 








betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Τι, πηγαίνετε και αλλού εκτός από το ΟΑΚΑ; :p:D
Κυριως οακα! Αλλα ειναι δυσκολο να βγαλεις φωτο εκει. Εδω προσπαθουμε να βγαλουμε μια οικογενειακη με το νεο μελος (κοντο μαλλιαρο) αλλα ειναι δυσκολος ο συντονισμος. :p20170927_100127.jpg
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.640
7.749
Παιδικό βίωμα πες το , καταβολές πες το, όσα σκυλιά και να είχα ποτέ στην ζωή μου πάντα αυτό το στυλ το γκριφον που το λέγαμε παλιά, το τεριεδιστικο μαλλί το ατίθασο , αυτό το κόψιμο σκύλου είναι το αγαπημένο μου. Ίσως γιατί ο πρώτος μου σκύλος, σκύλα για την ακρίβεια, που κοιμόταν κάτω από την κούνια μου και δεν άφηνε κανένα να πλησιάσει αν δεν συνοδευόταν από τους γονείς μου, ήταν τέτοια. Αρχαία ιστορία μιλάμε...Αλλά δεν την ξεχνάω ποτέ.
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Παιδικό βίωμα πες το , καταβολές πες το, όσα σκυλιά και να είχα ποτέ στην ζωή μου πάντα αυτό το στυλ το γκριφον που το λέγαμε παλιά, το τεριεδιστικο μαλλί το ατίθασο , αυτό το κόψιμο σκύλου είναι το αγαπημένο μου. Ίσως γιατί ο πρώτος μου σκύλος, σκύλα για την ακρίβεια, που κοιμόταν κάτω από την κούνια μου και δεν άφηνε κανένα να πλησιάσει αν δεν συνοδευόταν από τους γονείς μου, ήταν τέτοια. Αρχαία ιστορία μιλάμε...Αλλά δεν την ξεχνάω ποτέ.
❤❤<3<3

Εμενα εχει γινει ο αγαπημενος μου τυπος. Βλεπω σκυλο με μουσια και παθαινω κατι!!
 






medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.226
7.771
επι ευκαιρια ειδα τα πρωτα βιντεάκια του 12 που τρέχει...Τον νοικιάζεις με την ωρα? θα ηταν ιδανικος για το γκρεμλιν :LOL:
 
  • Like
Reactions: Yorkaddict