Me and my dog


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Αν και στην οικογένειά μου οι προλήψεις γενικότερα και πόσο μάλλον όταν αφορούσαν παπάδες ήταν μεγάλο ταμπού -με παππού παπά, απόλυτα λογικό- , κάποια στιγμή πήρε το αυτί μου κάπου, ότι αν δεις παπά πρέπει να πιάσεις την.. "τριλογία" σου.. Δε ξέρω αν οι κοπέλες πιάνουν το αντίστοιχό τους.. Φαντάζομαι θα έχει απομείνει από μια πιο εμπόλεμη φάση μεταξύ Παγανισμού-Χριστιανισμού, και πάλης "Φτερωτής Τριλογίας" - "Αγίας Τριάδας", ως προς το αντικείμενο λατρείας.
Θα μας πνίξεις ρε άνθρωπε μεσημεριάτικα!!! Κι έχω φτιάξει και σούπερ καφέ :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 


Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
@Haris Drazen εσύ μπορείς να βάλεις μία φωτογραφία εις ένδειξη διαμαρτυρίας ξέρω γω, με το ανάλογο πλακάτ. Εναλλακτικά νέες στο δρόμο και φωτογραφίσου με ό,τι σκυλί βρεθεί στον δρόμο σου. Υπάρχει βέβαια και ή λύση της υπομονής αλλά δεν έχει πλάκα... ;):whistle:
πιστεψε με,η αναμονη (και οχι η υπομονη...) δεν εχει καθολου, μα καθολου πλακα...
(@byroncity αν καταλαβες, περιμενω να περασει ο καιρος για να παρω τον επομενο σκυλο μου)
αντε, για να λαβω κι εγω μερος στο "ωραιο" αυτό θεμα, ξεθαψα δυο παλιες φωτο που είχα:
ScreenShot3291.jpg
αριστερα ειμαι με τον πρωτο μου ημιαιμο και δεξια ειμαι λιγο πιο προσφατα με το βαρελακι ενος κολλητου μου...ελπιζω να σας καλυψα :D
υγ. οποιαδηποτε ομοιοτης ειναι προϊον της φαντασιας σας...
 








byroncity

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2015
162
276
33
πιστεψε με,η αναμονη (και οχι η υπομονη...) δεν εχει καθολου, μα καθολου πλακα...
(@byroncity αν καταλαβες, περιμενω να περασει ο καιρος για να παρω τον επομενο σκυλο μου)
αντε, για να λαβω κι εγω μερος στο "ωραιο" αυτό θεμα, ξεθαψα δυο παλιες φωτο που είχα:
View attachment 58784
αριστερα ειμαι με τον πρωτο μου ημιαιμο και δεξια ειμαι λιγο πιο προσφατα με το βαρελακι ενος κολλητου μου...ελπιζω να σας καλυψα :D
υγ. οποιαδηποτε ομοιοτης ειναι προϊον της φαντασιας σας...

Αντε με το καλο να τον δεχτεις... Και επειδη εισαι και ασχημουλης θες με το που τον παραλαβεις να βγαλουμε μια βολτα τα σκυλια μας? Δεν εχω κανενα προβλημα εγω παντως:love: Αχααχαχα
 




HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
@Haris Drazen μου θύμισες το άσμα της Έφης Θώδη με το αντίστοιχο βιντεάκι..αυτό που λέει σε γνώρισα στο φεισμπουκ και μου χει έρθει τρέλα; αυτό που κοιτάει κάτι φωτό ενός που σου φέρνει κάπως :p και θυμήθηκα τη φάση που λέει "Πολύ ωραίος είσαι εδώ και face of the year - Μήπως ετούτη η φώτο, μωρό μου, είναι last year"
 








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Άλλη φορά θα ανοίγω τα θέματα με αγγλικούς τίτλους...:p
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑ !!! χίλια συγνώμη δεν θυμόμουν καθόλου ότι είχες ανοίξει ήδη θέμα..αχαχαχαααα
 


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑ !!! χίλια συγνώμη δεν θυμόμουν καθόλου ότι είχες ανοίξει ήδη θέμα..αχαχαχαααα


Δεν πειραζει βρε! Αυτό είχε πλέον χαθεί...
Ασε που εκεί δεν είχα ακόμα γκρίζα μαλλιά και ο Κάστορας ήταν 16 μηνών!
 








tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
@epial αν είναι να βάζεις φωτογραφίες πριν από 4 χρόνια να αρχίσουμε να βάζουμε και εμείς τίποτα φοιτητικές ε?
To ΄πιασα το σαρκαστικό περι της ηλικίας, υπονοούμενο...
Τα βλέπω! Επιφυλάσσομαι! Και θα χτυπήσω αλύπητα!:p
 


d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Πριν από τεσσεράμισι χρόνια...
http://www.dogforum.gr/community/threads/Εμείς-με-τα-σκυλιά-μας.20391/


Άλλη φορά θα ανοίγω τα θέματα με αγγλικούς τίτλους...:p
Οι εποχές άλλαξαν..
Οι συνθήκες είναι ωριμότερες τώρα.. :D
Πρέπει να το ομολογήσεις κι εσύ :p
Ά και ο τίτλος.. Πιο πιασάρικος..
Τότε το forum δεν είχε ακόμα τα like..
Ήταν πιο χλιαρή η ανταπόκριση του κοινού.
Είδες πως φτουράει εδώ το πράμα.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU