Ώρες ώρες φοβάμαι το σκυλί μου ότι θα μου επιτεθεί


deskon

Banned
Banned
4 Αυγούστου 2013
86
0
Θεσσαλονίκη
Διάβασα αυτές τις μέρες ότι ένα ροτβάιλερ επιτέθηκε στο αφεντικό του και τον δάγκωσε στο πρόσωπο και φοβάμαι ότι θα μου επιτεθεί και μένα το σκυλί μου. Πείτε μου, είναι παράλογοι οι φόβοι μου;;;
 




mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
ναι είναι ίσως χρειάζεται να πας να το κοιτάξεις αυτό γιατί εμείς από εδώ δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε...
εδώ συζητάμε τα προβλήματα των σκυλιών μας και όχι τα δικά μας
ίσως σε κάποιο άλλο forum σε βοηθήσουν περισσότερο
 




manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Δίνε του που και που κανένα γλυκακι για να το καλοπιάνεις και λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα. Εμένα ο δικός μου τρελαίνεται για σιροπιαστά (τουλουμπακια, σάμαλι, μπακλαβά).
 
  • Like
Reactions: Nontasbit


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δίνε του που και που κανένα γλυκακι για να το καλοπιάνεις και λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα. Εμένα ο δικός μου τρελαίνεται για σιροπιαστά (τουλουμπακια, σάμαλι, μπακλαβά).
η δικιά μου το εχει με το κανταϊφ, αλλά μετα τη βλέπω που με κοιτά και ξερογλυφεται και φοβαμαι μη μου επιτεθει και με ξεμαλλιασει
 
  • Like
Reactions: Nontasbit










ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
οταν κανεις σοβαρη ερώτηση.... δεν βλέπεις οτι ολοι αποφεύγουν να ασχοληθουν με τα κατορθώματα σου?
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Το ροτβαιλερ ηταν απο αυτα που τρωνε παιδακια και μωρα για κολατσιο? η ειναι διαφορετικα ροτβαιλερ αυτα ? μονο αυτη την διευκρινιση παρακαλω γιατι εχω αρχισει και φοβαμαι για το δικο μου ροτβαιλερ !
 










epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Βρε παιδιά! Ασχετα με το ποιόν του κάθε θεματοθέτη, πως αποκλείετε ότι μπορεί να είναι ένας σοβαρός προβληματισμός ενος ανθρωπου χωρίς ιδιεταιρες γνώσεις στο θέμα σκύλος;
Δεν έχουν υπάρξει ποτε σκυλιά, που έχουν επιτεθεί στον ιδιοκτήτη τους;
νομίζω οτι το θεμα, ασχετως προθέσεως για τρολινγκ, θα μπορούσε να εξελιχθει σε σοβαρη συζητηση...
 
Last edited:


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...Δεν έχουν υπάρξει ποτε σκυλιά, που έχουν επιτεθεί στον ιδιοκτήτη τους;
Ναι...
Για παράδειγμα, προ 3 ετών, τα τρία Bullmastiff στη Ρουμανία... που σκότωσαν τον ιδιοκτήτη τους, γνωστό μεγαλοδικηγόρο...
Γιατί τα κακοποιούσε σεξουαλικά, όπως αποδείχτηκε...
 


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Ναι...
Για παράδειγμα, προ 3 ετών, τα τρία Bullmastiff στη Ρουμανία... που σκότωσαν τον ιδιοκτήτη τους, γνωστό μεγαλοδικηγόρο...
Γιατί τα κακοποιούσε σεξουαλικά, όπως αποδείχτηκε...
Εμ! Βλεπεις;
Για να ρωταει κάτι θα συμβαίνει...
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22