Athens Canine Society (O.K.A.)


Status
Κλειδωμένο θέμα

Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Μια βοήθεια της τελευταίας στιγμής.....
Ψάχνω για ξενοδοχείο που να δέχεται σκύλους, και ενώ έχω λίστα με τέτοια ξενοδοχεία (http://www.pettaxi.gr/ahotels.html) δεν ξέρω από Αθήνα και δεν ξέρω τί είναι κοντά στην έκθεση και τί όχι. :confused:
Έχω μείνει με τα σκυλιά στο Aquamarina Hotel.
Στο www.booking.com μπορείς να βάλεις το κριτήριο "επιτρέπονται τα κατοικίδια"
 




kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
@ROTTIE

Eυχαριστώ για τα links. Πολύ ενδιαφέροντα. Ειδικά το δεύτερο, γιατι το πρώτο ομολογώ ότι ήταν πέραν των γνώσεων μου.
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
δέσποινα ένας εργασιακός σκύλος πρέπει να είναι στα στάνταρ της φιλης για να ζευγαρώσει όχι στο τη κρίση εχει ο κάθε εκτροφέας γιατί και εγώ πιστέβω πρέπι νάνε σπεσιαλίστας τουλάχιστον για ένας πολύ κάλος
δεν καταλαβαινω πολυ καλα τι θελεις να πεις αλλα θα προσπαθησω να σου απαντησω.
γινεται μια διαφοροποιηση στα πετιγκρι των σκυλων,οταν ενας εργασιακος σκυλος εχει περασει εξετασεις δυσπλασιας ισχυων κ αγκωνων,suzthund1 κ μια εκθεση μορφολογιας "καλος"η "πολυ καλος"δεν ειμαι σιγουρη ακριβως για τον χαρακτηρισμο,τοτε πληρει ολες τις προυποθεσεις για να ζευγαρωνει κ τα πετιγκρι των κουταβιων ειναι κοκκινα.
οταν ενας εργασιακος σκυλος εχει το κλασσικο πετιγκρι μπλε κ δεν εχει καμια εξεταση μορφολογιας τοτε τα πετιγκρι των κουταβιων παραμενουν μπλε.
 






sexbistol

Well-Known Member
27 Φεβρουαρίου 2009
78
0
αλλα και καμια ουσιαστικη αναγνωριση του τιτλου Πρωταθλητης Ελλάδος

τα ΓΠ ΠΟΤΕ δεν εχουν πολλες συμμετοχες και ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ

εχουν ΜΟΝΟ οταν κρινει την φυλή σπεσιαλίστας κριτής

αν εχεις κανενα καταλογο απο παλιοτερη εκθεση (διπλη) θα δεις οτι το Σαββατο εχουν 2-5 συμμετοχές και την Κυριακη που εχουν σπεσιαλίστα ΜΟΝΟ για αυτους 50

αλλα αυτοι ειναι αλλο

μπορουν και συννενοούντε μεταξυ τους σε αντιθεση με αλλους:mad:
σωστός ο Μάκης για την τελευταία παράγραφο
 


cockeraki

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2009
294
0
Κέρκυρα
Ο Όμιλος Κυνοφίλων Αθηνών προγραμματίζει εκθεση μορφολογιας για τις 4 και 5 Απριλίου 2009 στα πλαίσια της Diana (CACIB)
sorry ρε παιδια επειδη ειμαι λιγο ασχετη με εκθεσεις
μπορει να μπει και καποιος ο οποιος δεν εχει σκυλο απλα ως επισκεπτης??για να δει τα σκυλια???
 






scooby doo

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2009
612
3
Ναύπλιο-Αθήνα
Να ρωτήσω και εγώ κάτι.. Οι επισκέπτες πληρώνουν εισιτήριο λογικά ε?Ξέρει κανείς πόσο? Επίσης διάβασα ότι ανοίγει στις 9 η έκθεση άλλα αν κάποιος θέλει να πάει αργότερα δεν θα αντιμετωπίσει πρόβλημα στην είσοδο έτσι??
Επειδή λοιπόν πιθανότατα θα έρθω και εγώ ως επισκέπτης προφυλάξτε τα σκυλιά σας από το ζουπητήρι Νο2!!!!:D:D
 




reyad

Active Member
2 Μαρτίου 2009
29
0
Μπορει καποιος να μου πει πως παμε εκει περα απο κεντρο?Επισης υποθετω πως θα εχουν και παρκινγκ..
Θα παω να δω τα Κολει(περιμενοντας την κουκλα μου σε 20 μερες!)
 




foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Ότι ώρα θες πας!Έχει αρκετά μεγάλο πάρκινγκ!
Εγώ μάλλον δεν θα έρθω...:(
 












Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22