To IQ των σκύλων


spyrou

Well-Known Member
13 Νοεμβρίου 2008
858
6
πολύ πιθανόν να είναι ντουμπλαρισμένη η φωνή, τα γέλια και τα χειροκροτήματα για να κάνουν και το κομμάτι τους οι παίχτες αλλα σίγουρα υπάρχει ένας εκπαιδευτής τον οποίο ενδεχομένως να έχουν αποσιωπήσει απο πίσω στο βίντεο!!!Το σκυλι παραείναι τέλειο στις εκτελέσεις για να είναι τελείως μα τελείως μόνο του!!Ενδεχομένως να έχει εκπαιδευτεί σε όοολο αυτό σαν μια χορογραφία και το μπαλάκι να είναι για ξεκάρφωμα αλλά μου φαντάζει και αυτό απίθανο!!!(ταπεινή μου άποψη πάντα)!!!:)
αν σου βαλω εγω ενα βιντεο με το σκυλο μου οταν αναβεις το ηλεκτρικο σκουπακι της κουζινας και μετα προσθεσω φωνη απο πανω θα πεθανεις στο γελιο αφου πεθανει και το σκουπακι πρωτα (εχει φαει 3 μεχρι στιγμης) εχεις δει σκυλο να πλησιαζει το σκουπακι με ερπην?
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
εγω που ειμαι δυσπιστος μπορω να υποθεσω οτι ισως ο σκυλος να τα εκανε ολα αυτα μονος του και μετα να προσθεσανε την φωνη στο βιντεο
Αν τα εκανε μονος του τοτε το σκυλι ειναι λιγο πριν τον ψυχιατρο..

p.s. Δεν γινεται..
 


kimonas

Banned
Banned
8 Οκτωβρίου 2009
847
2
Αθήνα - Γαλάτσι
αν σου βαλω εγω ενα βιντεο με το σκυλο μου οταν αναβεις το ηλεκτρικο σκουπακι της κουζινας και μετα προσθεσω φωνη απο πανω θα πεθανεις στο γελιο αφου πεθανει και το σκουπακι πρωτα (εχει φαει 3 μεχρι στιγμης) εχεις δει σκυλο να πλησιαζει το σκουπακι με ερπην?
Έχω δει τον δικό μου που στραβώνει με το πιστολάκι για τα μαλλιά!!!Αν του το πάω πολύ κοντά κάνει μαρς!!!!Αλλά και αυτό με το ερπην πρέπει να 'ναι θέαμα για τσιπς με coca cola!:D:D
 


spyrou

Well-Known Member
13 Νοεμβρίου 2008
858
6
οτι ειναι θεαμα ειναι θα προσπαθησω να το τραβηξω και τα το ανεβασω. θα ειμαι μειον ενα σκουπακι αλλα χαλαλι
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.149
Μηνύματα
896.308
Μέλη
19.953
Νεότερο μέλος
Έφη Ασπιώτη