Αναφορά προβλημάτων και θεμάτων με τις αλλαγές


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.179
1.000.000.018
ATHENS
να ναι καλά ο orilis που έχει και ιό στο πισι του και κουλο μαους.-- τζάμπαν τα κλικς αδερφέ. θες φορματ ---τεσπα...

ρε STELIOS ..
Αρθρογράφος: Νότης Κουτσούκος
Αναρτήθηκε: Παρασκευή 6, Ιουνίου 2014 19:20
Κατηγορία: Άποψη


..........έπρεπε να τα πούμε μετά τις 19,30 σήμερα...

επίσης στελιος εαν συνεχίσεις στο τελος θα σε τσονταρω εγω
 
  • Like
Reactions: skar








ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
το θρεντ που εκανε η I.Kyveli περι της συγκεντρωσης κατά της αιχμαλωσίας κητοειδών, με βγάζει στην αρχική του φόρουμ...
δεν ξερω αν συμβαίνει και σε αλλους
chrome 35.0.1916.153 m
 


Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
το θρεντ που εκανε η I.Kyveli περι της συγκεντρωσης κατά της αιχμαλωσίας κητοειδών, με βγάζει στην αρχική του φόρουμ...
δεν ξερω αν συμβαίνει και σε αλλους
chrome 35.0.1916.153 m

και εμένα το ίδιο.

λογικά φταίει το ότι ξεκινάει από αριθμό, όπως κάποια άλλα θρεντ στο παρελθον
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Αυτό που μπορεί ο χρήστης να κάνει το προφίλ του ιδιοτικό και να μην φαίνονται τα στοιχεία του, εξαφανίζει, δυστυχώς και τα θέματα που έχει ξεκινήσει. Κάτι που βρίσκω ιδιαιτέρως χρήσιμο αφού την αναζήτηση τη βρίσκω ακόμα δύσχρηστη.
 
  • Like
Reactions: ISKENDER and LaCat


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αυτό που μπορεί ο χρήστης να κάνει το προφίλ του ιδιοτικό και να μην φαίνονται τα στοιχεία του, εξαφανίζει, δυστυχώς και τα θέματα που έχει ξεκινήσει. Κάτι που βρίσκω ιδιαιτέρως χρήσιμο αφού την αναζήτηση τη βρίσκω ακόμα δύσχρηστη.
που δεν εχω καταλάβει και τι νόημα εχει...
αν κάποιος δεν θέλει να βλέπουν κάποια στοιχεία για αυτόν από το προφιλ του... ας μην τα βάζει.... τι ακυρο το να κλειδώνουν το προφιλ τους!
 


ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
Αυτό που μπορεί ο χρήστης να κάνει το προφίλ του ιδιοτικό και να μην φαίνονται τα στοιχεία του, εξαφανίζει, δυστυχώς και τα θέματα που έχει ξεκινήσει. Κάτι που βρίσκω ιδιαιτέρως χρήσιμο αφού την αναζήτηση τη βρίσκω ακόμα δύσχρηστη.

Επισεις εκείνο το κουμπί για να φαίνεσε όν λαϊν ή οχι δεν το εχω
ξαναδεί πουθενά και δεν μου αρέσει καθολου.

Ή θα φαίνονται ολοι όν λαϊν ή κανένας. Ειναι άδικο κάποιοι να
τα βλέπουν ολα απο τους άλλους και καποιοι τιποτα.
Και καποιοι να τριγυρνάνε σαν φαντομάδες.
Προτείνω να καταργηθεί πάραυτα για να μην ζητήσω δημοψήφισμα :D
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Επισεις εκείνο το κουμπί για να φαίνεσε όν λαϊν ή οχι δεν το εχω
ξαναδεί πουθενά και δεν μου αρέσει καθολου.

Ή θα φαίνονται ολοι όν λαϊν ή κανένας. Ειναι άδικο κάποιοι να
τα βλέπουν ολα απο τους άλλους και καποιοι τιποτα.
Και καποιοι να τριγυρνάνε σαν φαντομάδες.
Προτείνω να καταργηθεί πάραυτα για να μην ζητήσω δημοψήφισμα :D
κατι καμμενες ωρες που ειμαι μέσα, βλέπω ότι συνολικά ειμαστε καπου 11 μέλη και από κάτω μόνο 3 ορατοι!!! Βγηκαν τα φαντάσματα!
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.633
7.742
το θρεντ που εκανε η I.Kyveli περι της συγκεντρωσης κατά της αιχμαλωσίας κητοειδών, με βγάζει στην αρχική του φόρουμ...
δεν ξερω αν συμβαίνει και σε αλλους
chrome 35.0.1916.153 m
Ναι, είναι επειδή ξεκίνησα με αριθμό τον τίτλο μάλλον. Θα στείλω pm στον admin.
 
  • Like
Reactions: ghelly


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Επισεις εκείνο το κουμπί για να φαίνεσε όν λαϊν ή οχι δεν το εχω
ξαναδεί πουθενά και δεν μου αρέσει καθολου.

Ή θα φαίνονται ολοι όν λαϊν ή κανένας. Ειναι άδικο κάποιοι να
τα βλέπουν ολα απο τους άλλους και καποιοι τιποτα.
Και καποιοι να τριγυρνάνε σαν φαντομάδες.
Προτείνω να καταργηθεί πάραυτα για να μην ζητήσω δημοψήφισμα :D
και εγω δεν καταλαβα αυτο το αδικο.. πως το εννοεις δηλαδη ?

1. σαν μπανιστιρτζη (μια ελληνικη λεξη βρε παιδι)

2.σαν το παιζουμε με κολομβια και την ιδια ωρα ενας τονος ηρωινης ειναι σε κατι βιλες φιλοθεη κτλ

3.σαν το οτι τρεχουν εκατονταδες (συν)ελληνες μας (τωρα τελευταια τους λενε ετσι,μετα τιν κριση/φρενιτιδα να αγοραζουν ολοι ελληνικα ) στα συσσιτια μιας εγκληματικης οργανωσης για να φανε,και τους ριχνουν φυλακη, ενω τα δικα τους παιδια βλεπε παπακωνσταντινου πληρωνει και ειναι εξω ? (ενταξει οι της κοζα νοστρα εχουν ταλεντο στο θεατρο,ειδικα στο δραμα/κλαμα να μην τους αδικησω)

4.σαν το οτι η Μηλος εγινε ''ιερο'' νησι (ανατριχιασα) και εγινε λει παγκοσμιο προσκυνηματικο κεντρο και εστια διεθνους πνευματικης ακτινοβολιας ειπε ο Υπουργος ! μαζι με αρχιεπισκοπο και αλλους, που τους τρωμε στη μαπα στην υγεια των κοροιδων (απλα να πω οτι η Μηλος ειναι το νησι που το προστατευει η θεα Αφροδιτη απο τον Μηλο...) ε τωρα τελειωσε η συμβαση.. αναλαμβανει η ''ιερα προστασια'')



ας μην γινει σεντονι.. αυτο εννοεις οτι καποιοι τα βλεπουν ολα(τα <<καλα>> και οι αλλοι τιποτα ?
 


ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
και εγω δεν καταλαβα αυτο το αδικο.. πως το εννοεις δηλαδη ?

1. σαν μπανιστιρτζη (μια ελληνικη λεξη βρε παιδι)

2.σαν το παιζουμε με κολομβια και την ιδια ωρα ενας τονος ηρωινης ειναι σε κατι βιλες φιλοθεη κτλ

3.σαν το οτι τρεχουν εκατονταδες (συν)ελληνες μας (τωρα τελευταια τους λενε ετσι,μετα τιν κριση/φρενιτιδα να αγοραζουν ολοι ελληνικα ) στα συσσιτια μιας εγκληματικης οργανωσης για να φανε,και τους ριχνουν φυλακη, ενω τα δικα τους παιδια βλεπε παπακωνσταντινου πληρωνει και ειναι εξω ? (ενταξει οι της κοζα νοστρα εχουν ταλεντο στο θεατρο,ειδικα στο δραμα/κλαμα να μην τους αδικησω)

4.σαν το οτι η Μηλος εγινε ''ιερο'' νησι (ανατριχιασα) και εγινε λει παγκοσμιο προσκυνηματικο κεντρο και εστια διεθνους πνευματικης ακτινοβολιας ειπε ο Υπουργος ! μαζι με αρχιεπισκοπο και αλλους, που τους τρωμε στη μαπα στην υγεια των κοροιδων (απλα να πω οτι η Μηλος ειναι το νησι που το προστατευει η θεα Αφροδιτη απο τον Μηλο...) ε τωρα τελειωσε η συμβαση.. αναλαμβανει η ''ιερα προστασια'')



ας μην γινει σεντονι.. αυτο εννοεις οτι καποιοι τα βλεπουν ολα(τα <<καλα>> και οι αλλοι τιποτα ?

Διχασμένη Προσωπικότης......:ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: ntoulis and Piou


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
ενα public ευχαριστω στον @admin για την απαντηση στα τεχνικα προβληματα(κατι javascript error) που ειχα..
σημερα ειναι καπως καλυτερα.. μετα απο 3 ημερες νηστειας..

ευτυχως δεν εφτασα στο σημειο να παρω την cyta κονcyta για τεχνικες λεπτομερειες/προβληματα, που οποτε τους εχω παρει τηλ.. η μιλαω με Αιγυπτο η με το fax..(μαλλον εχουν μπλεχτει οι οπτικες ινες)
 


ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
να κανω μια ερωτηση γιατι δεν εχω δυνατοτητα να διαβασω 25 σελιδες... τα αλμπουμ εχουν σβηστει? ειχα 2 αλμπουμ και τωρα μου λεει οτι δεν εχω δημιουργησει κανενα... (n)
 






manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Δεν γνωρίζω αν έχει ξανά αναφερθεί η αν συμβαίνει και σε άλλα μέλη, αλλά μερικές φορές από το κινητό όταν πατάω πάνω σε ένα θέμα μου ανοίγει άλλο θέμα η με βάζει στο προφίλ κάποιου μέλους η με πάει σε κάποια ενότητα θεμάτων.
Στην αρχή νόμιζα ότι εγώ πάταγα λάθος επειδή σε οθόνη αφής δεν είναι και τόσο δύσκολο. Το τσέκαρα όμως και μάλλον είναι πρόβλημα.
Δεν λέω ότι το κάνει συνέχεια. Μερικές φορές.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Δουλεύει αυτό το θέμα, ή...ότι φτιάξαμε, φτιάξαμε; :rolleyes:

Αν δουλεύει ακόμη:

1. Τα υπομνήματα, δεν μπορούν να επανέλθουν;
2. Κάνω εγώ λάθος, ή όντως όταν στέλνεις πμ σε πολλούς παραλήπτες, δεν φαίνεται στους λήπτες, ότι συμμετέχουν και άλλοι σε αυτό; Αν όντως...φάουλ, ή τουλάχιστον να το 'χουμε στο μυαλό μας, προς αποφυγή παρεξηγήσεων, στα καλά καθούμενα o_O
 
  • Like
Reactions: johnk


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3