Εμείς και ο Alpen (Νέα μέλη)


jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Βάλτου το στηθόλουρο και βάλτου κολλάρο.
Και για να μάθει να περπατάει στο λουρί, αλλά κυρίως γιατί το στηθόλουρο μπορεί να του κάνει ζημιά.
και φαντάσου οτι το πήρα για καλύτερο!(<--<< πανάσχετος:(:()
 








Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Κούκλος είναι να τον χαίρεσαι!!!
Αφού μπορείς και τον κάνεις μόνος σου μπάνιο είσαι τυχερός!!
Του αρέσει? Μπαίνει άνετα δλδ στη μπανιέρα?
 






Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
μπανιο με ζεστο νερακι ,μια φορα καναμε, τα γπ δεν τα κανουν τοσο συχνα μπανιο
Ναι το ξέρω ότι δεν θέλουν συχνό μπάνιο,αλλά όταν έρχεται η ώρα να κάνει ο δικός μου (μόνο σε groomer),γίνεται μάχη για να μπει στη μπανιέρα!
 








muccos

New Member
5 Φεβρουαρίου 2012
2
0
πολυ καλο σκυλακι,ειναι νουμερο 1 για γαμπρος της muccas,αλλα πρεπει να βιαστει λιγο γιατι την γυροφερνε και ο castor :)
να τον χαιρεστε,πολυ ομορφος ποιμενικος!
 








ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Πωπω ενας κουκλος ειναι. Να τον χαιρεστε. Αυτο με τις παντοφλες το εχουμε κι εμεις. Παιζει με τις παντοφλες τις μαμας και τις εχει ξεσκισει (ηταν και καινουριες παναθεμα τες :p ). Θα γινει ενας πανεμορφος σκυλος και ειναι και απο τις αγαπημενες μου ρατσες. Πανεξυπνα σκυλια. Ματακι βαλτε του μην σας τον ματιασουνε!!! Να υποθεσω θα περιμενετε πως και πως να βγει βολτα για να χαλαει λιγο εκει την ενεργεια του? Εμεις παντως αντιστροφα μετραμε τις μερες για το επομενο εμβολιο. Χαχαχα :D
 




jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Να στε καλα παιδια! Ηλεκτρα τωρα ειναι γαιδουρακι!Οσο για τις παντοφλες,ευχαριστω ολους τους θεους του κοσμου που καποιος απο αυτους ακουσε τις προσευχες μου και εκοψε αυτην την συνηθεια!