Εμείς και ο Alpen (Νέα μέλη)


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
yikes.gif Της έδειξε το βίντεο του ICE...slap.gif
A βρε Κάστωρα πως την πάτησες έτσι...frown.gif
 


jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko








ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Περα του ότι ειναι και τα δύο τους κουκλιά... εγω εχω και αλλη απορία...
τι κόκκαλο ειναι αυτό καλε? δεινόσαυρου???????:confused:
 












sevita

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
97
0
Να σας ζηση ο κουκλος!! Εγω εχω στρωσει 2 μεγαλες μοκετες που καθαριζονται και ευκολα (γιατι κατουραει πολλες φορες!!) και μια χαρα η μικρουλα μου.. Ποσο ζυγιζει ο κουκλος;
 


sevita

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
97
0
μπορει να εχω ξανακανει την ιδια ερωτηση, (δε θυμαμαι) αλλα σε ποια ηλικια βαζουμε λουρι ή στηθολουρο ή ποιο ειναι καλυτερο για μικρο (ημιαιμο westie) σκυλακι.....
 


jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Να σας ζηση ο κουκλος!! Εγω εχω στρωσει 2 μεγαλες μοκετες που καθαριζονται και ευκολα (γιατι κατουραει πολλες φορες!!) και μια χαρα η μικρουλα μου.. Ποσο ζυγιζει ο κουκλος;
Σε ευχαριστουμε πολυ.Τωρα ειναι 35-38 κιλα

μπορει να εχω ξανακανει την ιδια ερωτηση, (δε θυμαμαι) αλλα σε ποια ηλικια βαζουμε λουρι ή στηθολουρο ή ποιο ειναι καλυτερο για μικρο (ημιαιμο westie) σκυλακι.....
Δεν γνωριζω να σου απαντησω ακριβως.Νομιζω μετα απο 8 -10 μηνων.
Ρωτα το μελος Alexia Εμφάνιση προφίλ: Alexia - DogForum που ειναι εκτροφεας westie
 












Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Φαγωθήκατε "πάει το καλοκαίρι" και "καλό φθινόπωρο" και άλλα τέτοια χαριτωμένα... Αφήστε να μείνει λιγάκι ακόμα, αφού το θέλει... Κι αν δεν υπάρχει άδεια, υπάρχουν και τα σαββατοκύριακα, κι αν δεν υπάρχουν λεφτά, υπάρχει η διάθεση και κάπου βγαίνει η άκρη, έστω και σε πιό... κοντινούς προορισμούς...

Ο Alpen έχει ομορφύνει επικίνδυνα! Να τον χαίρεσαι!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.914
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight