sancho




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Τον εχει μαθει η μαμα μου και καθε φορα που παμε σπιτι της του δινει ενα κομματακι τυρι. Προχθες που πηγαμε του εδωσε ενα κομματακι νηστισιμο πραγμα που το λενε εβλογημενο και ειναι... απο που να το πιασει κανεις!!

Επρεπε να δειτε αντιδραση... ξενερωσε τη ζωη του... :ROFLMAO::LOL::ROFLMAO::ROFLMAO:
 




Pitsinaki

Well-Known Member
23 Απριλίου 2014
449
1.015
Παλαιό Φάληρο
Τον εχει μαθει η μαμα μου και καθε φορα που παμε σπιτι της του δινει ενα κομματακι τυρι. Προχθες που πηγαμε του εδωσε ενα κομματακι νηστισιμο πραγμα που το λενε εβλογημενο και ειναι... απο που να το πιασει κανεις!!

Επρεπε να δειτε αντιδραση... ξενερωσε τη ζωη του... :ROFLMAO::LOL::ROFLMAO::ROFLMAO:
Axaaaaaa το χει πάθει και η Ζούμπη αυτό.. :p:LOL:
Της έδωσε μια φορά η μάνα μου ένα αντίστοιχο με κάτι μυρωδικά και ούτε να το μυρίσει... :confused::censored:
 
  • Like
Reactions: betty coltrane


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Τον εχει μαθει η μαμα μου και καθε φορα που παμε σπιτι της του δινει ενα κομματακι τυρι. Προχθες που πηγαμε του εδωσε ενα κομματακι νηστισιμο πραγμα που το λενε εβλογημενο και ειναι... απο που να το πιασει κανεις!!

Επρεπε να δειτε αντιδραση... ξενερωσε τη ζωη του... :ROFLMAO::LOL::ROFLMAO::ROFLMAO:
Αυτό δεν τρώγεται ακόμη κι αν έχεις να φας 10 μέρες. Σαν φέτα από pvc είναι - χειρότερο πράγμα δεν έχω δοκιμάσει ποτέ.
 
  • Like
Reactions: betty coltrane








betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Σημερα ειχα μια δουλεια στο Αιγαλεω και βρηκα την ευκαιρια να παω με το Σαντσιτο στον βοτανικο κηπο Διομηδους που ειχα ακουσει πολλα και ηθελα να παω. Μπηκα κατα λαθος οχι απο την κεντρικη εισοδο και αρχισα να ανεβαινω. Ολα καλα!
IMG_4756.jpg IMG_4765.jpg IMG_4769.jpg

Μετα αρχισαμε να κατεβαινουμε προς τον πολιτισμο.
Υπηρχαν σχολεια πολλα και εδω κατι μαθητακια βλεπουν απο κοντα κουκουβαγια. Ο τυπος μου εκανε νοημα να μην πλησιασω και φανταστηκα για να μην τρομαξει η κουκουβαγια. IMG_4782.jpg

IMG_4791.jpg

Πολυ συντομα εμαθα απο πολλους υπαλληλους οτι δεν επιτρεπονται οι σκυλοι! Σνιφ! πολιτισμος να σου πετυχει!
Οποτε φυγαμε.. σιγα σιγα :p

IMG_4806.jpg

Ειναι πολυ ομορφος χωρος παντως, ειδικα αν εχετε πιτσιρικια θα ξετρελαθουν.
 




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Δεν φοβάται ο Σαντσο τις Καμπιες;
Ο Σαντσο ή εγω για το σαντσο; :p

Εχω πολλες μερες να δω καμπιες. Πριν απο μηνα περιπου ηταν που εσκασαν και απο τοτε υπαρχει ηρεμια.
 
  • Like
Reactions: ioanna a




















Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.810
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf