Φιλοζωος και κρεατοφαγος?


Status
Κλειδωμένο θέμα

GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
ρε βεγκαν... εισαι 27 αυτό είναι σιγουρο?
σεβασμο στη περιουσια της μελισσας?
δεν μου λες πες μου τωρα ότι ψηφισες και ναι να αποχωρησω ηρεμος....
 
  • Like
Reactions: Aslan and Sara


3 Ιουλίου 2015
33
4
43
ρε βεγκαν... εισαι 27 αυτό είναι σιγουρο?
σεβασμο στη περιουσια της μελισσας?
δεν μου λες πες μου τωρα ότι ψηφισες και ναι να αποχωρησω ηρεμος....
γιατί;ποιό είναι το περίεργο;δικό τους είναι το μέλι εκείνες πάνε σε 3,5 εκατομμύρια άνθη για μια κουτάλια

ψήφισα ΟΧΙ γιατί εγώ είμαι υπέρ των αδύναμων και να ξέρεις ότι όλοι οι vegan φίλοι μου ψήφισαν όχι και έχουμε και ομάδα που κάνουμε εκδηλώσεις για τους ανθρώπους.εσύ είσαι υπέρ του ναι ή του όχι;
 




3 Ιουλίου 2015
33
4
43
ναι ήθελα να το πω αλλά έπρεπε και να απαντήσω

σόρρυ αλλά εσύ @GRDANE είσαι υπέρ του όχι ή του ναι;ποια είναι η πρόθεσή σου που ρωτάς;
 
Last edited by a moderator:




Marion_Russel

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2013
567
675
Δεν τρώω μέλι γιατί ανήκει στις μέλισσες αλλά επειδή φτιάχνουν περισσότερο από ότι μπορούν να φάνε πιστεύω ότι ένα μικρό βαζάκι συνχορείτε
επίσης πρέπει να καταγγείλουμε τους μηχανόβιους στις εθνικές που σκοτώνουν μυγάκια.
 




Marion_Russel

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2013
567
675
ο λόγος που κοροιδεύετε ποιος είναι;
συγγνωμη αλλα καταντας γραφικός. Τα έχεις λίγο μπλέξει όλα στο κεφάλι σου από αυτά που ακούς από εδώ κι από εκεί. Αυτή την εντύπωση μου δίνεις. Δεν ειναι σωστο να σε κοροιδευουμε, αλλά ειναι σαν να το ζητας φιλε μου, οταν λες οτι το μελι των μελισσων ειναι δικο τους και να μη τους το παρουμε. Τότε και από τη μαμά ντομάτα μη πάρεις το ντοματάκι της γιατί θα τη στεναχωρήσεις.
 
  • Like
Reactions: Orilis


3 Ιουλίου 2015
33
4
43
συγγνωμη αλλα καταντας γραφικός. Τα έχεις λίγο μπλέξει όλα στο κεφάλι σου από αυτά που ακούς από εδώ κι από εκεί. Αυτή την εντύπωση μου δίνεις. Δεν ειναι σωστο να σε κοροιδευουμε, αλλά ειναι σαν να το ζητας φιλε μου, οταν λες οτι το μελι των μελισσων ειναι δικο τους και να μη τους το παρουμε. Τότε και από τη μαμά ντομάτα μη πάρεις το ντοματάκι της γιατί θα τη στεναχωρήσεις.
1.και πιανού είναι το μέλι;

2.η ντομάτα είναι φυτό.ξαναλέω ότι τα φυτά δεν νιώθουν πόνο ούτε έχουν συναισθήματα γιατί δεν έχουν κεντρικό νευρικό σύστημα.έλεος πια.
 


Marion_Russel

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2013
567
675
1.και πιανού είναι το μέλι;

2.η ντομάτα είναι φυτό.ξαναλέω ότι τα φυτά δεν νιώθουν πόνο ούτε έχουν συναισθήματα γιατί δεν έχουν κεντρικό νευρικό σύστημα.έλεος πια.
ενώ οι μέλισσες τι νιώθουν για το μέλι?άγχος αποχωρισμού?
 








ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
ο λόγος που κοροιδεύετε ποιος είναι;
επειδη εισαι κορόιδο
2.η ντομάτα είναι φυτό.ξαναλέω ότι τα φυτά δεν νιώθουν πόνο ούτε έχουν συναισθήματα γιατί δεν έχουν κεντρικό νευρικό σύστημα.έλεος πια.
δεν εχουν κεντρικό νευρικό συστημα και δεν νιώθουν; ποιος σου το ειπε αυτο; εχεις αποδειξεις;
 
  • Like
Reactions: Orilis




Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
Δεν είναι αγγλική λεξη!;)
ακόμη και η λατινική της ρίζα δεν είναι σωστό να κλίνεται καθώς ότι λήγει σε -ουμ ο πληθυντικός του απλά παίρνει ένα τελικό σίγμα.

Και ξανά δεν είναι ο τόπος και ο χρόνος για αυτή την κουβέντα.

Όντως υπάρχει μία μερίδα που το αναφέρει "φόρα", αυτό δεν τους κάνει σωστούς όμως ;)
 










Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU