Η Ανάσταση πλησιάζει




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Ακούσατε κι εσείς, κάτι σαν κανονιές ή παίχτηκε τίποτα πιο...τοπικό;
Φρίκαρε ο πιτσιρής;
Ακουστηκαν κατι δυνατα κατα τις 8 και. Ηταν στη δονηση για αρκετη ωρα ο κακομοιρης. Δεν ξερω τι ειναι καλυτερο. Να προσποιηθω οτι δεν τρεχει κατι, που ειναι δυσκολο ή να τον παρηγορησω που μου φαινεται οτι τον κανει να το δραματοποιει περισσοτερο.
 
  • Like
Reactions: mareco


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Τα ντεμέκ χριστεπώνυμα ΟΡΚ αγόρασαν τις κροτίδες τους και άρχισαν να τις σκάνε πιστεύοντας ότι μέσω αυτών θα μπορέσουν επιτέλους να την έχουν μεγαλύτερη (την πίστη)
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.103
10.055
Athens
Τα ντεμέκ χριστεπώνυμα ΟΡΚ αγόρασαν τις κροτίδες τους και άρχισαν να τις σκάνε πιστεύοντας ότι μέσω αυτών θα μπορέσουν επιτέλους να την έχουν μεγαλύτερη (την πίστη)
Γράψε καλέ κι εσύ το ορκ με πεζά που κάθομαι και σπαζοκεφαλιάζω νυχτιάτικα τι διάολο αρχικά είναι τα OPK...
 








takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Εδω γινεται χαμος απο την περασμενη εβδωμαδα- αποψε εχουν λυσσαξει- η πρωην αδεσποτη καθεται στο μπανιο και τρεμει!!

Κοντοχωριανοί είμαστε και σε καταλαβαίνω

Και εδώ έχουν αρχίσει τα όργανα

Βιάζονται να γιορτάσουν το Πάσχα οι κάφροι που δεν ψυλλιάζονται καν το νόημα της Ανάστασης που νομίζουν ότι πιστεύουν
 


Noa

Active Member
6 Οκτωβρίου 2016
33
79
Θεσ/νίκη
Εμείς κάθε χρόνο κλείνουμε πόρτες παράθυρα παντζούρια κ βάζουμε πολύ δυνατά μουσική. Κατά προτίμηση psytrance ή Psychedelic
Το ίδιο κανουμε με τις βροντές κ τους κεραυνούς...
 
  • Like
Reactions: Eroe






Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Εγώ πάλι σκέφτομαι να πάρω το σκυλο στο προαύλιο της εκκλησίας να φωνάξω και κάνα 2 φίλους από την άμεση δράση και να περάσω ένα ιδιαίτερα σουρεαλ Πάσχα
 
  • Like
Reactions: myEnzo and Eroe


zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
Εγω φετος δε θα παω. Ειναι πολυ χαλαρος απο μικρος σε τετοιους θορυβους (σε αντιθεση πχ με μια καρεκλα που σερνεται...) απλα για πρωτη φορα λεω να κατσω σπιτι να κοψω αντιδρασεις. Ειναι κ μαραζωμενος απο το ποδι κ δε θελω να τον αφησω. Αν εχω κατι αξιοσημειωτο θα επανελθω
 


Eroe

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2017
1.444
2.759
Θεσ/νικη
Ο Ήρωας πάντως ήταν ήρεμος, μόνο γαύγισε 2-3 φορές. Αλλά στο δρόμο είδα ένα τρομοκρατημένο μεγαλόσωμο να τρέχει με ταχυτητα φωτός. Εύχομαι να μην πάθει τπτ.. δεν πρόλαβα καν να δω αν φορούσε περιλαίμιο
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
εγω εκατσα σπιτι χτες βραδυ! Η μεγαλη ( πρωιν αδεσποτη) ετρεχε πανικοβλητη απο κουζινα-μπανιο, απο μπανιο στο παιδικο κλπ.! Μουσικη και τηλεωραση τερμα, ολα κλειστα- στο τελος εκατσε σε μια γονια και ετρεμε απλα!
Αλλα μολις βγηκε το φαι- εκει!! Πρωτη πρωτη!!
 


alexouli

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2012
406
2.166
32
Πάτρα
Κι εμείς πρώτη χρονιά του Αμπού μείναμε μαζί του να δούμε πως θα είναι. Ευτυχώς ήταν μια χαρά ήρεμος! Έχει ξεπεράσει τη φοβία που είχε! Όσο είναι μακριά τουλάχιστον, δεν τον ενοχλούν! Ακόμα και στις βόλτες του ολη μέρα χτες, ακούγονταν που και που, απλά σταματούσε και μετά από λίγα δευτερόλεπτα συνέχιζε κανονικά! Σήμερα θα πάμε στους γονείς μου και είναι πιθανό να ακούγονται και κοντά στο σπίτι, θα δούμε πως θα είναι και μ'αυτά!
 




zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
Το πρωτο πυροτεχνημα μας βρηκε με το μπουφο να εχει το μπαλακι στο στωμα κ εμενα απο την αλλη μερια να τραβαω το σχοινι

Στα @@ του, μεχρι και γουσταρε μπορω να πω.

Ε μετα μου ειπε να φερω αυγα να κανουμε Χριστος Ανεστη κ με κερδισε...
:cautious:
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3