Αγγελίες


Savra

Well-Known Member
16 Απριλίου 2007
342
1
Athens
www.happypuppycafe.com
amangos said:
Ο κόσμος έχει σοβαρά προβλήματα. Είχε δίκιο ο γέρο Καραμανλής, είμαστε ένα απέραντο τρελοκομείο!!!
Σιγουρα!!!!!!!!!!

"Ζητω να μου χαρισουν σκυλι μεχρι 2 χρονων αγριο" :roll:
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
BAD DOG από γονείς Bad Dog και Πρέσο Αμερικής, 70 ημερών, λευκό, γιγαντόσωμο, 18 κιλά, άριστη μορφολογία, σωματοφυλακή
το κακο σκυλι εγινε ακομα ποιο κακο και εγινε και λιγο κοπρος, βεβαια το πρεσο αμερικης εγω δεν ξερω ποια ρατσα εινα! εκτος και αν τα καναρια φτασανε κοντα στην αμερικη οποτε παω πασο!

Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΑ: 25/5/2007 Πωλούνται κουτάβια Rottweiler. Μεγαλόσωμα, ιδανικοί φύλακες, κορυφαίες γραμμές αίματος, εμβολιασμένα και αποπαρασιτωμένα. Τιμές προσιτές. Τηλέφωνο ....... --H ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο/Η ΕΚΤΡΟΦΕΑΣ-ΙΔΙΩΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ HELLASTAR ROMANOS.ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΚΤΡΟΦΗ!
παρα πολυ ομορφες καταστασεις
 


boxer

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2006
529
1
ATHENS
www.petcorner.gr
ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΑΥΤΑ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ROTWAILER ΚΑΙ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟ ΣΠΙΤΙ...
 


Falko

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2007
552
0
Χαλκιδικη
www.rottweilers-gr.com
sir-elric said:
Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΑ: 25/5/2007 Πωλούνται κουτάβια Rottweiler. Μεγαλόσωμα, ιδανικοί φύλακες, κορυφαίες γραμμές αίματος, εμβολιασμένα και αποπαρασιτωμένα. Τιμές προσιτές. Τηλέφωνο ....... --H ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο/Η ΕΚΤΡΟΦΕΑΣ-ΙΔΙΩΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ HELLASTAR ROMANOS.ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΚΤΡΟΦΗ!
παρα πολυ ομορφες καταστασεις
Tωρα ειδα οτι και εγω υπαρχω στην συζητηση!!!
Μα τρελλαθηκα οταν ειδα οτι χρησιμοποιουν τα δικα μου κουταβια ως δικα τους για να πουλησουν!!!!!!!
:shock: :shock: Δηλαδη Ελεος γι'αυτο και απαντησα με το παρα πανω μηνυμα!!!
 


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
Παιδιά,
το θέμα είναι για γέλια αλλά και σοκαριστικό!
Δεν μπορεί να επιτρέπεται τέτοια ανευθυνότητα στο κόσμο!!!

ΓΙΑ ΜΕΝΑ,καταρχήν το λάθος το έχουν τα site που επιτρέπουν τετοιες αγγελίες,εφόσον είναι ζωοφιλικά.Τα υπολοιπα,που έχουν διάφορες αγγελίες δε μπορούν να κάνουν και πολλά.

Ελεος... :(


Falko said:
sir-elric said:
Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΑ: 25/5/2007 Πωλούνται κουτάβια Rottweiler. Μεγαλόσωμα, ιδανικοί φύλακες, κορυφαίες γραμμές αίματος, εμβολιασμένα και αποπαρασιτωμένα. Τιμές προσιτές. Τηλέφωνο ....... --H ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο/Η ΕΚΤΡΟΦΕΑΣ-ΙΔΙΩΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ HELLASTAR ROMANOS.ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΚΤΡΟΦΗ!
παρα πολυ ομορφες καταστασεις
Tωρα ειδα οτι και εγω υπαρχω στην συζητηση!!!
Μα τρελλαθηκα οταν ειδα οτι χρησιμοποιουν τα δικα μου κουταβια ως δικα τους για να πουλησουν!!!!!!!
:shock: :shock: Δηλαδη Ελεος γι'αυτο και απαντησα με το παρα πανω μηνυμα!!!
 


matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
ΖΗΤΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΣΚΥΛΟ Η ΓΑΤΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ.ΕΣΤΩ ΜΕ ΜΙΚΡΟΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΧΡΙΣΤΙΝΑ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Παιδιά το είδα και έφριξα. Δηλαδή και ελαφρώς μεταχειρισμένο με καμμιά γρατζουνιά της κάνει? Τί εννοεί μικροπρόβλημα?? Μου το εξηγεί κάποιος??
 


elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
Είμαι ο Μax ένα Pinscher στα χρώματα του Ντόπερμαν ενάμιση χρονών. Όσες νυφούλες θέλουν να κάνουν οικογένεια μαζί μου και να μοιραστούν ένα βράδυ το κορμί μου ας επικοινωνήσουν στο
ΦΟΒΕΡΟ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ΤΡΕΞΤΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ :evil: :evil: :evil:
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
ΑΝΤΑΛΛΑΖΩ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΚΑΝΙΣ 1/5ΜΗΝΩΝ ΜΕ....ΝΕΡΟΧΕΛΩΝΕΣ !!!!!

Γεια σας ζαρωμένες κούκλες!Είμαι ο ΤΑΖ ο γόης.Διαθέτω την πλισέ κορμάρα μου για απίστευτες αμαρτίες.Αρπάξετε τα τηλέφωνα κ καλέστε αμέσως =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

σαρ πει κουταβι νεογέννητο για δωρο σε μικρο παδακι :shock: :shock: :shock:

ΦΤΑΙΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ email :?::?: :?: :evil: :evil:
 


George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Άνοιξη του '95 Χρυσή Ευκαιρία:

Πωλείται καθαρόαιμος αρσενικός γερμανικός ποιμενικός, ευήλιο ευάερο, 1ου ορόφου διαμπερές στα Ιλίσια

Προφανώς μπέρδεμα στις αγγελίες αλλά μόλις έπεσε το μάτι......
 


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
Αυτού του μήνα ..
Η γλυκιά μας Σύρα και ο Μπόμπιρας ερωτεύτηκαν στις 11/9 και μας χάρισαν 5 πανέμορφα, στρουμπουλά κουτάβια! Τα περισσότερα είναι μαύρα με άσπρες κοιλίτσες και ολόλευκα καλτσάκια! Οι απίθανες ημίαιμες φατσούλες τους θα είναι έτοιμες να σας ξετρελάνουν με τα νάζια και τα σκέρτσα τους μόλις ανοίξουν τα ματάκια τους και απογαλακτιστούν. Ετοιμαστείτε για επίθεση στις καρδιές σας! Τηλ

ΔΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ SITE ΠΟΣΑ ΖΩΑ ''ΣΩΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ'' ΨΑΧΝΟΥΝ ΣΠΙΤΙ!!!!?ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ!!!![/img]
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΟΣ. ΣΤΙΣ 17.10.07 ΖΕΥΓΑΡΩΣΑΝ Η ΠΕΠΙΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΙ ΔΥΟ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΛΤΕΖΑΚΙΑ. ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΓΕΝΝΑ ΜΕΣΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

να τους πω ότι τα Χριστούγεννα θα έχουν γέννα ή να τους το αφήσω για εκπληξη???????
 




amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Ναι ρε, στείλτους ένα η μέηλ ότι τα Πεπιτοπαπάκια θα γεννηθούν το αργότερο στις 19 Δεκέμβρη, καλά, πόσο νομίζουν ότι κρατάει η εγκυμοσύνη στα σκυλιά, μήπως όντως κρατάει περισσότερο στις πάπιες και μπερδεύτηκαν???
 


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
βρε Μάκη σ αυτούς που τα χαρίζουν θα το στελνουμε!!!χιχιχιχ :twisted:

ΜΑΚΗΣ said:
άδικος κόπος.

δεν θα το δημοσιεύουν.

μόνο ένα ένα στους ενδιαφερόμενους.

αλλά και πάλι.

το πιθανότερο είναι να πάρεις απαντήσεις για το .............. της .............. σου :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
Eμένα τι θεϊκό μου είχανε πει???
Είχα πάρει μια σκυλίτσα να στειρώσω,η 1η που στείρωσα όταν αρχισα να ασχολούμαι με αδέσποτα από δω,απ τη γειτονιά μου.Ηταν και εγγυος αλλά ούτε 1 βδομαδας.Οπότε θα κανε και εκτρωση.

Οταν την ξανα φερα πίσω,μια ηλ...ια γειτονισσα μου είπε ''α τι εκανες στο σκυλί,δε ντρέπεσαι,ήταν 3 μηνών,ολοκληρα,σχηματισμένα τα μωρά,τα εβγαλες και τα σκότωσες΄''!!!!
Της λέω ''hello,δεν κρατά 9 μηνες η εγκυμοσύνη των σκυλιών,αλλά..μόλις 2!!!Και το βούλωσε...''

Υπόψην,ήταν ''φιλη'' μου και 17 ετών,συνομιλικη... :? :shock: :D

Το όνειρο της ήταν να την παρει στο διαμέρισμα,στο ΜΠΑΛΚΟΝΙ ,εκεί που είχε και το σκυλο της χειμώνα-καλοκαίρι και να τα ζευγαρώσει και να κρατησει και ένα κουτάβι για να έχει 3 σκυλιά..''οπως εγώ'' τότε.Ετσι μου χε πει η αρρωστη!!!Το ένα δε μπορούσε να φροντίσει,οι γονείς τηε δε το ήθελαν και περσυ το πήγανε και το πεταξανε 4 ετων στο παλιό αεροδρόμιο του Ελληνικού!!!Εκεί ταϊζω αδέσποτα και τον είδα και τον γνώρισα και εγινε χαμός!!ΤΟυς τον πηγα πακετο και εφαγαν ένα βρισίδι!!!!!!!!

amangos said:
Ναι ρε, στείλτους ένα η μέηλ ότι τα Πεπιτοπαπάκια θα γεννηθούν το αργότερο στις 19 Δεκέμβρη, καλά, πόσο νομίζουν ότι κρατάει η εγκυμοσύνη στα σκυλιά, μήπως όντως κρατάει περισσότερο στις πάπιες και μπερδεύτηκαν???
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
αγγελιες που ξεχωρισα σημερα απο την Χ.Ε

ντογκο αρτζεντινο 6 μηνων αριστα εκπαιδευμενο
πωλειται :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


λαγοσκυλα 1 αρσενικο 5,5 χρονων και ενα θυληκο εγκυος πωλουνται 2500 ευρω :lol: :lol: :lol: :lol:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 






vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Έχω βάλει αγγελία στη ΧΕ για τη γάτα που της ψάχνω σπίτι και λαμβάνω χθες τηλεφώνημα:

Αυτός: "Εσείς έχετε την περσική ταρταρούγα?"
Eγώ: "Tαρταρούγα στα χρώματα - περσική δεν είναι!"
Αυτός: "Εγώ ψάχνω γάτα ράτσας ή νυφίτσα!"
Εγώ: TO 'ΚΛΕΙΣΑ

](*,)
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Ακου ..περσική ταρταρούγα!!!!! :?: :!: :!: :shock:
μηπως βγαινει και σε κροκο.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf