Βασικά... Καλησπέρα σας!


Status
Κλειδωμένο θέμα

betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Να ζησετε!Το πιο ομορφο παρανυφακι:love:!.Και εγω το ηθελα το κοριτσακι μου μαζι μου αλλα ο φωτογραφος ηταν...παλι καλα που εβγαλε και εμαςo_O.
Ε και αυτος δεν ειναι πολυ καλυτερος! Τους εχει κοψει τα κεφάλια!!!

Να ζησετε, να ευτυχισετε, να αυξηθειτε με το καλο!

Το σκυλουνι ειναι σοβαρο και επισημο, εχοντας αντιληφθει τη σοβαροτητα της περιστασης! και η φωτογραφια ειναι καταπληκτικη!
 










Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Παιδιά, σας ευχαριστώ πολύ, όλους για τις ευχές!

Ναι από το γνωστό ισπανικό οίκο είναι. Είχα φορέσει και το άλλο που του μοιάζει, το πιο μίνιμαλ μπροστά, αλλά με κέρδισε η πλάτη έξω σε αυτό.

Οχι, εντάξει, εμείς δεν έχουμε παράπονο από το φωτογράφο, μια χαρά μας καρατόμησε! Η Νάλλα έλειπε μόνο, κρίμα...

Πάντως, όταν ο γάμος δεν γίνεται στο μέρος της μόνιμης κατοικίας του ζευγαριού, η πανσιόν είναι σχεδόν μονόδρομος...
 












Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Να ζησετε κ να ειστε παντα καλα!!!
Φοβερη φωτογραφια!!!
Το καλοκαιρι παντρευομαι κ σκεφτομαι να βγαλω κ εγω την ημερα εκεινη καποιες φωτο με τα μαυροσκυλα;)
 
  • Like
Reactions: johnk and Orilis


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Και πάλι ευχαριστώ για τις ευχές :)
Άγγελε, καλά στέφανα! Όσο για τα μαυρόσκυλα, ναι! Απλά μίλα το με τον φωτογράφο, μη φοβάται (για παράδειγμα) και σου μείνει στα χέρια με το που θα δει τον... Διογένη!
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Να ζήσετε και πάλι σε καμαρώσαμε στο φβ με τα αγόρια σου!
Και εγώ το είχα σκεφτεί αλλα δε το έκανα μόνο που σκεφτόμουν την τρίχα που θα έπρεπε να καθαρήσω ασε που και το σημείο που πήγαμε δε βοηθούσε!!!
Γυναικείο πολύ ωραίο νυφικό αλλά δε ήταν βαρή μίας φίλης μου έκαναν μελανιές οι ώμοι!!!
Φτου σκόρδα....και με το καλό να γίνεται περισσότεροι!!
 
  • Like
Reactions: Orilis


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
IMG_20160405_223954.JPG
Βασικά... Καλησπέρα σας! Πολύ κωλόπαιδο η κυρά μου. Βρήκε κομμένο φοίνικα και με έβαλε να ποζάρω. Πφφφ βραδινή βόλτα είναι αυτή ή πρόβα για διαφήμιση; Αλλά χαλάλι της, της έσκασα το χαμόγελο να χαρεί και να συνεχίσουμε μια ώρα αρχύτερα.
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Δεν πιστεύω να το ανέβασες και στον πίσω φοίνικα; :LOL:
Πολύ όμορφο το σκυλάκι σου. :)
 
  • Like
Reactions: Orilis


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Γιατί να μην το πιστέψεις; Ευκαιρία για άλμα. Γενικότερα επειδή είναι σκύλος που επιθυμεί έστω ένα από τα τέσσερα πόδια να πατάει στη γη ανά πάσα στιγμή, οπότε βρω ευκαιρία να κάνει άλμα τον παροτρύνω. Κι αφού όλο και αυξάνονται οι κορμοί από κομμένους φοίνικες δεν χάνω ευκαιρία. Όπως και με τα κάγκελα που έχουν σε ορισμένα πεζοδρόμια σαν προστατευτικά.

Σ'ευχαριστεί για το κοπλιμάν
 
  • Like
Reactions: Tri and Aslan








Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.822
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU