SOS τριχες παντου..






Xaroula_Rous

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2014
109
88
37
είναι μια παρηγοριά αυτό οτι το περνάνε και άλλοι εκτός απο μένα... τρελάθηκε ο καιρός τρελάθηκε και η τριχόπτωση... αν ανοίξω και πόρτα και κάνει κ ρεύμα... το σπίτι θυμίζει χιονισμένο ......o_O:oops:
 
  • Like
Reactions: Nandy


elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
Ποια ζέστη καλε? σε αλλη ήπειρο είσαι???? οι 13 βαθμοί κελσίου ΔΕΝ είναι ζέστη!
Αυτό να το πεις στον Ιβάν που οτιδήποτε πάνω από το απόλυτο μηδέν το θεωρεί καύσωνα :p
(και αφήνει ΤΗΝ τρίχα στο καθημερινό βούρτσισμα)
 




Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Ποιες αμυγδαλιές;; Οι τριανταφυλλιές μας να δεις τι έπαθαν!! Όλες μπουμπούκια έχουν βγάλει!
Και η Νεφέλη έχει αρχίσει να μαδάει περισσότερο από το νορμάλ της. Γιαλαντζί χειμώνας.....
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Ποια ζέστη καλε? σε αλλη ήπειρο είσαι???? οι 13 βαθμοί κελσίου ΔΕΝ είναι ζέστη!
δεκεμβρης μηνας τίγκα ήλιος και 15 βαθμοί ζεστη το λες... οπως και το καλοκαιρι αν εχει 20 βαθμους κρυο το λες.... ειναι καιρος εκτος εποχης...

λιάζεται και ολη μέρα το μοσχάρι μου, που να μεινει τριχα πανω της....
και περνούσαμε τι ωραια όταν είχε σφίξει λίγο ο καιρος, σκουπισμα μέρα παρά μέρα...ωραια πράγματα... τώρα θελει 2 φορές και δεν φτάνει...
 
  • Like
Reactions: Xaroula_Rous


kostillos

Well-Known Member
26 Μαϊου 2015
544
515
58
ΑΘΗΝΑ-ΓΛΥΦΑΔΑ
Καταρχην...χρονια πολλα!

Ζω ενα δραμα!!!!:cry::cry::cry:

Τωρα ειμαστε στα τελειωματα....
Χανει τις "σκληρες" πλεον τις εξωτερικες!!!
Τι οποιες ΔΕΝ τις πιανει καμια βουρτσα ουτε η furminator
Το καλοκαιρι...ειχε πιο πολλες τριχες!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!
 
  • Like
Reactions: Xaroula_Rous


Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Καταρχην...χρονια πολλα!

Ζω ενα δραμα!!!!:cry::cry::cry:

Τωρα ειμαστε στα τελειωματα....
Χανει τις "σκληρες" πλεον τις εξωτερικες!!!
Τι οποιες ΔΕΝ τις πιανει καμια βουρτσα ουτε η furminator
Το καλοκαιρι...ειχε πιο πολλες τριχες!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!
Για τις εξωτερικές τριχες το καλύτερο είναι τα δάχτυλα μας.. ;) Βγάζει πιο πολλή ποσότητα από οτιδήποτε άλλο!
 
  • Like
Reactions: Xaroula_Rous




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
και ο δικός μου μαδάει ανελέητα....

@ghelly οτιδήποτε άνω των 5-6 βαθμών είναι ζέστη...
Ειδικά εσύ, απορώ που δεν πήγες και σε θερμοκρασία με αρνητικό πρόσημο!
Λοιπόν, πάμε παλι! Είναι δεκέμβρης, άρα δεν κανει ζέστη. Εσείς απλά νομίζετε ότι κάνει ζέστη γιατί δεν επιλέξατε σωστές φυλές. Πάρτε γιορκι να βρείτε την υγειά σας βρε! :p
 




Xaroula_Rous

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2014
109
88
37
Ειδικά εσύ, απορώ που δεν πήγες και σε θερμοκρασία με αρνητικό πρόσημο!
Λοιπόν, πάμε παλι! Είναι δεκέμβρης, άρα δεν κανει ζέστη. Εσείς απλά νομίζετε ότι κάνει ζέστη γιατί δεν επιλέξατε σωστές φυλές. Πάρτε γιορκι να βρείτε την υγειά σας βρε! :p
γιορκι παντώς καιρού σαν να λέμε ε;;;;;; είσαι απο τις τυχερές εσύ.... !!!!!!!!!!
Τι να κάνω που εμένα με υιοθέτησε και ΟΧΙ εγώ εκείνη!!!!
Τρομάρα της!:ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: ghelly


Michalis-Maya

Well-Known Member
16 Μαρτίου 2013
940
1.709
47
Νίκαια
Χαρίζονται παπλώματα υπέρδιπλα, γεμισμένα με φυσική τρίχα Σιβηρικών (αποκλειστικά υπόστρωμα). Δεκτές παραγγελίες. Χρόνος παράδοσης μία εβδομάδα, σε περίπτωση μη διαθέσιμου στοκ.

Προσοχή! Μπορεί να περιέχεται μικρή ποσότητα τρίχας Περσικής γάτας.
 


ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
και που να δειτε τα καναρινια μου,,,, (( 150 )) εχουν γεμισει τα παντα ολα με πουπουλα,,,
 






nikosmalios

Member
30 Οκτωβρίου 2016
6
0
63
Πο φανταζομαι τι περνας και εσυ... εμεις τι να πουμε που στο σπιτι εχουμε ενα σκιλι 8 κιλων, αδεσποτακι το μαζεψαμε απο 1 μηνου και το εχουμε φτασει 3 χρονων... η Λατρεια μας.... αν και η γυναικα μου εκνευριζεται γιατι αφινει παντου τριχες.. οσο και να σκουπισεις παλι θα μαδισει... και παλι απο την αρχη... Αλαξαμε τροφη, τον κουρεψαμε, του κανουμε μπανιο και το μαδιμα, μαδιμα.. Δεν ξερω τι να κανω, τον καναπε του σπιτιου μου που εχει λευκο χρωμα αυτος ειναι http://epipla-kourogenis.blogspot.gr/ ο λευκος, αναγκαζομαι να του βαλω ριχταρι για να μην καταστραφει... και ειναι γαμτο απο καφε τριχες... για φαντασοθ λευκος καναπες με καφε τριχες... ντρεπομαι να βαλω εναν ανθρωπο να κατσει στον καναπε... φευγει και τα ρουχα του ειναι γεματα τριχες απο τον σκυλο... ασε αλλο ενα θεμα... σταματσαν να ερχονται αρκαιτοι φιλιι και συγγενις γιατι φοβουνται το σκιλο... να και ενα καλο που εγινε....
 


Dessy!

Member
1 Απριλίου 2017
7
0
Καλησπέρα! Εγω σκεφτόμουν για το furminator αλλα η τιμή του είναι γύρω στα €40.. το εχει παρει κάποιος απο ebay?? Το βρίσκω πολύ φθηνότερο αλλα δεν ξέρω για την ποιότητα
 


tsr250

Member
13 Ιουνίου 2015
11
32
Καλησπέρα! Εγω σκεφτόμουν για το furminator αλλα η τιμή του είναι γύρω στα €40.. το εχει παρει κάποιος απο ebay?? Το βρίσκω πολύ φθηνότερο αλλα δεν ξέρω για την ποιότητα
Εγω το πηρα απο εδω >
http://www.zoofast.gr/advanced_search_result.phpkeywords=furminator&x=8&y=3&search_in_description=1
ποιο οικονομικά ,όπως και την τροφή του.