Ενοχλήσεις στη βόλτα;


Status
Κλειδωμένο θέμα

tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
θανατος στα μικρα και μεγαλα σκυλια..ζητω η μεσαιες κατηγοριες.
βρε ιλουμιτετοιε μηπως σε τρωει και εσενα ο κ...ς σου και τα παθενεις;;
σορυ κιολας ε
 


rodriguez

Well-Known Member
5 Απριλίου 2013
329
111
Ανω Γλυφάδα
Εχει δίκιο ο Vas, να συμπληρώσω και κάτι που έχω δεί πολλές φορές, επειδή εμείς δεν μπορούμε να καταλάβουμε τις ισορροπίες των σκύλων παίρνουμε το μικρό αγκαλιά άμα δούμε κάποιο μεγάλο, αυτό είναι λάθος γιατί δίνουμε στο μικρό το πλεονέκτημα του ύψους.
Ορίστε και φώτο για να μη γράφω πολλλά (έχει και ζέστη)
Κεντρικής Ασίας 1.jpg Κεντρικής Ασίας 2.jpg
Ο δικός μου σε συνάντηση με Κεντρικής Ασίας (10πλασιος σκύλος)
 


veloutela

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2011
209
4
Εντάξει σήμερα δεν είμαι στα καλά μου. Πραγματικά δεν είμαι στα καλά μου. Περνάμε με την Λούση δίπλα από μια θεία με ένα μικροκαμωμένο σκυλί, ημίαιμο σε μέγεθος πεκινουά με χαρακτηριστικά κανις. Α μου λέει αυτή είναι γριούλα, δεν την δίνω σημασία. Το ξαναλέει ( δεν την γλυτώνω λέω) Πόσο είναι; 13 χρονών, αυτή εδώ που βλέπεις 32 κουτάβια έχει κάνει!! Γ#$%%^&* την κάθε μ$%^&* του μέσα, δεν την έβρισα ( είπαμε δεν είμαι στα καλά μου) αλλά σκιάχτικε η γρια, πρέπει να γυάλισε πολύ το μάτι μου..
 


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
Περπατάμε και είναι σκυλάκι λυτό κι έρχεται κοντά στην δικιά μου και αρχίζουν να μυρίζονται...Η δικιά μου είναι πολύ παιχνιδιάρα...Στην όλη ιστορία να αναφέρω ότι μόνο με το σκυλί δεν νευρίασα..Μετά από 1' το πολύ που άρχισαν να παίζουν λέω πάμε...Το σκυλάκι μας ακολουθούσε για κάποια μέτρα και ανέβαινε στην δικιά μου..Γυρνάω κοιτάω την αφεντικίνα του που καθόταν στο παγκάκι κι έκανε σαν να μην ήταν δικό της..Της λέω φώναξε το...Τίποτα...Στέκομαι και την αγριοκοιτάω τίποτα...Με κοιτούσε παιδιά σαν χάνος πραγματικά....
 








tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
ε μα που σου λεω.
αν ηταν ο πασαρης μπροστα της και την κοιταγε τι ουφο,τι γαριδακι να ηταν θα τα εκανε πανω της.
δουλεψε το μπροστα στον καθρεφτη και οταν το πετυχενεις να τρως μεζεδακι.
 




tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Xαχαχαχα πλάκα έχετε,παλιά έπιανε λέτε να φταίει που γερνάω ? :p
εσενα σου καναν πλακα οτι επιανε.
με το που γερνας θα οριμαζες αρα θα εφτιαχνες και την τακτικη σου.
η μπροστα σε καθρεφτη η σε εκπαιδευτη γρηγορα.
 








D

Deleted member 14614

Guest
Λοιπόν, αποτέλεσα εγώ ενόχληση στη βόλτα, αλλά πολύ το ευχαριστήθηκα :p
Όπως περπατούσα, είδα 2 κοπέλες με ένα σκυλάκι, το οποίο ανέβηκε τις ηλεκτρικές σκάλες με ευκολία (να τονίσω ότι ο δικός μου τις τρέμει και δεν τον έχω καταφέρει να τις μάθει). Ακούω, παράλληλα, εκείνη που το είχε να λέει "παλιά τις φοβόταν, αλλά κοίτα τώρα πώς ανεβαίνει χαλαρά". Ε, δεν κρατήθηκα και την ρώτησα αν το κατάφερε με κάποιον τρόπο ή απλά το πήρε απόφαση το σκυλί. Απάντηση: "Ε, της έριξα και μια σφαλιάρα, οπότε θέλοντας και μη το έμαθε". Οπότε, χαμογελαστός της λέω "Α, οκ, τότε δεν νομίζω ότι θα το μάθει ποτέ ο δικός μου". Στραβώνουν και οι 2 και μου απαντάει ότι "εντάξει,σκυλί είναι, δεν της έσπασα και τα πλευρά κιόλας". Χαμογελαστός πάντα εγώ: "οκ, δεν σου είπα κάτι, απλά διαφωνώ με αυτή τη νοοτροπία. Γι'αυτό σου είπα ότι αν είναι έτσι, τότε δεν πρόκειται να τον μάθω.". Σπάζεται περισσότερο και ακούω το θεϊκό: "Τα σκυλιά καταλαβαίνουν από φωνές, όχι από ξύλο. Οπότε, εντάξει, πώς κάνεις έτσι"!! Κλείνοντας την κουβέντα, της απάντησα ότι ακριβώς γι'αυτό δεν θα άπλωνα χέρι, αλλά έτσι κόκκινο που είχε γίνει το πρόσωπό της δεν έδωσα συνέχεια. :p
 
  • Like
Reactions: ghelly and kanarini


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Λοιπόν, αποτέλεσα εγώ ενόχληση στη βόλτα, αλλά πολύ το ευχαριστήθηκα :p
Όπως περπατούσα, είδα 2 κοπέλες με ένα σκυλάκι, το οποίο ανέβηκε τις ηλεκτρικές σκάλες με ευκολία (να τονίσω ότι ο δικός μου τις τρέμει και δεν τον έχω καταφέρει να τις μάθει). Ακούω, παράλληλα, εκείνη που το είχε να λέει "παλιά τις φοβόταν, αλλά κοίτα τώρα πώς ανεβαίνει χαλαρά". Ε, δεν κρατήθηκα και την ρώτησα αν το κατάφερε με κάποιον τρόπο ή απλά το πήρε απόφαση το σκυλί. Απάντηση: "Ε, της έριξα και μια σφαλιάρα, οπότε θέλοντας και μη το έμαθε". Οπότε, χαμογελαστός της λέω "Α, οκ, τότε δεν νομίζω ότι θα το μάθει ποτέ ο δικός μου". Στραβώνουν και οι 2 και μου απαντάει ότι "εντάξει,σκυλί είναι, δεν της έσπασα και τα πλευρά κιόλας". Χαμογελαστός πάντα εγώ: "οκ, δεν σου είπα κάτι, απλά διαφωνώ με αυτή τη νοοτροπία. Γι'αυτό σου είπα ότι αν είναι έτσι, τότε δεν πρόκειται να τον μάθω.". Σπάζεται περισσότερο και ακούω το θεϊκό: "Τα σκυλιά καταλαβαίνουν από φωνές, όχι από ξύλο. Οπότε, εντάξει, πώς κάνεις έτσι"!! Κλείνοντας την κουβέντα, της απάντησα ότι ακριβώς γι'αυτό δεν θα άπλωνα χέρι, αλλά έτσι κόκκινο που είχε γίνει το πρόσωπό της δεν έδωσα συνέχεια. :p
πολλες <<σφαλιαρες>> βλεπω με τις δυο κοπελες..
βρε μηπως ειναι οι φιλες εκεινου του παιδιου απο τα Εξαρχεια που μενουν μαζι ? (και ο σκυλος) ε @tasos malinoua ? :D
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
πολλες <<σφαλιαρες>> βλεπω με τις δυο κοπελες..
βρε μηπως ειναι οι φιλες εκεινου του παιδιου απο τα Εξαρχεια που μενουν μαζι ? (και ο σκυλος) ε @tasos malinoua ? :D
ακομα περιμενω να αλλαξουμε θεσεις
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
πολλες <<σφαλιαρες>> βλεπω με τις δυο κοπελες..
βρε μηπως ειναι οι φιλες εκεινου του παιδιου απο τα Εξαρχεια που μενουν μαζι ? (και ο σκυλος) ε @tasos malinoua ? :D
αυτός με το σκύλο που τον έχουν δαγκώσει πολλές φορές λες; τον δικό μου τον ηλίθιο; η άλλον;

Εμένα πάντως η Μίλβα το χει δέσει. Τελος λέμε! Πάει και χέζει έξω απ το προποτζίδικο..δε ξέρω τι την έχει πιάσει. Και βλέπει ο κόσμος και μπάλα τώρα με το Μουντιάλ..ρόμπα
 
  • Like
Reactions: ghelly and ntoulis




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
εμενα που τα κάνει εξω από ιδιωτικό μαιευτήριο???
πρόσεχε @tasos malinoua τι θα πεις....
ενοχληση στη βολτα: να αναβάλλεις τη βολτα σας γιατι εχει μπαστακωθεί ακριδα στη σκάλα.....
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Και δεν ξαμόλησες το νιντζα να την τακτοποιήσει? Να σου στείλω το Ναλλί αν είναι
 


Status
Κλειδωμένο θέμα