Uther Real Corte De Las Arcanas






Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
Να πατε και να τον υποδεχθειτε με πανο που θα γραφει " καλωθηρθεθ θιρκοθ και ουθερ!"
χαχαχα άπαιχτο!!! - φτάνει ξημέρωμα πάντως κατά το πρόγραμμα που είδα, αν έχετε τα κουράγια τι να σας πω, πάτε!!! :p
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ειμαι εις τον σταθμο των τραινων. , ο μικρος ειναι γενικα ηρεμος στο μποξ αν και ηθελε αγκαλιες και να βλεπει απο το παραθυρο , εχει μελλον το θεμα ακομα ομως και για αυτον και για εμενα
 


underdog

Well-Known Member
5 Απριλίου 2011
1.223
135
διαβάζοντας για τη φυλή και από ότι βλέπω...ο ελβετικός ποιμενικός έχει ένα μεγάλο σύν...


 
Last edited:


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Ρε Sirkos τόσους μήνες που μας έχεις γκαστρώσει χρωστάς να κεράσεις μπακλαβά το χωριό ...συγγνώμη το φόρουμ!
Να σου ζήσει ο Νικολάκης! :D
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Τι? δεν εχουμε εξελιξεις? δεν ηρθαν? που βρισκεται το αεροπλάνο? Πηγε η επιτροπη υποδοχής?
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Το ταξιδι μολις τελειωσε !!! Ο μικρος σε γενικες γραμμες ηταν ησυχος και γενικα στο μποξ καθοταν ανετα χωρις ιδιαιτερα παραπονα , στο τραινο κυριος οπως και στο ταξι αλλα δυστυχως τελικα ταξιδεψε καργκο γιατι λεει το μποξ ηταν μεγαλο ( μεταξυ μας του ηταν κουτι ) , εβαλα στον ουθερακο να φαει και να πιει , του εδωσα να τρωει απο το χερι μου και μονο οταν ηταν σε θεση κατσε και ο μικρος μαλλον το επιασε ( ακουω κατι κουκουβαγιες εξω απο το παραθυρο μουμκαι ειναι περιεργο αφου στην νεα σμυρνη δεν εχουμε ) προσπαθουσα να του δινω την κροκετα μια μια και υπολογιζα να κατουροχεσει μετα απο κανα δεκαλεπτο , ΑΜ ΔΕΕΕΕΕ! Πεντε λεπτα ηταν αρκετα να μας χεσει και να μας κατουρησει !! Καθαρησα και λεω θα εγκαινιασω το κρεβατακι του !!! ΑΜ ΔΕΕΕΕΕΕ ΤΙΠΟΤΑ AYTOS να μην καθεται με την καμια!!
Βρε καλε μου βρε χρυσε μου Τιποτα σε ολο το δωματιο γυρω γυρω ολοι και στην μεση το κρεβατι !! Ε λοιπον κατεφυγα στην λυση του ιερου μποξ/ κρεητ τωρα ειναι διπλα ησυχος με κοιταει μεσα απο το μποξ με μισανοιχτα ματια . Ωραια η θεωρια και η μελετη πως υποδεχεσαι ενα κουταβι αλλα αμα δεν το υποδεχτεις δεν εχεις παρει μυρωδια :cool:

Αυριο θα σας γεμισω με φωτος γιατι τωρα δεν την παλευω :)
 








Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Αφήστε βρε τον άνθρωπο να κοιμηθεί! Αφήστε να πάρει δυνάμεις γιατί... Κούταβο περίοδος μπροστά! Sirko έχω υπ'όψιν μου κάτι καλά συμπληρώματα. Για 'σένα όχι για τον κούταβο.
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
Καλώς το δέχτηκες το παιδί, να σου ζήσει κ πάλι! Βάλτου μια χάντρα θαλασσιά πριν εμφανίσεις φώτος, θα στο ματιάξουμε!

Μπάι δε γουει που να κάτσει ήσυχο το κουτάβι βρε σε ολοκαίνουριο περιβάλλον? Δεν θα εξερευνούσε το χώρο, δεν θα χε μια ανησυχία? Άντε τώρα αναμένουμε τα κουταβοκαμώματα του καλού μαθ Ουθεράκου!
 


swiftkid

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2009
550
97
Καλή αρχή Σίρκο!!!Να περάσετε πολλές όμορφες στιγμές μαζί!!!
 


Maraki73

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
83
0
Σιρκο, κοιτα να ξυπνήσεις και να στειλεις καμια φωτογραφία γιατί όλο κουταβο ακούμε και κούταβο δεν βλέπουμε! :rolleyes: Αντε και τον περιμενουμε και 2,5 μήνες πιά!
 


elemaraki

Well-Known Member
3 Αυγούστου 2012
634
1
Καλωσορισατε!!!
Πολυ τυχερος! Οι σημερινες πτησεις απο Παρισι ακυρωθηκαν!
Αντεε ακομα περιμενουμε καμια φωτο!!
 


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Αντε επιτελους!!! Οσο σκεφτομαι οτι ειναι 2 στενα μακρια μου αυτο το μπεμπε. Κανονισε να τον δω :p
Ποσο ευτυχισμενος νιωθεις?? Ειναι εκει τωρα και σε κοιταει το σκατουλι.
Να το χαιρεσαι και παλι !!
 


vlaxos

Well-Known Member
24 Μαϊου 2012
240
4
Πολύκαστρο
αντε επιτελους καλως τα δεχτηκες..να σου ζησει και να τον χαρεις οσο περισσοτερο μπορεις..αντε αναμενουμε και τις φωτο..
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Καλά, μέχρι να καταφέρει να βάλει ο Sirkos, βάζω εγώ μια με τον μικρό να προβάρει την ταυτοτητούλα του. image.jpg Μοντέλο, έτσι;