Εταιρεία mbf gourmet/λιχουδιές


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
530
289
25
instagram.com
Μια χαρά τα έφαγε απλά δεν ήταν τραγανά για μέρες .έχει πάντως πολλές συνταγές στο Ίντερνετ και μια που ακολουθώ στο ισταγκραμ ανεβάζει συνέχεια. Η σελίδα της είναι petfoodologist.
θα ξανά επιχειρήσω :)
Την ακολούθησα,θα δω αύριο τι κάνει. Θέλω να δω να του μαγειρέψω γενικά. Το ίντερνετ είναι γεμάτο από αυτά
 
  • Love
Reactions: Mava


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Εγω εφτιαξα και παγακια με γιαουρτι και φυστικοβουτυρο και παγωτο απο λιωμενο καρπουζι με ενα dental stick για ξυλακι αυτα ειναι πιο ευκολα για εσενα χαχαχα
Ωραίο ακουγεται!!:giggle:
θελω να πάρω και σαν πιάτο που ειναι licking mats λέγεται που το βάζεις κ στο ψυγείο να κρυώσει και παιδεύεται να το γλύφει μετά.
 






Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
530
289
25
instagram.com
Ωραίο ακουγεται!!:giggle:
θελω να πάρω και σαν πιάτο που ειναι licking mats λέγεται που το βάζεις κ στο ψυγείο να κρυώσει και παιδεύεται να το γλύφει μετά.
Ναιιιιι και @Ans έχει για το άγχος του σκύλου τέτοια
 
  • Like
Reactions: Mava


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Την ακολούθησα,θα δω αύριο τι κάνει. Θέλω να δω να του μαγειρέψω γενικά. Το ίντερνετ είναι γεμάτο από αυτά
ορεξη να έχεις ,χαμός γίνεται!
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Και δεν μπορει να τα φαει αυτα? Εδω εχει φαει το συμπαν και τα πιο σκληρα παιχνιδια
 
  • Haha
Reactions: Mava


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Γενικα εμεμα μου αρεσουν τα dog ice cream εχουμε φτιαξει παρα πολλα γιατι αρεσουν στον οζι τα κρυα το καλοκαιρι που ειναι λαχανιασμενος ολη μερα
 
  • Like
Reactions: Mava


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Και παγακια τρωμε ολον τον χρονο και οι 2 χαχαχαχα λεπτα για να μην σπασουμε κανα δοντι
 
  • Like
Reactions: Mava




Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Την ακολούθησα,θα δω αύριο τι κάνει. Θέλω να δω να του μαγειρέψω γενικά. Το ίντερνετ είναι γεμάτο από αυτά
Α θα μαγειρεψεις κιολας. Παει η κουζιναααα
 
  • Haha
Reactions: Mava




Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Ναι αυτο λεω η σιλικονη δεν ειναι κατι την κοβει και την τρωει ειδικα αμα ειναι στην λαιμαργια του
Δεν ξέρω να σου απαντήσω :LOL:
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Δεν ξέρω να σου απαντήσω :LOL:
Χαχαχαχα καλυτερα που δεν ξες σημαινει οτι ο δικος σου εχει λιγο περισσοτερο μυαλο να μην τρωει πλαστικα σιλικονες καοτσουκ κτλ
 
  • Love
Reactions: Mava


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Ναι αυτο λεω η σιλικονη δεν ειναι κατι την κοβει και την τρωει ειδικα αμα ειναι στην λαιμαργια του
Πάντως φαίνεται σαν να κάνω διαφημιση την εταιρεία που τρώει τροφή ο Μαιλο αλλά είναι για να »ηρεμεί»τον σκύλο .εγω ειδα μεγάλη διαφορά στην συμπεριφορά του
 


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Χαχαχαχα καλυτερα που δεν ξες σημαινει οτι ο δικος σου εχει λιγο περισσοτερο μυαλο να μην τρωει πλαστικα σιλικονες καοτσουκ κτλ
Του αρέσει η μυρωδιά μάλλον:):)
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Εχω σκεφτει να οαρω calm τροφη αλλα κατι δεν μου αρεσει στην ιδεα να αλλαξω τον σκυλο γιατι ειναι τερασυιο κομματι της προσωπικοτητας του να ειναι τρελος. Οταν κοιμαται καποιες ωρες την ημερα δηλαδη μου φαινεται αρρωστος. Ισως βεβαια αν χρειαζεται καποτε να μεινει μονος του να εχω αλλη αποψη
 


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Εχω σκεφτει να οαρω calm τροφη αλλα κατι δεν μου αρεσει στην ιδεα να αλλαξω τον σκυλο γιατι ειναι τερασυιο κομματι της προσωπικοτητας του να ειναι τρελος. Οταν κοιμαται καποιες ωρες την ημερα δηλαδη μου φαινεται αρρωστος. Ισως βεβαια αν χρειαζεται καποτε να μεινει μονος του να εχω αλλη αποψη
Μπορείς να πάρεις λιχουδιές σε πρώτη φάση..μια χαρά ζωηρά είναι πάλι..έχει σημασια κ σε τι περιεκτηκοτητα έχειcalm συστατικα
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Μπορείς να πάρεις λιχουδιές σε πρώτη φάση..μια χαρά ζωηρά είναι πάλι..έχει σημασια κ σε τι περιεκτηκοτητα έχειcalm συστατικα
Βασικα δεν εχω καταλαβει και πως αλριβως δουλευουν αυτα τα calm και μπορει για αυτο να μς φρικαρει. Παντως ο δικος μου ουτε οταν επαιρνε ηρεμιστικα παλι δεν ειχα δει καμια διαφορα σε συμπεριφορα οποτε με τα calm αμφιβαλλω
 


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Μπορείς να πάρεις λιχουδιές σε πρώτη φάση..μια χαρά ζωηρά είναι πάλι..έχει σημασια κ σε τι περιεκτηκοτητα έχειcalm συστατικα
Άμα θέλεις ρίξε μια μάτια στην σελίδα τους στην. Αγγλική ..λέει αναλυτικά τι έχει ουσιαστικά είναι τροφή με γαλοπούλα που γενικά αυτό το κρέας βοηθαει
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU