Εταιρεία mbf gourmet/λιχουδιές


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Από σιτάρι να υποθέσω παίρνεται. Τα κλασσικά έτσι? Θα το δοκιμάσω και εγω
Νομίζω γραφει ολικής ..πάντως νς βοήθησαν κ σε στομαχόπονο που είχε ..όπως τους ανθρώπους
 
  • Like
Reactions: Try2CU










Try2CU

Well-Known Member
2 Δεκεμβρίου 2022
138
126
33
Α επειδή είναι κρίθινα. Μου λύθηκε η απορία. Έχουν πολλές ίνες. Οκ κομπλε
 
  • Love
Reactions: Mava






Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Α κανονικά παξιμάδια αχαχχα,και το δίνεις παρά από στομαχόπονο για λιχουδια;
Ναι τον ξεγελαω με ένα κομματακι, του. Αρέσει το κρατς κρατς :LOL:
 




Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
530
289
25
instagram.com
Ναι τον ξεγελαω με ένα κομματακι, του. Αρέσει το κρατς κρατς :LOL:
Κάτι παρόμοιο είναι αυτό που του δίνω της mbf, σα παξιμάδια με φυστικοβουτυρο είναι. Σπάω τις λιχουδιές στα 3-4 κομμάτια και αυτός κρατσανιζει και του αρέσει. Δε ξέρω καν αν έχει έστω και λίγο γεύση φυστικοβουτυρο αλλά το κρατς κρατς είναι τρελα
 
  • Like
Reactions: Mava


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Κάτι παρόμοιο είναι αυτό που του δίνω της mbf, σα παξιμάδια με φυστικοβουτυρο είναι. Σπάω τις λιχουδιές στα 3-4 κομμάτια και αυτός κρατσανιζει και του αρέσει. Δε ξέρω καν αν έχει έστω και λίγο γεύση φυστικοβουτυρο αλλά το κρατς κρατς είναι τρελα
Ακριβώς!
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
530
289
25
instagram.com
Ερωτας :love::love::love::love:
Του κάνει και καλό στα δοντια και φυσικό προιον
Ναι σίγουρα,αν δεν άφηνε υπολείμματα θα ήταν ακόμα καλύτερα,έχει γεμίσει το κρεβατάκι του με άσπρα κομμάτια και δε μπορεί να κοιμηθεί του αποσπα την προσοχή η μυρωδιά αχαχχααψ
 
  • Haha
Reactions: Mava




Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Ναι σίγουρα,αν δεν άφηνε υπολείμματα θα ήταν ακόμα καλύτερα,έχει γεμίσει το κρεβατάκι του με άσπρα κομμάτια και δε μπορεί να κοιμηθεί του αποσπα την προσοχή η μυρωδιά αχαχχααψ
Ναι σίγουρα,αν δεν άφηνε υπολείμματα θα ήταν ακόμα καλύτερα,έχει γεμίσει το κρεβατάκι του με άσπρα κομμάτια και δε μπορεί να κοιμηθεί του αποσπα την προσοχή η μυρωδιά αχαχχααψ
Αυτα τα παραβλέπω :ROFLMAO:
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
530
289
25
instagram.com
Καλά και εγώ,απλά βλέπω η μάνα να παθαίνει ένα σοκ αύριο γιατί ο Σκούμπι αποφάσισε να το φάει αυτό το κόκαλο σε κάθε δωμάτιο,σε κάθε μέρος :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: Mava


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Την κοίταξες καθόλου την mbf?
Ναι από χθες!μια χαρά μπισκοτακια είναι κ μου είπες κ για το φυστικοβουτυρο ότι σ άρεσε..αν κ εγώ του δίνω από το δικό μου δεν έχει προσθήκη ζάχαρης κ φοινικέλαιο ..θα τον κάνω χοντρούλη τον καημενο
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
530
289
25
instagram.com
Ναι από χθες!μια χαρά μπισκοτακια είναι κ μου είπες κ για το φυστικοβουτυρο ότι σ άρεσε..αν κ εγώ του δίνω από το δικό μου δεν έχει προσθήκη ζάχαρης κ φοινικέλαιο ..θα τον κάνω χοντρούλη τον καημενο
Το ίδιο ακριβώς είναι και μβφ χωρίς ζάχαρη και φοινικέλαιο. Και χωρίς ένα συστατικό που είναι περίεργο για τα σκυλιά. Δε θυμάμαι πως λέγεται.
Ρε συ εγώ παρακαλάω να πάρει,παίρνει ένα κιλό την εβδομάδα,αλλά όλοι έξω με ρωτάνε αν τον ταιζω.
Τι να τους πρώτο πω; Ότι τρώει μόνο premium τροφές;
Ότι μέχρι και λιχουδιές είναι άνω 40% πρωτεϊνης. Τώρα έχει το τυρί Ιμαλαιων 60+% πρωτεϊνη. Είναι καρα λεπτός.
Και νιώθω ότι του το έχω λίγο παρακάνει οπότε τον επόμενο μήνα θα έχει αιματολογικές στο πρόγραμμα :ROFLMAO:
 


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Το ίδιο ακριβώς είναι και μβφ χωρίς ζάχαρη και φοινικέλαιο. Και χωρίς ένα συστατικό που είναι περίεργο για τα σκυλιά. Δε θυμάμαι πως λέγεται.
Ρε συ εγώ παρακαλάω να πάρει,παίρνει ένα κιλό την εβδομάδα,αλλά όλοι έξω με ρωτάνε αν τον ταιζω.
Τι να τους πρώτο πω; Ότι τρώει μόνο premium τροφές;
Ότι μέχρι και λιχουδιές είναι άνω 40% πρωτεϊνης. Τώρα έχει το τυρί Ιμαλαιων 60+% πρωτεϊνη. Είναι καρα λεπτός.
Και νιώθω ότι του το έχω λίγο παρακάνει οπότε τον επόμενο μήνα θα έχει αιματολογικές στο πρόγραμμα :ROFLMAO:
Μια χαρά τρώει !!εχει κ φουλ ενέργεια και είναι στην ανάπτυξη το παιδί :LOL:
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
530
289
25
instagram.com
Μια χαρά τρώει !!εχει κ φουλ ενέργεια και είναι στην ανάπτυξη το παιδί :LOL:
Ναι σα τις γιαγιάδες φάε φάε στην ανάπτυξη είσαι,και meanwhile το παιδί είναι σα μπάλα που κυλάει.
Έτσι και αλλιώς θέλω να ξεκινήσω να του κάνω ανά ένα χρόνο/6 μήνες αιματολογικές. Ας τις αρχίσουμε σιγά σιγά,να δούμε πόσο του χω φουσκώσει το σάκχαρο:(
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.792
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf