Καταστημα πετ σοπ στο ιντερνετ








Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Οχι ρε παιδια! αυτό θα ηταν πρακτικό, όχι ψυχαναγκαστικό. Απλά... Να... Ακόμα και σε αεροστεγή κουβά, άνοιξε-κλείσε 12 κιλά κάθε μέρα δυο φορές, ήρθα και σκέφτηκα (κακή συνηθεια, να την κόψω) ότι και που ειναι σε αεροστεγή κουβά, τζάμπα ο κόπος για την μισή περίπου συσκευασία... Οπότε μερίδες. Να, για να μην μπαγιατεύουν... Ε..να... Μα δεν είπα να μη ρωτήσετε??? Ωχουυυυυυυυυυυ
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ωωωω δεν την παλεύεις εσύ...

Η Brit Care πάντως έχει zip για και καλά αεροστεγή κλείσιμο.
Τα λεφτά που δίνεις για τα polybags δώστα για αλλαγή από Premium σε Care!
:D

Θα ψάξω να σου βρω κουβάδες που στο πάνω μέρος τους έχουν μία τρόμπα για να τραβάς τον αέρα.
Θα τρομπάρεις, θα κάνεις και δικέφαλα...
 
  • Like
Reactions: Marion_Russel


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Δεν μπαγιατεύει έτσι εύκολα η ξηρά τροφή, επειδή θα μείνει σε κουβά έναν-δυό μήνες!
Αλλιως θα μπαγιάτευαν και τα παξιμαδια, ο τραχανάς τα μακαρόνια, τα λιαστά χταπόδια κλπ κλπ
 
  • Like
Reactions: mareco and johnk


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Δεν μπαγιατεύει έτσι εύκολα η ξηρά τροφή, επειδή θα μείνει σε κουβά έναν-δυό μήνες!
Αλλιως θα μπαγιάτευαν και τα παξιμαδια, ο τραχανάς τα μακαρόνια, τα λιαστά χταπόδια κλπ κλπ
...ο γαύρος μαρινάτος, το χταποδάκι στην σχάρα, η πιπεριά φλωρίνης, οι ελιές...
Θα βγάλεις κανα τσίπουρο τώρα...?
 


skar

Well-Known Member
22 Μαρτίου 2014
81
158
27
Ελλάδα
Πιθανον, η τροφη να τριβετε πιο ευκολα απο αλλες... Παντως, σαν πελατης ειμαι ευχαριστημενος...
το μονο μειονεκτημα που βρισκω, ειναι οτι δν δινουν αριθμο αποστολης να βλεπεις που βρισκεται το δεμα,(πολλες φορες εχει φτασει, αλλα η κουριερ βαριεται που ζει...) με αποτελεσμα να αργει να παραλαβεις(15 μερες +).....!!!!! Οποτε οσοι ενδιαφερονται για αγορα, καλο ειναι πριν παραγειλουν, να εχουν τροφη, τουλαχιστον 10 ημερων (καλου κακου ) μν μεινουν εκτος....!!!
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Πιθανον, η τροφη να τριβετε πιο ευκολα απο αλλες... Παντως, σαν πελατης ειμαι ευχαριστημενος...
το μονο μειονεκτημα που βρισκω, ειναι οτι δν δινουν αριθμο αποστολης να βλεπεις που βρισκεται το δεμα,(πολλες φορες εχει φτασει, αλλα η κουριερ βαριεται που ζει...) με αποτελεσμα να αργει να παραλαβεις(15 μερες +).....!!!!! Οποτε οσοι ενδιαφερονται για αγορα, καλο ειναι πριν παραγειλουν, να εχουν τροφη, τουλαχιστον 10 ημερων (καλου κακου ) μν μεινουν εκτος....!!!
#post 169

Μου κανες και like παναθεμά σε!:unsure:
 




st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
skar μη με skas!

Σου δίνουν αριθμό παραγγελίας!Όταν κάνεις την παραγγελία στην καρτέλα που έχεις τις υπόλοιπες παραγγελίες αναγράφεται και είναι υπό την μορφή αυτή (#1234567).
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Καλέ είπα οτι δίνω brit care, παλιότερα εδινα απλή. Άσε που τα polybags κοστίζουν πολύ λιγότερο από την διαφορά τιμής των δυο τροφών. Δεν με διαβαζεις προσεκτικά τσκ τσκ τσκ.

Τελος πάντων το είπα ότι γίνεται ψυχαναγκαστικά κι οχι από πραγματική ανάγκη. Αλλά η αλήθεια είναι ότι βολεύει το μια κι εξω ζύγισμα, παρά δυο φορές την ημέρα τα ίδια και τα ίδια (ναι, ειχαμε κάνει το κόλπο με το μια φορά ζυγισμα και σημαδι στη μεζούρα, αλλα ο σκύλος ΠΑΧΑΙΝΕΙ, οπότε γυρίσαμε στο καθε μέρα ζύγισμα). Εξτραδάκι, βολεύει για ταξίδι οι έτοιμες μερίδες
 


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Δικαιολογίες της Oriliδος...
Φαΐ στο σκύλο δίνεις, δεν κάνεις πείραμα αναλυτικής χημείας!


Kι εγω παρθένος είμαι
αλλά δεν βαζω σε σακουλάκια την τροφή...
Τωρα αν με ρωτήσεις τι κουβαλάω μαζί μου στη βόλτα....
 






johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Δεν μπαγιατεύει έτσι εύκολα η ξηρά τροφή, επειδή θα μείνει σε κουβά έναν-δυό μήνες! ...
Εσάς σας μένει η ξηρά τροφή στον κουβά για ΕΝΑΝ-ΔΥΟ μήνες???
Αν έμενε και σε μένα τόσο, θα ήμουν πλούσιος!!!
 




skar

Well-Known Member
22 Μαρτίου 2014
81
158
27
Ελλάδα
skar μη με skas!

Σου δίνουν αριθμό παραγγελίας!Όταν κάνεις την παραγγελία στην καρτέλα που έχεις τις υπόλοιπες παραγγελίες αναγράφεται και είναι υπό την μορφή αυτή (#1234567).
tracking number βρε, οχι αριθμο παραγγελιας!!!!! αυτο το εχω δοκιμασει στο σιτε κουριερ, τζουφιος εινααι!!!!!

οντως αν παρεις τηλ, σ λεει που ειναι αλλα με χαλαει την καρτα....!!!!

τεσπα,οπως κ να χει, ευχαριστω για την βοηθεια!!! :)
 
Last edited:


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.565
7.000
Συγνώμη για το άσχετο, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ dislike, ξύνεται ξύνεται ξύνεται! Επειδή δηλαδής έχει μπει λάθος τίτλος στο εικονίδιο; Αφού το δείχνει ξεκάθαρα!
Έκανα ζουμ ιν. Πολύ ζουμ ιν. Thumbs down είναι η βλακεία, όντως...

(Υ.Γ. Orilis, δηλαδή, really ρε παιδάκι μου;!)