Ώρες ώρες φοβάμαι το σκυλί μου ότι θα μου επιτεθεί


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Τον δικό μου;
Ειναι βουνίσιος! Δεν μπαίνει με τίποτα στα νερά!
Μονο στην μπανιέρα...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ναι...
Για παράδειγμα, προ 3 ετών, τα τρία Bullmastiff στη Ρουμανία... που σκότωσαν τον ιδιοκτήτη τους, γνωστό μεγαλοδικηγόρο...
Γιατί τα κακοποιούσε σεξουαλικά, όπως αποδείχτηκε...

Αν δεν εγραφες το τελευταίο, θα αρχιζα να φοβαμαι και εγώ μη με φάνε.Λες και εχουν αδυναμια στο κρεας δικηγορου...
 


deskon

Banned
Banned
4 Αυγούστου 2013
86
0
Θεσσαλονίκη
Αν δεν εγραφες το τελευταίο, θα αρχιζα να φοβαμαι και εγώ μη με φάνε...
Αφού έχουμε τους ίδιους προβληματισμός προς τι οι επαινιγμοί και η ειρωνία και τι σχέση έχω εγώ με τρόλλινγκ; το λέτε και το ξαναλέτε θα βρήσω κανέναν από τα νεύρα μου και όλο το φόρουμ αν συνεχήσετε σε αυτόν τον ρυθμό και για ποιο ποιον του θεματοδότη λέτε; Εγώ είμαι μια απλή αναγνώστρια του φόρουμ που διαβάζει διάφορα περίεργα άρθρα στο ίντερνετ και εκφράζει κάποιους προβληματισμούς...
 






epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
...και για ποιο ποιον του θεματοδότη λέτε; Εγώ είμαι μια απλή αναγνώστρια..
Ω! Ζητώ ταπεινά συγγνώμη από την ερίτιμο θεματοθέτη! Δεν γνώριζα ότι έχω να κάνω με θήλυ!

Διορθωνω: Το «ποιόν της θεματοθέτιδος» λοιπόν!

Το έσωσα;
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
μπορω και 4η...

Ω τάφε μουυυ
Κρεβάτι νυφικο
σπιτι μου στη βαθια τη γη
κ αιώνιο κελι μου..

Από την κριση ολο επαναλήψεις βλέπουμε... μόνο τα ροττ καλοπερνάνε
 


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Ρε ghelly! Μπας και είσαι troll; Τι σχεση έχει η Αντιγόνη με το θεμα;

Ειχε σκυλι η Αντιγόνη;
 


Geranistas

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2013
51
0
Λάρισα
Μα, κυρια θεματοθέτιδα ρωτας αν το δικο σου ροτ (γενικα τα ροτ απ οτι καταλαβα) επιτίθενται στο αφεντικό τους. Αυτο το συμπαίρανες απο την συμπεριφορά ενος σκυλου ο οποίος ποιος ξερει τι θα έπαθε για να φτάσει στο σημείο να δαγκωσει το αφεντικο του. Εσυ τωρα, αν τον έχεις κοινωνικοποιησει σωστα και του συμπεριφέρεσαι όπως του αξίζει, δεν πρόκειται να στραφεί εναντίον σου ποτε, το αντιθετο μάλιστα θα σε προστατέψει με τη ζωη του.
 








deskon

Banned
Banned
4 Αυγούστου 2013
86
0
Θεσσαλονίκη
Μα, κυρια θεματοθέτιδα ρωτας αν το δικο σου ροτ (γενικα τα ροτ απ οτι καταλαβα) επιτίθενται στο αφεντικό τους. Αυτο το συμπαίρανες απο την συμπεριφορά ενος σκυλου ο οποίος ποιος ξερει τι θα έπαθε για να φτάσει στο σημείο να δαγκωσει το αφεντικο του. Εσυ τωρα, αν τον έχεις κοινωνικοποιησει σωστα και του συμπεριφέρεσαι όπως του αξίζει, δεν πρόκειται να στραφεί εναντίον σου ποτε, το αντιθετο μάλιστα θα σε προστατέψει με τη ζωη του.
Εγώ το έχω εκπαιδεύσει μια χαρά και δεν το έχω χτυπήσει ποτέ, δεν το έχω κακοποιήσει ποτέ δηλαδή και δεν έχει δώσει δείγματα επιθετικής συμπεριφοράς ποτέ εναντίον μου και εναντίον οποιουδήποτε μέλους της οικογένειας.
 


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Εγώ είμαι μια απλή αναγνώστρια του φόρουμ που διαβάζει διάφορα περίεργα άρθρα στο ίντερνετ και εκφράζει κάποιους προβληματισμούς...
Αντί να διαβάζεις διάφορα περίεργα άρθρα όπως λες, αφιέρωσε μερικές ώρες και διάβασε το φόρουμ και θα σου λυθούν πολλές απορίες. Γιατί να σπαταλάς το χρόνο σου διαβάζοντας περίεργα άρθρα αμφίβολου άξιας;
 


deskon

Banned
Banned
4 Αυγούστου 2013
86
0
Θεσσαλονίκη
Αντί να διαβάζεις διάφορα περίεργα άρθρα όπως λες, αφιέρωσε μερικές ώρες και διάβασε το φόρουμ και θα σου λυθούν πολλές απορίες. Γιατί να σπαταλάς το χρόνο σου διαβάζοντας περίεργα άρθρα αμφίβολου άξιας;
Δυστυχώς, πέφτουν και αυτά τα περίεργα στα χέρια μου και τα διαβάζω από περιέργεια.
 




Geranistas

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2013
51
0
Λάρισα
Εγώ το έχω εκπαιδεύσει μια χαρά και δεν το έχω χτυπήσει ποτέ, δεν το έχω κακοποιήσει ποτέ δηλαδή και δεν έχει δώσει δείγματα επιθετικής συμπεριφοράς ποτέ εναντίον μου και εναντίον οποιουδήποτε μέλους της οικογένειας.
Τότε δεν θα πρεπει να υπάρχει κανένας απολύτος φόβος.
 


deskon

Banned
Banned
4 Αυγούστου 2013
86
0
Θεσσαλονίκη
..... πως αποκλείετε ότι μπορεί να είναι ένας σοβαρός προβληματισμός ενος ανθρωπου χωρίς ιδιεταιρες γνώσεις στο θέμα σκύλος;
Δεν έχουν υπάρξει ποτε σκυλιά, που έχουν επιτεθεί στον ιδιοκτήτη τους;
νομίζω οτι το θεμα θα μπορούσε να εξελιχθει σε σοβαρη συζητηση...
Πες τα βρε χρυσόστομη, ήθελα να το πώ από την αρχή αυτό.:)
 


Θανος

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2010
605
42
Δεδομένου ότι φαίνεσαι παντελώς άσχετη με σκυλιά...(αυτό ειλικρινά το λέω χωρίς διάθεση προσβολής) Γιατί και πως πήρες ροτβάιλερ;...Το τι πέρασε το κάθε σκυλί για να φτάσει να δαγκώσει το αφεντικό του...η ψυχούλα του το ξέρει. Δηλαδή αν διαβάσεις μια είδηση *23χρονος δολοφόνησε γυναίκα ενοχλητική 50 ετών* θα ρωτήσεις αν όλοι οι 23 χρονοι έχουν τάσεις και πιθανότητες να δολοφονήσουν γυναίκες 50 ετών?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22