Δε θα έπρεπε να λεμε αντίο...




Διάκος

Well-Known Member
7 Απριλίου 2013
140
2
Σου άφησε τις καλύτερες αναμνήσεις, του χάρισες την καλύτερη δυνατή ζωή που μπορούσες...Αυτό να θυμάσαι!:(
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Λυπάμαι πολύ.. :(
Σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις τα λόγια είναι περιττά! Να θυμάσαι μόνο τις καλές σας στιγμές μαζί!
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Μια ανατριχίλα με έπιασε μόλις διαβασα το θέμα!
Οχι ο Ορέστης ρε συ...δε είχα καταλάβει πόσο σοβαρά ήταν απλά νόμιζα ότι είχε κάτι χρονιο!!
Αλίκη αν και σε έχω δει 2-3 φορές με το μούσια σου,είναι μέσα στην καρδιά μου.
Κουράγιο κοριτσάκι...το μόνο σίγουρο ότι θα περνάει όμορφα εκεί ψηλά!
 


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Δεν πιστευα στα ματια μου οταν το διαβασα... Δεν σας ηξερα αλλα δεν εχει σημασια ηξερα τον Ορεστακο απο εδω μεσα και αυτο φτανει. Μια απωλεια ειναι παντα οδυνηρη. :(

Καλο ταξιδι ομορφο αγορι να περνας ομορφα εκει πανω θα βρεις πολλους φιλους να παιξεις!

Αλικη κουραγιο και καλη δυναμη οτι αλλο και να πω δεν εχει σημασια.
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Αλικη λυπαμαι πολυ. . . :( δεν το πιστευω ειδικα οταν πριν λιγο χαζευα τις φωτο που
ποσταρησες τις προηγουμενες ημερες. . . Κανε κουραγιο κοριτσι μου καιο χρονος θα
απαλυνει τον πονο σου.
 












Blacksatin

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
317
57
Neo Irakleio, Athens, Greece
Γνωρίζουμε σκυλιά μέσω του φόρουμ, και κατα κάποιο τρόπο τα αγαπάμε. Ξέρω πολύ καλά πως σε τέτοιες περιπτώσεις ο,τι και να πεις, δεν έχει σημασία, η καρδιά μένει άδεια για χρόνια. Καλό ταξίδι Ο. Αλίκη, σε νιώθω περισσότερο απ' όσο μπορείς να φανταστείς...
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ.... Ξέρω ότι εδώ με καταλαβαίνετε πως είναι αυτές οι μέρες από την ώρα που έφυγε ο μικρός.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981