Αλλοίωση θεμάτων


Status
Κλειδωμένο θέμα


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Παντως παιδια εγω μολις καταλαβα τι εννοει ο Βαγγελης. Εχω γραφτει στους podilates.gr και προσπαθουσα να διαβασω ενα θεμα που με ενδιεφερε και καθοντουσαν και βριζοντουσαν και ειχαν αντιπαραθεσεις. Εκει καταλαβα πως βλεπουν οι καινουριοι που ερχονται το forum μας και ποσο ενοχλητικο θα ειναι να θελουν να ενημερωθουν και αντι αυτου να διαβαζουν τις ειρωνιες των μελων... Φυσικα εκει δεν ειναι τοσο εντονα τα πραγματα σε ολα τα θεματα.
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Λοιπον θα κανω κι εγω ενα forum: τους cynics.gr. Εκει μεσα δε θα επιτρέπεται να μιλαμε κανονικα, μονο να ειρωνευόμαστε τους αλλους συμφορουμιτες. Οποιος γραφει σοβαρα, χωρις το παραμικρο σημαδι κυνισμου, αστειϊσμου και ειρωνιας θα διαφραφεται το post του. Το λογοτυπο θα εικονιζει τον O. Wilde... :p
 














ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Τελεια ποτε ξεκιναει θελω να γραφτω :p Παντως η αληθεια ειναι οτι μια mareco θα την χρειαστεις. Ειναι του στυλ Big Brother's watching you χαχαχα !!!!
 


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Μόνο εμένα μου φάνηκε ότι αυτοπροτάθηκε (επιχειρηματολογόντας) ώς mod για το νέο φόρουμ;
 




epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Δεν το είπα με καθόλου αρνητική έννοια!
Απλώς ανέφερα την (σωστη) δήλωση συμμετοχής με παραθεση βιογραφικού!
 


evaki88

Well-Known Member
20 Οκτωβρίου 2012
240
3
Kifisia athens
Αμάν ρε παιδιά...όλο φλου παράπονα είστε τον τελευταίο καιρό :(
Βρε συ Βαγγέλη, γιατί δεν λες τουλάχιστον, ποιά εξέλιξη σε ποιό θέμα, είναι που σε ενοχλεί, να δούμε αν και τι off topic υπάρχει και αν μπορεί να φύγει. Τι καραγενίκευση είναι τώρα αυτή που δημοσιεύεις;
Ετσι είναι η λειτουργία του φόρουμ βρε συ. Δεν είναι εγκυκλοπαίδεια. Ο καθένας γράφει ότι νομίζει πως είναι σωστό, με την δική του εμπειρία. Ποιός θα κρίνει, ποιός έχει γνώσεις και ποιός δεν έχει; Εκτός δηλαδή των κραυγαλέων περιπτώσεων και των δύο πλευρών. Δεν μπορείς να απαγορεύσεις σε κάποιον, να πει την εμπειρία του. Αν είναι λάθος, καλώς εχόντων κάποιος θα το διορθώσει.

μαρεκο ακριβως αυτο λεμε: ο καθενας γραφει οτι νομιζει πως ειναι σωστο! γιατι παλι μου διαγραψατε την αναρτηση??????????????????????? υπαρχει καποιο προβλημα συγκεκριμενα μαζι μου????????????????????????? αυτο ειναι κομπλεξ! ελεος δηλαδη! για αυτο εχετε απωθησει τοσο κοσμο. κριμα για σας.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
evaki88 κάνε τον κόπο να διαβάσεις τους κανονισμούς.
Είναι διαφωτιστικοί. Πίστεψέ με.
 


evaki88

Well-Known Member
20 Οκτωβρίου 2012
240
3
Kifisia athens
μαρεκο τους κανονισμους θα επρεπε να τους ειχατε διαβασει πρωτα απο ολα εσεις που τους γραφετε αν δεν κανω λαθος. εφοσον ισχυει για μενα που εκανα το ΥΠΕΡΤΑΤΟ λαθος να πω πως ενα ατομο τρολαρει, καλο θα ηταν να ισχυει και για οσους εχουν προηγηθει εμου. ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΥ ΛΑΘΟΣ? επισης θα σε παρακαλουσα την ειρωνεια να την χρησιμοποιεις εκει που πραγματικα σε παιρνει διοτι δεν με ξερεις, δεν σε ξερω και πισω απο μια οθονη υπολογιστη πολλα μπορουν να λεχθουν. σε ευχαριστω.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
μαρεκο τους κανονισμους θα επρεπε να τους ειχατε διαβασει πρωτα απο ολα εσεις που τους γραφετε αν δεν κανω λαθος. εφοσον ισχυει για μενα που εκανα το ΥΠΕΡΤΑΤΟ λαθος να πω πως ενα ατομο τρολαρει, καλο θα ηταν να ισχυει και για οσους εχουν προηγηθει εμου. ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΥ ΛΑΘΟΣ? επισης θα σε παρακαλουσα την ειρωνεια να την χρησιμοποιεις εκει που πραγματικα σε παιρνει διοτι δεν με ξερεις, δεν σε ξερω και πισω απο μια οθονη υπολογιστη πολλα μπορουν να λεχθουν. σε ευχαριστω.
Αν νομίζεις ότι τρολάρει κάποιος στείλε μου inbox!Μην τοποθετήσε δημόσια!Είναι απλό!
Ό,τι και αν σε απασχολεί το συζητάς με όποιον mod θέλεις και λύνετε το οποιοδήποτε θέμα!
Δεν χρειάζεται να "φορτωθεί" +1 άσχετο post το forum!Ούτε να φορτωθεί +1 thread ξανά το forum επειδή σβήστηκε το μήνυμα σου!
Δεν σε ξέρει κανείς, και δεν είναι αυτοσκοπός κανενός να σε μάθει!Μόνο να βλέπει και να ελέγχει τα γραπτά σου στο forum!Δεν κρίνω σαν άνθρωπο διαγράφοντας ένα post σου, αλλά σε κρίνω σαν τοποθέτηση σχετικά με τους κανόνες!

3 κανόνες που αντιστοιχούν στην περίπτωση σου:

- Δεν επιτρέπονται οι εμβόλιμες κρίσεις, επικρίσεις και οι σχολιασμοί των διαχειριστικών ενεργειών και επιλογών στα νήματα.Προτάσεις και ιδέες είναι δεκτές στην ανάλογη ενότητα και με την ανάλογη επιχειρηματολογία.
-Δεν ενδείκνυται και πρέπει να περιορίζετε η εκτός θέματος συζήτηση (off topic).Τα μηνύματα μπορούν να διαγραφούν ή να διορθωθούν χωρίς προειδοποίηση.
-Απαγορεύεται το άνοιγμα θεμάτων και η δημοσίευση μηνυμάτων με στόχο τον σχολιασμό διαγραφών, κλειδωμάτων ή άλλων ενεργειών διαχείρισης.Τα σχόλια μπορούν να γίνονται μόνο με π.μ. ή e-mails προς την διαχείριση.
 


evaki88

Well-Known Member
20 Οκτωβρίου 2012
240
3
Kifisia athens
Αν νομίζεις ότι τρολάρει κάποιος στείλε μου inbox!Μην τοποθετήσε δημόσια!Είναι απλό!
Ό,τι και αν σε απασχολεί το συζητάς με όποιον mod θέλεις και λύνετε το οποιοδήποτε θέμα!
Δεν χρειάζεται να "φορτωθεί" +1 άσχετο post το forum!Ούτε να φορτωθεί +1 thread ξανά το forum επειδή σβήστηκε το μήνυμα σου!
Δεν σε ξέρει κανείς, και δεν είναι αυτοσκοπός κανενός να σε μάθει!Μόνο να βλέπει και να ελέγχει τα γραπτά σου στο forum!Δεν κρίνω σαν άνθρωπο διαγράφοντας ένα post σου, αλλά σε κρίνω σαν τοποθέτηση σχετικά με τους κανόνες!

3 κανόνες που αντιστοιχούν στην περίπτωση σου:
σωστα ολα αυτα που λες. δεν νομιζω πως τα αμφισβητησα ποτε αλλα και παλι δεν μου απαντας σε αυτο που εξαρχης ειπα και τοποθετηθηκα. ας το σβηνατε, οκ, δικαιωμα σας συμφωνα μς τους κανονισμους σας. Αλλα εφοσον την ιδια λογικη και το ιδιο σκεπτικο ακολουθουσατε και σε αλλα ποστ. Το φορουμ αυτο ειναι ΓΕΜΑΤΟ κυριολεκτικα απο ασχετα ανοιγμενα και επαναλαμβανομενα θεματα. Και η "κριτικη" εγινε μονο σε μενα. Ειναι αδικο. Δεν θα ασχοληθω αλλο με αυτο το θεμα. Εχω πολυ σοβαροτερα προβληματα απο το να κανω υποδειξεις να λειτουργησει κατι ορθοτερα και να αλλοιωνονται τα λεγομενα μου. Σας ευχαριστω.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
σωστα ολα αυτα που λες. δεν νομιζω πως τα αμφισβητησα ποτε αλλα και παλι δεν μου απαντας σε αυτο που εξαρχης ειπα και τοποθετηθηκα. ας το σβηνατε, οκ, δικαιωμα σας συμφωνα μς τους κανονισμους σας. Αλλα εφοσον την ιδια λογικη και το ιδιο σκεπτικο ακολουθουσατε και σε αλλα ποστ. Το φορουμ αυτο ειναι ΓΕΜΑΤΟ κυριολεκτικα απο ασχετα ανοιγμενα και επαναλαμβανομενα θεματα. Και η "κριτικη" εγινε μονο σε μενα. Ειναι αδικο. Δεν θα ασχοληθω αλλο με αυτο το θεμα. Εχω πολυ σοβαροτερα προβληματα απο το να κανω υποδειξεις να λειτουργησει κατι ορθοτερα και να αλλοιωνονται τα λεγομενα μου. Σας ευχαριστω.
Σε αυτό το forum συμμετέχεις και εσύ!Είσαι ενεργό μέλος γι'αυτό και σου δόθηκε το πολύ χρήσιμο κουμπάκι της Αναφοράς (Report) που βρίσκεται κάτω από κάθε post!
Άσχετα και επαναλαμβανόμενα μηνύματα πάντα θα υπάρχουν!Αναλόγως τους φερόμαστε άσχετα αν δεν ξανά μπαίνεις στο κόπο να δεις αν μεταφέρθηκαν/διαγράφηκαν κτλ!
Δεν γίνεται καμία κριτική!Αν εννοείς αυτή την συζήτηση που κάνουμε τώρα, δεν είναι κριτική, είναι απλά συζήτηση!

Δεν με ενδιαφέρουν τα προβλήματα σου έξω από εδώ και λάθος σου που το αναφέρεις υποτιμώντας την συζήτηση!Και εγώ έχω προβλήματα!Εγώ όμως μιλάω καθαρά για τα προβλήματα εδώ μέσα!Χώρια λοιπόν που δεν βοηθάς με υποτιμάς κιόλας με τον λόγο σου!Όσον αφορά την αλλοίωση των λεγομένων σου σε παρακαλώ να μου παραθέσεις τι και πότε αλλοιώθηκε!

Δεν σε θέλω να μην ασχολείσαι!Αντιθέτως σε θέλω να ασχολείσαι γιατί όπως σου είπα είσαι ενεργό μέλος και θα ήθελα την συνδρομή σου για την ομαλή πορεία του forum!Είσαι και εσύ κρίκος για την ορθότητα και την σωστή λειτουργία του forum για το κομμάτι που σου αναλογεί!Το μόνο που μένει είναι να ενδιαφερθείς, με τα όποια "προβλήματα της καθημερινότητας σου", εφόσον μπήκες στην διαδικασία να είσαι μέλος μιας κοινότητας...δεν είναι δύσκολο...
 


evaki88

Well-Known Member
20 Οκτωβρίου 2012
240
3
Kifisia athens
δεν υποτιμω την νοημοσυνη σου, λαθος το εξελαβες. εννοειται πως εχουμε προβληματα ολοι, ειναι δυσκολες οι εποχες. απλα ξεφευγοντας απο τα καθημερινα προβληματα, μπαινεις σε ενα φορουμ για να συζητησεις, να συμμετεχεις στην ανταλλαγη αποψεων και το μονο που γινεται ειναι να γεμιζεις και εδω με προβληματα επειδη δεν γινονται δεκτα τα λεγομενα σου. τελοσπαντων. εχετε απο την πλευρα σας δικιο, εχω απο την πλευρα μου δικιο. ας μην χαλαμε αλλο τις καρδιες μας. σε ευχαριστω εστω εσυ που ασχοληθηκες να μου απαντησεις!
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.929
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95