ΜΟΥΖΗ, ΜΟΥΖάκα, ΜΟΥΖολίνι, ΚαραΜΟΥΖΗ, ΛιΜΟΥΖίνα, ΜΟΥΖικούλα, ΜΟΥΖούκι, ΜΟΥΖΟΥ








haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
1000+ like για αυτό που έκανες!!!! το κορίτσι σου είναι τέλειο. Τα ματάκια της θα σου επιβεβαιώνουν κάθε μέρα ότι η πραξη που έκανες ήταν σωστή.
Την αγαπώ :love::love::love::love::love:
Να ζείτε μια τρισευτυχισμένη ζωή μαζί!
Υγ. εκεί που είναι ξαπλωμένη ανάσκελα σαν σταυρωμένη στα γόνατά σου είναι όλα τα λεφτά!!!
 




d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Να ζείτε μια τρισευτυχισμένη ζωή μαζί!
Υγ. εκεί που είναι ξαπλωμένη ανάσκελα σαν σταυρωμένη στα γόνατά σου είναι όλα τα λεφτά!!!
Σε ευχαριστώ πολύ! Και να φανταστείς, ότι στη φωτογραφία που αναφέρεις κοιμάται του καλού καιρού!
 
  • Like
Reactions: doritamelie




d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
φοράει και χάντρα για το ''μάτι'' :giggle::D:)
τα ΝΙΚΕ είναι τα αυθεντικά ή από έγχρωμο πλανόδιο υπαίθριο διακινητή υποδημάτων σε τιμές κόστους χωρίς απόδειξη ?:barefoot: :giggle: :X3:
:ROFLMAO:Εννοείται με τη χάντρα το Μουζί μου.. Τα πιστεύω εγώ αυτά, τώρα που μεγάλωσα..! :cool:
Αυθεντικά είναι ΡΕ! Στις εκπτώσεις τα πήρα. Μόνο στα πατούμενα καταδέχομαι να τα ακουμπάω.. Έχω θέματα ορθοπεδικής φύσεως..;)
 
  • Like
Reactions: doritamelie


oreos

Active Member
19 Απριλίου 2016
33
8
67
Τι να πω. Μόνο συγχαρητήρια ταιριάζουν σε σένα.
Μακάρι να βρεις μπροστά σου και με το παραπάνω το καλό που έκανες.
Μου αρέσει πολύ η φώτο του #22.
Να την χαίρεσαι.
 
  • Like
Reactions: d-friend


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
:ROFLMAO:Εννοείται με τη χάντρα το Μουζί μου.. Τα πιστεύω εγώ αυτά, τώρα που μεγάλωσα..! :cool:
Αυθεντικά είναι ΡΕ! Στις εκπτώσεις τα πήρα. Μόνο στα πατούμενα καταδέχομαι να τα ακουμπάω.. Έχω θέματα ορθοπεδικής φύσεως..;)
α cool πάσο.. να διαλέγεις αυτά με το memory foam ή κανένα πάτο σόλ. ;) ή να αγοράζεις μόνο γερμανικά προιόντα :giggle: :cry: :notworthy:
 
  • Like
Reactions: d-friend


LaCat

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2013
861
923
D-friend όπως ήρθαν τα πράγματα την καλύτερη επιλογή έκανες.
Και ευτυχώς η Μούζη σου είναι αστέρι! :love:
 
  • Like
Reactions: d-friend








d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Να το χαίρεσαι το μαυροτσουκαλάκι σου. :)
Ευχαριστώ! Χαιρόμαστε ένας τον άλλο όσο δεν πάει νομίζω! Μου έλεγαν: "Και που να σου μεγαλώσει και να δεθείς περισσότερο μαζί του.." Κι εγώ κουνούσα το κεφάλι χαμογελώντας κι από μέσα μου έλεγα: "Μα καλά, αφού το λατρεύω το κουλουκάκι (κουταβάκι) μου.. Δεν το βλέπουν; Γίνεται να το αγαπήσω ποτέ περισσότερο από αυτό;" Κι όμως γίνεται..! Κάθε μέρα που περνάμε μαζί το αγαπώ και το χαίρομαι όλο και περισσότερο.. Είναι Το Τυχερό Μου Αστέρι..
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Ευχαριστώ! Χαιρόμαστε ένας τον άλλο όσο δεν πάει νομίζω! Μου έλεγαν: "Και που να σου μεγαλώσει και να δεθείς περισσότερο μαζί του.." Κι εγώ κουνούσα το κεφάλι χαμογελώντας κι από μέσα μου έλεγα: "Μα καλά, αφού το λατρεύω το κουλουκάκι (κουταβάκι) μου.. Δεν το βλέπουν; Γίνεται να το αγαπήσω ποτέ περισσότερο από αυτό;" Κι όμως γίνεται..! Κάθε μέρα που περνάμε μαζί το αγαπώ και το χαίρομαι όλο και περισσότερο.. Είναι Το Τυχερό Μου Αστέρι..
Κι εγώ το ίδιο, με εξαίρεση τις φορές που πρέπει να μαζέψω τα χοντρά. :p
 
  • Like
Reactions: spyv and d-friend




Pitsinaki

Well-Known Member
23 Απριλίου 2014
449
1.015
Παλαιό Φάληρο
Δεν ξέρω που να πρωτοκάνω like.. :p

Να το χαίρεσαι το μαυρόσκυλό σου και να περνάτε ξέγνοιαστες στιγμές μαζί!! :love:
Εχει φωτογένεια το κορίτσι σου αλλά νομιζω οτι οι φωτό εξωτερικού χώρου έχουν ένα αβαντάζ (μαυρόσκυλό γαρ). Τα ίδια ψιλοτραβάω κι εγώ, βέβαια εμένα ειναι και selfie hater.. Μην δει φακό, μουτρώνει :p

Ο τρόπος σκέψης σου και το αποτέλεσμα της αναζήτησης σου ειναι ένα τρανό παράδειγμα οτι αν κάποιος ενημερώνεται, ξέρει τι θέλει (γιατί το θέλει) και κάνει και λιγάκι υπομονή, στο τέλος ανταμείβεται και η ιστορία του εχει happy ending όπως η δική σου!! Και έζησαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα!! (y)
 


d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Δεν ξέρω που να πρωτοκάνω like.. :p

Να το χαίρεσαι το μαυρόσκυλό σου και να περνάτε ξέγνοιαστες στιγμές μαζί!! :love:
Εχει φωτογένεια το κορίτσι σου αλλά νομιζω οτι οι φωτό εξωτερικού χώρου έχουν ένα αβαντάζ (μαυρόσκυλό γαρ). Τα ίδια ψιλοτραβάω κι εγώ, βέβαια εμένα ειναι και selfie hater.. Μην δει φακό, μουτρώνει :p

Ο τρόπος σκέψης σου και το αποτέλεσμα της αναζήτησης σου ειναι ένα τρανό παράδειγμα οτι αν κάποιος ενημερώνεται, ξέρει τι θέλει (γιατί το θέλει) και κάνει και λιγάκι υπομονή, στο τέλος ανταμείβεται και η ιστορία του εχει happy ending όπως η δική σου!! Και έζησαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα!! (y)
Σε ευχαριστώ πολύ!! Να χαιρόμαστε όλοι εμείς οι σκυλάδες κι εσείς οι σκυλούδες (ανεξαρτήτως Μουζηκών προτιμήσεων) τα ολόμαλλα παιδάκια μας!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: doritamelie


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Φαντάζομαι έχει καταλάβει πόσο απίστευτα τυχερή είναι και στο ανταποδίδει σε κάθε ευκαιρία! Να τη χαίρεσαι, είναι φανταστική! :):love:
 
  • Like
Reactions: d-friend


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981