Pugs








annap

Member
15 Ιανουαρίου 2008
11
0
Δε ξέρω για τα δικά σαςη, αλλά η δικιά μου ξετρελλάθηκε σήμερα με το χιόνι!!! Δε σταματούσε να παίζει και να χοροπηδάει σα λαγός!!
 


stavros33

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
51
0
Εμείς δυστυχώς ήμασταν αποκλεισμένοι σε άλλοι σπίτι και δεν προλάβαμε να τον βγάλουμε έξω. Γαμώτο!!!
 


PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
Εμεις δυστυχως στη λαρισα δεν ειδαμε και πολυ χιονι δεν το εστρωσε παρα μονο σε στεγες και λιγο σε χωραφια και αυτοκινητα...
 


PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
Βρε παιδια να σας ρωτησω μηπως ξερετε γιατι εχω μπερδευτει:πηρα την τροφη orijen puppy (την βρηκα τελικα)και μεζουρα δεν ειχαν της ιδιας εταιριας και δεν ξερω ποσο ακριβως πρεπει να του δινω.στη σακουλα λεει 1 1/4 αλλα με αλλη μεζουρα.Ξερει κανενας ποσο ειναι σε γραμμαρια η ποσοτητα που πρεπει να δινουμε?ο charlie ειναι 3,5μηνων και 3,5κιλα.μπορει να ειναι και βλακεια η ερωτηση μου αλλα δεν ξερω και δεν θελω ουτε να τον υπερταιζω ουτε να τον αφηνω νυστικο.
 






Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
PUG2 ενα αρσενικο κουταβι 3,5 μηνων πρεπει να τρωει περιπου 150 γρ. την ημερα εαν του δινεις μια πολυ καλη τροφη. Σταδιακα θα φταση μεχρι 200γρ. το πολυ. Δινε του puppy μεχρι 2 χρονων. Ακομη και ως ενηλικο δεν θα τρωει πανω απο 200γρ. Αυτο που θα προσεχης ειναι ΠΟΤΕ να μην ξεχωριζουν τα πλευρα του. Βλεποντας τον κατα καιρους θα κρινεις , εαν θα πρεπει να αυξησης η να μειωσης την ποσοτητα.
 






aloutos

Member
3 Δεκεμβρίου 2007
21
0
Κύπρος


Μια πρόσφατη φωτογραφία από "πόζα" για περιοδικό! (λέμε τώραα...)
Την καημένη, όπως την βάλεις κάθεται, δεν διαμαρτύρεται! :D
 


Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Αloutos ειναι ομορφη. Ελπιζω να ερθεις στη DIANA . Tα PUG παιζουν το Σαββατο, θα χαρω να σε γνωρισω.
 




Fotis

Member
16 Ιουλίου 2008
6
0
Athens
Καλησπερα! νεος εδω...
Την Παρασκευη θα αγορασω ενα πανεμορφο pug απο pet shop, η κυρια λεει οτι ειναι πολυ καλο κ γενικα δεν προκειται να εχω προβληματα... εγγυαται επισης για ενα χρονο οτι αμα παθει κατι πληρωνει αυτη τα εξοδα (εχει pug 4χρονο σπιτι κ ειναι κοπη της απο ζευγαρωμα με 8χρονο τα οποια δεν εχουν κανενα προβλημα υγειας). 650 η τιμη. τι πρεπει να κανω για να δω αμα ειναι οντος ετσι οπως τα λεει;
 




denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Καλησπερα! νεος εδω...
Την Παρασκευη θα αγορασω ενα πανεμορφο pug απο pet shop, η κυρια λεει οτι ειναι πολυ καλο κ γενικα δεν προκειται να εχω προβληματα... εγγυαται επισης για ενα χρονο οτι αμα παθει κατι πληρωνει αυτη τα εξοδα (εχει pug 4χρονο σπιτι κ ειναι κοπη της απο ζευγαρωμα με 8χρονο τα οποια δεν εχουν κανενα προβλημα υγειας). 650 η τιμη. τι πρεπει να κανω για να δω αμα ειναι οντος ετσι οπως τα λεει;
Ευχέλαιο :D
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Καφριλααα. τι να πω απο τη στιγμη που το προιον του πετσοπ αποκτα σαρκα και οστα δυσκολευει το πραμα. Αν το εχεις ερωτευτει παρτο κα προσεχε το πολυ. Αρκει αμα σου αρρωστησει να εισαι εκει.
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Εκεί στηρίζονται οι πετσοπάδες Άννα... Στον "έρωτα" που αισθάνεται κάθε πιθανός πελάτης για κάθε σκυλάκι στη βιτρίνα. Όχι να μην το πάρει. Έχει σάρκα και οστά, όπως και η μάνα του, όπως και τα αδέλφια του, όπως και όλα τα άλλα σκυλάκια των Puppy Mills. Θα σώσει αυτό καταδικάζοντας άλλα και υποστρίζοντας το ανήθικο σκυλοεμπόριο...