Έστω και αργά ας συστηθούμε και εμείς !


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
13823269_10153908372693915_1775181028_n.jpg 13650491_10153908373778915_315038931_n.jpg ροξυ.jpg καιρό εχω να βαλω φωτο ,
οπότε ας βάλω το καινούργιο μέλος που τελικά μας κατσικώθηκε στο σβέρκο.
Ρόξυ η σκύλα που νομίζει ότι όλος ο κόσμος ειναι λούνα παρκ , η σκύλα που μου θύμισε γιατί αγαπάω τόσο πολύ τα πιτμπουλοειδη , που κάθετε πάνω στο κεφάλι σου με ύφος δεν πιστεύω να ενοχλώ , που πρεπει να θυμάσαι να την διορθώνεις με χαμηλή φωνή γιατί αλλιώς ενθουσιάζετε και νομίζει ότι θες άγαρμπα παιχνίδια και σου κάνει 4-5 μελανιές.
Που δεν φοβάτε τίποτα , δεν αγριέυει με τίποτα και το μόνο που ζητάει συνεχεια σε εμας και στους αλλους σκυλους είναι παιχνίδι :p
View attachment 59785 View attachment 59785 View attachment 59786
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Είναι κούκλα!!!
Και όπως ακούω το ταμπεραμέντο της, δεν χρειάζεται να σου πω, με τι ΠΡΕΠΕΙ να ασχοληθεί ε; :D
Αντε, να αποκτήσει ο Μάρκος επιτέλους, άξιο μαύρο συναγωνιστή :LOL:
 




ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Εσύ δεν είχες και τη Ματούλα στο σπίτι; Δηλαδή μετράς 5 σκυλους και παιδί δημοτικού/γυμνασίου ; Και τα ψάρια στο ενυδρείο ; :eek::notworthy:
 




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
την παρουσίαση την έκανα περιληπτικά :D
ΘΑ μπορούσα πολύ ευγενικά να πω ότι το Ροξάκι ζωντάνεψε το σπίτι μου αν δεν ήταν ήδη πολύ ζωντανό από τα άλλα τα ζαβά μου :p
Ε τι κυρία μου; ΕΝΟΧΛΑΜΕ;;;

:love::love::love:
όχι δεν ενοχλεί μερικές φορές έχω έναν πόνο στον αυχένα από το βάρος της αλλά δεν βαριέσαι .....:D
Χαχαχα! Θεά!
ο γιες είναι θεά (αλλά δεν το λέω στον άλλον που την κουβάλησε κάνω ακόμα την δύσκολη :cool:)
Είναι κούκλα!!!
Και όπως ακούω το ταμπεραμέντο της, δεν χρειάζεται να σου πω, με τι ΠΡΕΠΕΙ να ασχοληθεί ε; :D
Αντε, να αποκτήσει ο Μάρκος επιτέλους, άξιο μαύρο συναγωνιστή :LOL:
ο ναι της πάει αλλά μου έχει απαγορευτεί να την αγγίζω και μου έχει γίνει προειδοποίηση ότι αν του το πάρω και αυτό θα μαζέψει άλλο :cry: (οπότε θα κάνω λίγο το κορόιδο για κανέναν μήνα )
Ωραίο κορίτσι και παρα πολύ ωραία περιγραφή- mini παρουσίαση της έκανες!!!(y):):love:
της αξίζει και με το παραπάνω
Εσύ δεν είχες και τη Ματούλα στο σπίτι; Δηλαδή μετράς 5 σκυλους και παιδί δημοτικού/γυμνασίου ; Και τα ψάρια στο ενυδρείο ; :eek::notworthy:
την έχω ακόμα την βελουδένια μου και δεν έχει βρεθεί ακόμα ούτε ένας που να έχει ζητήσει έστω να την γνωρίσει , έστω να την δει :cry: αλλά δεν πειράζει της αξίζει το καλύτερο και θα περιμένουμε τον πρίγκηπα.
ναι 5 σκυλιά, παιδί στο γυμνάσιο αλλά τρομερά ανεξάρτητο, και με τα ενυδρεία ούτε που ασχολούμαι οπότε βγαίνει :)
 




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
συκοφαντίες..άκου εκεί πηδάει πάνω σου η Ρόξυ..ψεύδη ασύστολα ψεύδη
πέτσα πεστα που οι άλλοι λένε δεν θα ξαναρθω σπίτι σου !!και κάτι βοηθεια σας :D σε ενοχλησε το χρυσό μου ?
 
  • Like
Reactions: HolywoodBrn






vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
χμμμμ, τώρα που το σκέφτομαι, θες να σου δώσουμε την μπαμπαλού -- που ΠΑΙΖΕΙ να βγάλει τη ρόξυ νοκάουτ -- και να μας δώκεις την ματούλα;;; κάνουμε ανταλλαγή;
τωρα που μαζευτηκαμε να το κανονισουμε (αν και σε ενημερώνω είναι ρίσκο αυτό για εσένα ), η αληθεια ειναι οτι η ματουλα είναι η μονη που παιζει συνεχεια την ροξυ και μαλιστα κανονικα πιμπουλισια ο Πετρος λεει οτι το μπερδεψαμε το ποιντερ και νομιζει οτι ειναι πιτ χαχαχαχαχ
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Το ζαβο το καινουργιο ειναι πολυ ομορφο και γλυκο!
Καλοσυνατο και χαμογελαστο σκυλι!
Αλλα εγω εχω μια αδυναμια στον Ντρεντ και γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε!

ΥΓ : οποτε να βαλω και εγω οτι υιοθετηθηκε. . . :p
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Ωραια η νεα μικρη! Μου θυμιζει πολυ μια σκυλιτσα που ειχα παλια ... παιδι των λουλουδιων! Χαιρεσαι την καθημερινοτητα σου ρε παιδι μου με τοσο "χαζοχαρουμενα χαλαρα" σκυλια:D
 
  • Like
Reactions: vek


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Το ζαβο το καινουργιο ειναι πολυ ομορφο και γλυκο!
Καλοσυνατο και χαμογελαστο σκυλι!
Αλλα εγω εχω μια αδυναμια στον Ντρεντ και γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε!

ΥΓ : οποτε να βαλω και εγω οτι υιοθετηθηκε. . . :p
εμ ο γιόκας μου ειναι θεος χαχαχαα
ναι να βάλεις, δεν έχουμε τρόπο να του την πάρουμε εκτός και αν τον κατηγορήσουμε για κακοποίηση ! :cool:
 










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU