ripper2.1

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2015
489
1.386
39
Κω
Δεν πηρα το κουταβι τελικα,οχι απο δικη μου επιλογη φυσικα αλλα λογω κρεμασματος του εκτροφεος(τετοιο κρεμασμα ουτε ο Τζιοβαννι με την Γαλατασαραι στο ΤσουΛου).Anywayyyyyy......Αν εχεις και καποιο λινκ απο τις τσαντες,καλοδεχουμενο.Παρεμπιπτοντως,οταν ειπες οτι θα κλεισεις κοντα στις Πρωτες Θεσεις,γιατι θα εχει διαφορα ; Το box στην καμπινα κατω απο το καθισμα σου δεν μπαινει ;
Ειχα φάει κ εγω ενα παρόμοιο κρέμασμα ....αλλα ευτυχώς πολυ νωρίς κ χωρις συνέπεια ...χαχα εννοούσα πως θα καθίσω στις μπροστινές θέσεις για να εχω πιο άμεση επαφη με τις θεσεις των αεροσυνοδών , που ετσι κ αλλιώς κάθονται κ μπροστά κ πίσω , οποτε μικρή σημασία εχει . Ναι στη δεύτερη περίπτωση , θα ειναι μπροστά απο τα πόδια μου ....θα σου στείλω λινκ με την τσάντα που θα αγοράσω .
 
  • Like
Reactions: Beyond Wonderland
















ripper2.1

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2015
489
1.386
39
Κω
πολυ ομορφη καλως να ορισει!!!
εχεις φωτο απο γονεις προφιλ?
η εστω στημενους?
Ευχαριστώ πολυ !! εχω μια της μητέρας , του πατέρα πρεπει να την μετατρέψω γιατι ειναι μεγάλη ....θα το κανω αυριο .

image.png
 








Kanga

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2016
150
221
Ωχ ωχ ωχ..τι τρελο φατσόνι ειναι αυτό..θες να το φας..να χαίρεσαι το ζουζουνακι σου και να περασετε πανεμορφα μαζι...
 
  • Like
Reactions: ripper2.1


ripper2.1

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2015
489
1.386
39
Κω
Ωχ ωχ ωχ..τι τρελο φατσόνι ειναι αυτό..θες να το φας..να χαίρεσαι το ζουζουνακι σου και να περασετε πανεμορφα μαζι...
Χαχα ευχαριστώ πολυ !!!!
 
  • Like
Reactions: Kanga