Αγορά Mini Pinscher


Status
Κλειδωμένο θέμα


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Αποτέλεσμα πότε θα δούμε ??
Πολύ σύντομα μην ανησυχείς καθόλου. Σε πέντε μήνες θα ξέρεις τι γκάφα έκανες.

Αν είστε τόσο πια τυχεροί και το σκυλί βγεί υγειής και με καλό χαρακτήρα, να πάτε να παίξετε και ένα λόττο!
 


kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
Ποιος δεν καταλαβέ ??

Αποτέλεσμα πότε θα δούμε ??
εμεις εχουμε δει παιρνοντας τα σκυλια μας απο κει που πρεπει μετα οσοι πιστοι προσελθετε λεμε λεμε λεμε ε αν δεν καταλαβαινει καποιος προσωπικα δε θα πεθανω κιολας γιατι περναμε στηνπαροιμια που λεει τον αραπη κι αν τον πλενεις το σαπουνι σου χαλας
 


lana

Well-Known Member
26 Ιανουαρίου 2010
46
0
Εδώ υπάρχει "ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ".

Ελπίζω να κρατήσει, γιατί κάτι τέτοιοι είναι που πετάνε τον "ερωτά τους" στον δρόμο μόλις εμφανιστούν τα προβλήματα.

Αφού κι εκεί "το πρόβλημα δεν λύνεται" τι πειράζει άλλο ένα αδεσποτάκι;

Εγώ χαίρομαι εν τέλη για την όλη συζήτηση.
Είναι η απόδειξη για το ότι πρέπει να απαγορευτούν οι πωλήσεις ζώων σε πετ-σοπ.
Ετσι ακριβώς αυτο λεω Dr. πποιος μπορει να βάλει λουκετο στο πετ σοπ ??? Εμεις οχι.. πάλι γυρνάει στο συστημα :mad:

Και ποιος σας ειπε οτι το ζωάκι που πηράμε απο το πετ σοπ ειναι εισαγωγης. Το συγκεκριμενο συνεργάζετε με ιδιωτες.
 


Meli

Active Member
1 Οκτωβρίου 2009
37
0
Ναυπλιο
Ποιος δεν καταλαβέ ??

Αποτέλεσμα πότε θα δούμε ??

Τώρα ποιός ειρωνεύεται???

Κάτσε εσύ στον καναπέ σου και περίμενε όλα να γίνουν με ένα θαύμα!!!
Γιαυτο αυτη η χώρα παει απο το κακό στο χειρότερο!!!!!
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Δεν ειναι απαραιτητο να εχει προβλημα το σκυλακι.... δεν υπαρχει λογος να τους τρομαζουμε τους ανθρωπους..
Αλλα δεν ειναι αυτη η ουσια του θεματος...;)
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
καλά.... εγω η κακουργα ευχομαι να βιωσετε το λαθος σας! οχι για την ψυχουλα! γιατι δεν καταλαβαινετε!
Τετοια λεγε, μετα να μπουν να μας πουν οτι την ματιαξαμε, τετοιο ωριμο σκεπτικο που εχουν!

ΥΓ. Δεν κλειδωνετε το θεμα; :)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Το συγκεκριμενο συνεργάζετε με ιδιωτες.
:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Απορία για όποιον έχει την ευγενή καλωσύνη...στο άλλο φόρουμ τα τραβάνε τα μαλλιά τους ή δίνουν τις ευχές τους :confused::confused:
 


Meli

Active Member
1 Οκτωβρίου 2009
37
0
Ναυπλιο
Ετσι ακριβώς αυτο λεω Dr. πποιος μπορει να βάλει λουκετο στο πετ σοπ ??? Εμεις οχι.. πάλι γυρνάει στο συστημα :mad:

Και ποιος σας ειπε οτι το ζωάκι που πηράμε απο το πετ σοπ ειναι εισαγωγης. Το συγκεκριμενο συνεργάζετε με ιδιωτες.

Είστε πολύ ωραίοι εσείς!!!!!!!
27/1 λες οτι ειδες ένα μικρουλι και σκέφτεσαι να το πάρεις και μπαινεις εδω και ρωτας και στις 28/1 λες οτι το πήρες ήδη!!!!!
Μας κοροιδευετε κυρία μου????
 


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Τότε γιατί δεν πήγες να δεις τους γονείς του κουταβιού σου, να ξέρεις τον χαρακτήρα τους, και αν βασανίζονται ή όχι;

Σε χάλαγε να διαλέξεις κουτάβι από όλη τι γέννα;

Σε χάλαγε να μιλήσεις με τον ιδιώτη για τη φυλή; Να μάθεις περισσότερα γι' αυτήν;

Κάνε το τώρα. Δεν είναι αργά. Πήγαινε στον πετ-σοπά και πες πως θέλεις να κουνεντιάσεις με τον εκτροφέα/ιδιώτη για τη ράτσα. Να δεις το "σόι" του σκύλου σου από κοντά. Ξέρεις, ο χαρακτήρας είναι κληρονομικός κατά πολύ! Θα πάρεις μια μεγάλη γεύση του τι θα γίνει το μικρό άμα μεγαλώσει!

Κι έλα να μας πεις τα νέα. Άντε γιατί πολύ έχουμε καβαλήσει το καλάμι εδώ μέσα.

Περιμένω με ανυπομονησία!
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Εγω παντως αν και αντιθετη με την αγορα της πιντσερινας... δινω τις ευχες μου και σε αυτο το φορουμ στα παιδια:)
 


lana

Well-Known Member
26 Ιανουαρίου 2010
46
0
Πολύ σύντομα μην ανησυχείς καθόλου. Σε πέντε μήνες θα ξέρεις τι γκάφα έκανες.

Αν είστε τόσο πια τυχεροί και το σκυλί βγεί υγειής και με καλό χαρακτήρα, να πάτε να παίξετε και ένα λόττο!
Ναι αλλα εγω που δεν εχω τις γνώσεις σας ποιος μπορει να μου εγγυηθει οτι εαν το πάρω απο ιδιωτη η εκτρωφέα οτι το σκυλάκι ειναι υγειης με καλο χαρακτήρα???

Ποιος με το εγγυάτε αυτο ?? :(
Εγω εμπιστευομαι ανθρώπους που γνωρίζω και ευτυχως ειμαστε μια μικρή πολη που οτι και εαν γινει ακουγεται. Και ευτυχως για το συγκεκριμενω μικρο πετ σοπ δεν εχει ακουστει ΤΠΤ (και γνωριζω πολους μα παρα πολυς που εχουν ψωνισει απο εκει) στα 25 χρονια λειτουργίας του.
 
Last edited:


lana

Well-Known Member
26 Ιανουαρίου 2010
46
0
Είστε πολύ ωραίοι εσείς!!!!!!!
27/1 λες οτι ειδες ένα μικρουλι και σκέφτεσαι να το πάρεις και μπαινεις εδω και ρωτας και στις 28/1 λες οτι το πήρες ήδη!!!!!
Μας κοροιδευετε κυρία μου????
Στης 27 σας το ειπαμε δεν το ειδαμε τοτε εχει 1 εβδομαδα που το συζητάμε εγω και η γυναίκα μου.
 


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Πήγαινε δες από που είναι ο σκύλος και συζητάμε πάλι.
ΑΝ στο επιτρέψει ο καλός σου φίλος ο πετ-σοπάς.

Σε αυτή τη φάση τα είπαμε όλα (με το παραπάνω!) πιστεύω.
 




lana

Well-Known Member
26 Ιανουαρίου 2010
46
0
Παιδια να ηρεμησω λιγο τα πνευματα.
Ξερω οτι εσεις ξερετε παραπάνω απο εμας δεν το συζητάω αυτο.

Δεν ειμαστε αντιθετοι σε τπτ απο αυτα που λετε.. ειμαστε συμφωνοι. Ποτε δεν θα επερνα ενα ζωάκι απο ενα οποιοδηποτε πετ σοπ.

Εαν και θελω να ομολογήσω οτι δεν γνωριζα και πολλα απο αυτα που λετε.

Να ζητησω την συγνώμη μου εαν σας ενοχλησα ισως θα ηταν προτιμοτερο να μην το αναφεραμε καθολου :(

Δεν μπηκα εδω να ρωτησω με κακο σκοπο.

Απλα δεν μπορω να πιστεψω παλι σαν αγανακτισμενος πολιτης γενικα οτι μπορουμε να βγάλουμε εμεις το φυδι απο την τρυπα οταν το συστημα δεν μας βοηθαει :(
 








Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Τι να κάνει το σύστημα, αφού το ΘΕΛΕΙΣ το κουτάβι "γουρούνι στο σακί" ;

Μα σε βοηθάω εγώ και ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ βοήθεια.

Θέλεις να ζήσεις τον έρωτά σου χωρίς ευθύνες και σκέψεις.

Κανένα κράτος δεν μπορεί να σε βοηθήσει αφού δεν το θέλεις πραγματικά.

Για παράδειγμα:
Πάω στοίχημα πως ΒΑΡΙΕΣΑΙ να πας να δεις τους γονείς του κουταβιού σου.
 
Last edited:


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU