Uther Real Corte De Las Arcanas


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
τσσσσ ειμαστε και ομορφη ρατσα!!! ασε που ο μπαμπας και η μητερα της μητερας εχουν βγει καλυτερα δειγματα της φυλης στο παγκοσμιο για ελβετακια!!!! εγω περα απο την πλακα γελαω με τα πατουσια που ειναι πισσα κατραμι χαχαχαχα
 
Last edited:


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Καλώς να το δεχθείς το άχρωμο Γερμανικό Ποιμενικό.:culo::culo::culo:
Χαχαχαχαχαχα:p

Λεβέντη να τον δεις και καλές στιγμές να έχετε!

Πριν από 4 χρόνια ήμουν ακριβώς στην ίδια θέση!Γλυκιά αναμονή...*agapoylas*
 


glukos

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2013
80
0
Αθηνα, Αργυρουπολη
ποπο ρε φιλε στην θεση σου θα ειχα σαλταρει.
Ειλικρινα χαιρομαι παρα πολυ για 'σενα και τις στιγμες τις οποιες ζεις και θα ζησεις.

Ακυρο, αλλα πρεπει τα σωστα δειγματα φυλης να εχουν πατουσες μαυρες?
Σε ρωταω γιατι ειδα να δινεται βαση σε αυτο
 




KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
ποοο και η μάνα δείχνει κούκλα!να μπορούσα να είχα όλες τις ράτσες και όλα τα σκυλιά του κόσμου..

άντε λίγες μερούλες η μήνα ακόμα και θα είναι δικός σου.
 






Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ε μερικες φορες οι πατουσες καθως και μυτη ειναι στο χρωμα του δερματος τουλαχιστον για τα ελβετακια.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.883
Και πόσο καιρό μένουν στο χρώμα του δέρματος οι πατούσες;
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Aπο οσα εχω διαβασει τουλαχιστον για τα ελβετακια , αμα "ξεβαψει" η πατουσα και η μυτη η γεννηθουν ετσι δυσκολα ξανα γινεται μαυρο, αν αυτο εννοουσες


Edit disqualifying faults
Total loss of pigment on nose, lips and/or eye rims.​

Total loss of pigment in the skin and on the pads.​


 
Last edited:








Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.983
ανοιξαμε ματια, ανοιγουμε και στομα!!!
View attachment 45307

μαυριλα και τα χειλακια μας , και τα πατουσακια μας!! καλα παμε :cool:
Βλέπω το μέλλον, όταν θα κλείνει αυτό το στοματάκι και το δαχτυλάκι θα είναι το δικό σου αλλά μέσα στο στόμα! :-\" *demonio* Ωραία φάση..!

Τρέλα είναι το ζουζούνι! Ε-ε-έρχεται!
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Βλέπω το μέλλον, όταν θα κλείνει αυτό το στοματάκι και το δαχτυλάκι θα είναι το δικό σου αλλά μέσα στο στόμα! :-\" *demonio* Ωραία φάση..!

Τρέλα είναι το ζουζούνι! Ε-ε-έρχεται!
Χαχαχα καποιος ζηλευει μου φαινεται!!!! Χεχε
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.983
Χαχαχα καποιος ζηλευει μου φαινεται!!!! Χεχε
Αν και τα χω πολύ πρόσφατα, εώς και προχθεσινά, αλλά αυτή η κουταβοχαρά ρε παιδί μου είναι αξιοζήλευτη (όταν δεν την έχεις 24 ώρες το 24ωρο :p)

Χθες μόλις τον αποτρέλανα λίγο στο παιχνίδι τον δικό μου επίτηδες γιατί άρχισε να σοβαρεύει και μου κακόπεσε (δεν ξέρω τι θέλω πραγματικά, η μουρλή) και μόλις άρχισε να ξεσαλώνει του είπα "επιτέλους, να το τρελοκούταβό μου!" - μην τα κάνεις αυτά ΠΟΤΕ, μλκία έκανα, μετά από μια ώρα βρήκα διαλυμμένη μπάλα με τα συντρίμμια της σε όλο το πάτωμα του σαλονιού :p
 




Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Με το καλο να σου ερθει!επιτελους πλησιαζει ο καιρος!μπορει να μην γραφω σχεδον ποτε αλλα το εζησα ολο το στορυ:D αντε με το καλο!! Υ.Γ η υπογραφη σου εχει την πλακα της παντως!!αχχα
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Με το καλο να σου ερθει!επιτελους πλησιαζει ο καιρος!μπορει να μην γραφω σχεδον ποτε αλλα το εζησα ολο το στορυ:D αντε με το καλο!! Υ.Γ η υπογραφη σου εχει την πλακα της παντως!!αχχα
Xαχα σε ευχαριστω και οσο για την υπογραφη , πως να το πω βρε παιδι μου , ειναι απλα αληθεια!!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf