καλησπερα


KOSTASSS

Active Member
29 Οκτωβρίου 2009
30
0
καλησπερα καλως σας βρηκα.δεν εχω σκυλο προς το παρον.εχω μεγαλωσει με σκυλια και ψαχνοντας στο ιντερνετ βρηκα το σαιτ σας.σε καποια πραγματα που λετε προσκυνω....σε αλλα διαφωνω....θα συνεχισω το συνεχισω τα γενικα θεματα και θελω πραγματικα να ακουσω αποψεις.ευχαριστω εκ των προτερων
 




foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Εμείς δεν δεχόμαστε αντιφρονούντες!!!Να φύγετε να πάτε άλλου!!!!!:p:p:p
Καλώς ήρθες!!!!Προφανώς κι από πανω κάνω χιούμορ!!!!!
Περιμένουμε την επικοδομητική σου κριτική!!!:):)
 






harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Με συγχωρειτε αλλά εγω δεν θελω δικηγορους και εισαγγελεις, ειδικα νεοφώτιστους.
Οποιος συμφωνει ας μεινει, οποιος διαφωνει να κατσει να ενημερωθει πρωτα και να κρατησει τη αντιθετη γνωμη του για τον εαυτο του.

Εδω υπαρχουν κατασταλαγμενες αποψεις, διεθνως παραδεκτές και αποδεκτές ως οι σωστες.
Συμφωνω μονο με διαφωνιες σε συγκεκριμενα θεματα, πχ διατροφης, εκπαιδευσης κλπ.

Όχι όμως στο από πού να πάρει καποιος σκυλο ή αν πρεπει να ζευγαρωσει ή όχι και διάφορα παρόμοια.
[FONT=&quot]Αν οι διαφωνιες του [/FONT][FONT=&quot]KOSTASSS[/FONT][FONT=&quot] είναι τετοιας φυσεως, ας μην κανει τον κοπο.[/FONT]
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
'Αρη πλάκα κάνεις έτσι?
(έτσι?)
Εννοείται πως η διαφωνίες ακόμα και σε θέματα στα οποία υπάρχει "γραμμή" είναι καλοδεχούμενες, αρκεί να μην ανεβαίνουν οι τόνοι και να μην ξεφεύγει η συζήτηση από τα όρια της ευπρέπειας.

Kostasss καλώς ήρθες :)
 




harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Όταν ένα νέο μελος βγει και θα πει ότι είναι υπερ των ζευγαρωματων και θα προβάλλει και επιχειρηματα τονιζοντας οτι η οικογενεια του ηατν πάππου προς πάππου ορκισμενοι χομπιστες εκτροφεις, που εχουν τροφοδοτησει με υγιέστατους καθαροαιμους φύλακες - φονιαδες ολο το χωριό, αλλά τα κακομούτσουνα και τα φοβισμενα τα πετούσαν στο ρέμα ή τα πνιγανε με τα χερια, ότι δεν ξερανε τι θα πει εμβολιο και τρωγανε ξεροκοματα και κοκαλα και ηταν μια χαρα, τοτε να δω ποσοι θα εχουν κεφια για εποικοδομητικο διαλογο και ευπρεπείς διαφωνιες :D

Δεν λεω ότι ο ανθρωπος θα μας πει τετοια, απλά προσπαθω να τον προλάβω.
[FONT=&quot]
[/FONT]
 


KOSTASSS

Active Member
29 Οκτωβρίου 2009
30
0
ME παρεξηγησατε...και μολις μπηκα...αν δειτε σε αλλο μου ποστ εχω γραψει οτι πηγα να αγορασω απο πετ σοπ κ δεν μ αρεσε κ εφυγα(χωρις να ξερω απο παπι μιλσ)
και οχι δεν ειμαι υπερ των ιδιωτων οπως ειπα το δικο μου σκυλι ηταν ημιαιμο.το κυνηγοσκυλο ηταν απο εκτροφειο παντος εξωτερικου και πανακριβο απ οτι θυμαμαι.
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Κανείς μπορεί να μην έχει κέφι. Μπορεί και να βρεθεί κάποιος, όμως. Από κει και πέρα, διαφωνώ κάθετα με αυτό
Εδω υπαρχουν κατασταλαγμενες αποψεις, διεθνως παραδεκτές και αποδεκτές ως οι σωστες.
Συμφωνω μονο με διαφωνιες σε συγκεκριμενα θεματα, πχ διατροφης, εκπαιδευσης κλπ.
και επίσης θεωρώ ότι κάτι τέτοιο
[FONT="]Αν οι διαφωνιες του [/FONT][FONT="]KOSTASSS[/FONT][FONT="] είναι τετοιας φυσεως, ας μην κανει τον κοπο[/FONT]
μπορεί να πει μόνο ο admin.
 




KOSTASSS

Active Member
29 Οκτωβρίου 2009
30
0
οι διαφωνιες μου εχουν να κανουν με την γενικη αντιμετωπιση του σκυλου.....
ναι ναι ερχεται το κραξιμο το νιωθω χεχχεχεχε
να σας δωσω μια γευση....εγω πχ τρωω οτι βρω μπροστα μου.(ενταξει ειναι υπερβολη αυτο)Αν παρω σκυλι το σκυλι θα εχει τα δικα μου χουγια,δεν θα τρωει σκουπιδια αλλα δεν θα μπω στην διαδικασια να μετραω τα γραμμαρια η να του κανω γκουρμε φαγητα.
αντιθετως εδω βλεπω οτι εσεις εχετε κανει την διατροφη επιστημη...και καλα κανετε δηλαδη...ΑΛΛΑ...
να υποθεσω οτι κανετε το ιδιο και για τον εαυτο σας?ειστε κορμαρες?δεν καπνιζετε?
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Αμ πως!!!!Ολοι δίμετροι, καλογυμνασμένοι, φέτες οι κοιλιακοί σου λέω, με θεληματικό πηγούνι, γαλαζοπράσινα μάτια κτλ...:D:D
Για τις γυναίκες να μην μιλήσω....τύφλα να χουν τα μοντέλα...αφού τα περιοδικά όταν ψάχνουν για μοντέλα εδώ στο forum ζητάνε!
Επειδή σε μας λοιπόν δεν κάνουμε πάντα το καλύτερο, να μην το κάνουμε δηλαδή ούτε για κανέναν άλλο;
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Οι διατροφικές μας συνήθειες μπορεί να μας κάνουν κακό, αλλά για το σκύλο μας μπορεί να αποβούν ακόμα και μοιραίες. Υπάρχει πάντα η εύκολη λύση Κώστα: Μια καλή ξηρά τροφή και τέρμα ο προβληματισμός ;)
 


KOSTASSS

Active Member
29 Οκτωβρίου 2009
30
0
ΧΕΧΧΕΧΕΧΕΧΕΧΧΕ!οχι.....
μα το σκυλι δεν συμφωνει με τον τροπο ζωης του ιδιοκτητη?γιαυτο αλλωστε δεν υπαρχουν και τοσες ρατσες?
η ερωτηση μου...ενα ρεμαλι αφεντικο δεν θα εχει και ενα ρεμαλι σκυλο?δεν εννοω να το κακοποιει..αλλα οταν αντιμετωπιζω εγω το σωμα μου ετσι,δεν ειναι λογικο να αντιμετωπιζω και το σκυλι με την αναλογη χαλαροτητα?
και για να μην παρεξηγηθω...το σκυλι μου ετρωγε μαγειρευτο αλλα ετρωγε οτι υπηρχε εκεινη τη μερα σπιτι.αν υπηρχε χοιρινο αυτο ετρωγε...αν υπηρχε μοσχαρι αυτο.εχει τυχη να φαει και μονο γιαουρτι...δεν το εψαχνα οπως εσεις.ευτυχως ηταν τερας υγειας
 


KOSTASSS

Active Member
29 Οκτωβρίου 2009
30
0
το κρεας ηταν βραστο...οχι το δικο μου μαγειρευτο.αλλα δεν υπηρχε καποιο συστημα....οτι υπηρχε αυτο ετρωγε
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
ΧΕΧΧΕΧΕΧΕΧΕΧΧΕ!οχι.....
μα το σκυλι δεν συμφωνει με τον τροπο ζωης του ιδιοκτητη?γιαυτο αλλωστε δεν υπαρχουν και τοσες ρατσες?
η ερωτηση μου...ενα ρεμαλι αφεντικο δεν θα εχει και ενα ρεμαλι σκυλο?δεν εννοω να το κακοποιει..αλλα οταν αντιμετωπιζω εγω το σωμα μου ετσι,δεν ειναι λογικο να αντιμετωπιζω και το σκυλι με την αναλογη χαλαροτητα?
και για να μην παρεξηγηθω...το σκυλι μου ετρωγε μαγειρευτο αλλα ετρωγε οτι υπηρχε εκεινη τη μερα σπιτι.αν υπηρχε χοιρινο αυτο ετρωγε...αν υπηρχε μοσχαρι αυτο.εχει τυχη να φαει και μονο γιαουρτι...δεν το εψαχνα οπως εσεις.ευτυχως ηταν τερας υγειας
οπως ειπε η χλοη μια καλη ξηρα τροφη !
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Δεν τον παρεξηγησα! Πηγα να τον προλαβω, αν θελετε να τον προστατευσω. Νομιζω ότι αρκετες φορες εδειξα ότι προσπαθω να ειμαι συνηγορος των νεων μελων.

Εδώ εχουμε γεμισει άτυπους αυτοδιοριζομενους αντμινιστράτορες. Ας τον κανω κι εγω μια φορα να δω πώς είναι :D
 


KOSTASSS

Active Member
29 Οκτωβρίου 2009
30
0
καλα μου εκανες χαρυ....να μαθω εγω που ηθελα και διαφωνιες με το καλημερα σας....χεχε
παντως εγω επιμενω.....ο τροπος που αντιμετωπιζετε τα σκυλια μ αρεσει αλλα τον θεωρω υπερβολικο.
το σκυλι ειναι επεκταση του εαυτου μας η οχι?