Αγγελίες


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
ΜΑΛΑΜΟΥΤ Αλάσκας 1,5 ετών μάτι 1 γαλάζιο 1 καφέ πωλ. 300€ λόγω έλλειψης χώρου **********

ετσι ειναι οταν δεν εχεις χωρο πουλας ......

ΚΑΥΚΑΣΙΑ κουτάβια φύλακες άγρια με petigree βλέπετε γονείς πωλ. τιμή ευκαιρίας *******
προσοχη δαγκωνει :shock:

ΔΙΑΘΕΤΩ ετοιμοπαράδοτα όλων των ειδών τα ζωάκια κατοικίδια παραγωγής και θηράματα. Εκτελούνται παραγγελίες. Αποστολή σε Ελλάδα και εξωτερικό Προσφορές εκπτώσεις δώρα*******
παρε κοσμε.......
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
LUNA07 said:
ΚΑΥΚΑΣΙΑ κουτάβια φύλακες άγρια με petigree βλέπετε γονείς πωλ. τιμή ευκαιρίας *******
προσοχη δαγκωνει :shock:
:lol: :lol: :lol: μην το γελας καθολου το τελευταιο...η δικη μου που ηταν η πιο κυριαρχικη απο ολα τα αδερφια αρπαζε απο 3 μηνων και αρπαζε και γερα (ηταν βεβαια και 18 κιλακια τοτε) ...για να της το κοψω μου βγηκε ολιγον τι η πιστη κι αυτηνης ο σβερκος(εελα λιγο λεμε, 3 μερες χραπ και πανω στο κρεββατι απο τα δυο μετρα :lol: )
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
Και της φιλης μου της εφαγε τα 3 μικρα ημιαιμα σκυλακια της και βρηκε μονο κοκκαλα.... :shock: τι παει να πει??? :lol: :lol: :lol:
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
παει να πει πως και η αρτζιμπουρτζι αναπαραγωγη,αλλα και οι ανευθυνοι-ασχετοι ιδιοκτητες,καμια φορα ειναι το ιδιο και το αυτο :?
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.457
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
LUNA07 said:
Και της φιλης μου της εφαγε τα 3 μικρα ημιαιμα σκυλακια της και βρηκε μονο κοκκαλα.... :shock: τι παει να πει??? :lol: :lol: :lol:
ότι είχε πρόβλημα οδοντοστοιχίας, αλλιώς θα έτρωγε και τα κόκκαλα!!!
:shock:
 




LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
amangos said:
ότι είχε πρόβλημα οδοντοστοιχίας, αλλιώς θα έτρωγε και τα κόκκαλα!!!
:shock:
Τα κοκκαλα τα αφησε βρε σαν αποδεικτικα για να μην τα ψαχνει στο βουνο δεξια κι αριστερα η φιλη μου και χανει το χρονο της και αγχωνεται :lol:
 


sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Είναι 5 κουταβάκια, 2.5 μηνών, είναι αξιαγάπητα και ψάχνουν σπίτι!

Η μαμά τους είναι Λαμπραντόρ με κυνηγόσκυλο ενώ ο μπαμπάς είναι ημίαιμο Λυκόσκυλο


](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
 


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
τιμή 1000 ευρώ!!!!
ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΡΟΤΒΑΙΛΕΡ, ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ, ΕΚΘΕΣΙΑΚΑ, ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΑ, ΜΕ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΚΟΕ, ΦΥΛΑΚΕΣ ΜΕΧΡΙ ΘΑΝΑΤΟΥ. ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.325
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Μέχρι θανάτου ε? Να μη χάσουμε παιδιά αυτή την ευκαιρία! Τρέχτε!

Καινούριες
ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΣ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟΣ λυκόσκυλο αρσενικό ανταλλάσσεται με θηλυκό

ΓΙΟΡΚΣΑΙΡ (2) με φον Τεριέ, μικρόσωμα, 2 μηνών, αρσενικό, θηλυκό, τιμή 150 ευρώ έκαστο
(άλλη τεράστια ευκαιρία)

ΓΙΟΡΚΣΑΙΡ με διασταύρωση Μαλτέζ (2) 1 θηλυκό και 1 αρσενικό, τιμή 200 ευρώ έκαστο
(Ο ίδιος θα ναι!)

ΓΚΕΚΑΣ - Μπιτλς 19 μηνών, άριστα ξεκινημένο σε λαγό, πωλείται
(τι είναι το μπιτλς? ΥΠΑΡΧΕΙ?)

ΚΑΝΙΣ Αρλεκιν, πατέρας από Αμερική, μικρόσωμα, 2,5 - 3 κιλά, τιμή ευκαιρίας
(κι αυτό υπάρχει? :shock: )

ΚΟΚΕΡ καθαρόαιμο, 11 μηνών, θηλυκό, κανελί, εμβολιασμένο, κατάλληλα για αναπαραγωγή, τιμή 380 ευρώ έκαστο
 


sotiris_z

Well-Known Member
11 Απριλίου 2008
95
0
athens-greece
www.pitbull-rescue.gr
ρε σας κοροιδευει η strays help και εσεις ψαρωνεται.... γαλαζιο βλεπω το κουταβι χραπ και 2 μετρα απο το κρεβατι εεεεε... και μετα ερχεσαι εσυ να μοθ την πεισ εμενα που σβερκωνεις κουταβι.... ασχετε.... ετσι θα μαθει μεινε υσηχοε...*********************

ROTTIE: Τα προσβλητικά σχόλια αφαιρέθηκαν. Η επόμενη δημοσίευση αναλόγου ύφους, θα διαγραφτεί χωρίς προειδοποίηση.
 




Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.325
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Παραβλέποντας το σχόλιο που διέκοψε τη ροή των ανόητων αγγελιών συνεχίζω:

sas parakalwwwwwwwwwwwww xariste mou ena chow chow pleaseeeeeeee

θα ηθελα να μου χαρισετε η και να αγορασω μεχρι 100 ευρω χασκι η αλασκας μαλαμουτ μεχρι ενος μηνος.Σας ευχαριστω
(Ε... δύο μηνών είναι λίγο σιτεμένο...)

Ο Γουίνι,4 ετων καθαρόαιμος και Πρωτάρης ζητα όμορφη νύφη.Μένει στον Λυκαβηττό και μπορεί να την φιλοξενήση σπίτι του.Θα περάσει πολύ καλά

ΗΤΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ ΘΥΛΗΚΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΡΑΤΣΑΣ: ΠΕΚΙΝΟΥΑ Η΄ ΜΑΛΤΕΖ Η΄ ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ Η΄ ΓΙΟΡΚΣΑΙΡ ΕΚΤΟΣ ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΜΕΝΩ ΣΤΗ ΣΥΡΟ ΑΝΑΛΑΜΒΑΜΩ ΤΑ ΕΞΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΑΛΘΕΙ Η ΣΚΥΛΙΤΣΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
(οκ δε ζητάει και πολλά...)


ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ 4 ΣΚΥΛΑΚΙΑ 3 ΗΜΕΡΩΝ,ΗΜΙΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ (ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΡΙΤΡΙΒΕΡ + ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ).ΤΑ 2 ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΑΣΠΡΑ ,ΑΡΣΕΝΙΚΑ + ΘΗΛΥΚΑ. ΤΙΜΗ: 100 ΕΥΡΩ.

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΣΙΑΣ κουτάβι,16 μηνών,Αγαθός Γίγαντας της Ασίας,άριστο δείγμα φυλής,κατάλληλο για εκθέσεις και αναπαραγωγή,εισαγωγής από Ρωσία,Γονείς πρωταθλητές Ρωσίας και Παγκοσμιοι Πρωταθλητές ,φοβερό γενεαολόγιο,Βάρος 85+ κιλά,δίδεται λόγω έλειψης θηλυκού αναλόγων προσόντων,ιδιώτης
(καλός ο λόγος, δε λέω)

RORRWEILER ΘΥΛΗΚΟ ΚΟΥΤΑΒΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗΣ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ
(ένα σωρό άγνωστα σκυλιά υπάρχουν)


ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΣ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ 7 ΜΗΝΩΝ (ΜΑΚΡΥΤΡΙΧΟΣ ΠΑΛΙΟΣ ΑΡΧΟΝΤΙΚΟΣ)ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ,ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ.ΓΝΩΡΙΖΗ ΒΑΣΙΚΗ ΥΠΑΚΟΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΡΩΝΗ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ.ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΥΛΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΛΕΚΤΟΥΣ.ΠΛΗΡΩΣ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟΣ.ΔΙΔΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΕΛΕΙΨΗΣ ΧΩΡΟΥ.ΤΙΜΗ 2000 ΕΥRΩ.
(σόρρυ πρέπει να φύγω. ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΠΡΩΤΗ!)
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Μάκραν η καλύτερη με τα ημίαιμα από καθαρόαιμους γονείς. Πάντα ήθελα ένα σκυλάκι με γονέα κρητικό ιχνηλάτη εισαγωγής! Άσε που είναι σχεδόν με 0 χλμ. Ευκαιρία!
 




Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
oρίστε???????α δεν πας καλά παιδάκι μου!εγώ φταίω ΚΑΙ για τις αγγελίες του καθενός?ή μήπως να γράφουμε και τα τηλ τους για να τους βοηθαμε κιόλας να πουλησουν για να το πιστεψεις εσύ????ελεος.


σου στενω με pm το λινκ του site να το δεις άπιστε Θωμά!
Και η απάντηση του στο ''τι εννοει με το φυλακες μέχρι θανάτου'',ήταν αυτή.Θες να σου στειλω το mail????


8) :lol:

Ολες οι ράτσες σκυλιών είναι καλοί φύλακες. Είναι στον γενετικό τους κώδικα. Οταν όμως ο επιτιθέμενος (κλέφτης, κακός κορτάκιας) κτυπήσει δυνατά
το σκυλί τότε αυτό θα κάνει πίσω με την λογική ότι "εγώ έκανα το καθήκον μου αλλά ο άλλος είναι πιό δυνατός, λυπάμαι".
Το ροτβάιλερ όμως δεν θα κάνει πίσω μέχρι να πέσει νεκρό. Αυτή ειναι και η ουσιαστική διαφορά με τα άλλα σκυλιά αν δεχτούμε
ότι υπάρχουν και άλλες ράτσες με την δύναμη του Ροτβάιλερ.

Στην διάθεσή σας για κάθε διευκρίνηση.




sotiris_z said:
ρε σας κοροιδευει η strays help και εσεις ψαρωνεται....
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Chlow wrote:
ένα σωρό άγνωστα σκυλιά υπάρχουν

XAXAXAXAAXXAXAAXAXA ε δεν το ξερεις??απειρα αγνωστα σε εμας.

Για την αγγελια μ το κρητικο ιχνηλατη...ελεος!μια φυλη π πασχιζουν να κρατησουν ζωντανη. τσ τσ τσ :evil:
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.325
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Βρήκα νέο χόμπι με τις αγγελίες:

ΚΟΥΤΑΒΑΚΙΑ (2), 4 μηνών, αρσενικό, θηλυκό, μαύρο με λευκό, πωλούνται
(σπάνιο είδος τα κουταβάκια)

ΠΟΜΕΡΑΝΙΑΝ (3) κουτάβια 22 ημερών (μικρό μέγεθος), σε ζωόφιλους, τιμή 250 ευρώ, έκαστο ή 600 ευρώ όλα μαζί
(μικρό μέγεθος, μικρή ηλικία και ειδική προσφορά για... ζωόφιλους στο βωμό του γρήγορου ξεφορτώματος)

ΖΗΤΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΕΘΑΝΑΙ ΑΠΟ ΓΕΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΕΠΙΓΟΝΤΟΣ ΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΧΑΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΒΙ
(το οποίο ΠΡΕΠΕΙ να είναι καθαρόαιμο ΚΑΙ να χαρίζεται :evil: )

ΝΤΟΓΚΟ ΚΑΝΑΡΙΟ (PRESA CANARIO)κουτάβια τιγρέ,1 μηνός, άριστοι φύλακες και σωματοφύλακες ΧΩΡΙΣ εκπαίδευση, πολύ μυώδη και οξυδερκή,πολύ ευέλικτα,κατάλληλα για υψηλές θερμοκρασίες.Βλέπετε γονείς εισαγωγής απο Ισπανία από κορυφαία εκτροφείa.Η καλύτερη φυλή στο χώρο της φύλαξης και σωματοφυλακής.Πολύ υπάκουα και αγαπητά με τα παιδιά.Ιδιώτης
(γλιτώνετε και τα λεφτά του εκπαιδευτή! Σπεύσατε!)
 




chris paras

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
59
0
Ειμαι ενα πανεμορφο και υγειέστατο RHODESIAN RIDGEBACK με ενα παππου ROTTWEILER που αναζητώ δεσποινιδα αναλόγων διαστασεων με σκοπό την τεκνοποίηση…

απιστευτο πραγματικα..!!!! ](*,)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3