Κακοήθεια στο συκώτι


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Κυβέλη μου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά στο χειρουργείο και να βγει νικήτρια η Λουσυ! :)
Και βασικά είμαι σίγουρη..... (y)

Προσπαθήστε να είστε ψύχραιμοι, νομίζω οτι το χρειάζεται αυτό από εσάς η μικρή...
 
  • Like
Reactions: johnk and l.Kyveli


LaCat

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2013
861
923
είμαι αισιόδοξη γιατί βγαίνοντας από τον γιατρό είδα το λυκάκι μου χαρούμενο να με περιμένει και πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά.
Ναι, όλα καλά θα πάνε!
Η γλυκιά σου λύκαινα είναι ήρεμη δύναμη κ δε θα το βάλει κάτω! (y)
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli










D

Deleted member 14614

Guest
Από τη γαστρίτιδα να φτάνεις στον καρκίνο... Είναι δύσκολο, σίγουρα, για όλες σας. Εφόσον μπορούν να αφαιρεθούν οι όγκοι, αυτό είναι πάρα πολύ καλό! Αλλά να μην ξαναπείς ότι είναι θέμα χρόνου το να φύγει, γιατί η Λούση θα σε διαψεύσει και μετά να δω πώς θα της δικαιολογηθείς! :)
 


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Στέλνουμε όλη μας τη θετική σκέψη και τις πιο θερμές ευχές μας για την λύκαινά σου!!
Όλα θα πάνε καλά Μυρτώ μου και θα βγει νικήτρια η κοπελάρα σου!!

Εδώ είμαστε για ότι χρειαστείς!! :)
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!

Είπα ότι είναι θέμα χρόνου να φύγει αν δεν εγχειριστεί. Ο χρόνος θέλω να πιστεύω ότι θα παραταθεί εφόσον φύγουν οι όγκοι και θα μπορεί να φαει και να ζει φυσιολογικά.
Ευχαριστώ και πάλι!
 


*Kiara*

Well-Known Member
12 Μαϊου 2015
475
698
Αθήνα
Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σας πάνε όλα καλά! Στέλνω όλη μου τη θετική σκέψη στο κορίτσι σου αλλά και σ εσάς να είστε δυνατοί και να μη χάσετε λεπτό την πίστη σας
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Κι εγώ πιστεύω ότι θα πάει καλά για αυτό και προχωράμε σε χειρουργείο.
Επειδή έχω χάσει σκύλο από καρκίνο στο στόμα που δεν παίρνει χειρουργείο χαίρομαι τουλάχιστον που μπορεί να γίνει επέμβαση. Με ανησυχούν πολλά που τα καταλαβαίνετε όλοι λίγο πολύ αλλά χαίρομαι που τουλάχιστον υπάρχει εναλλακτική.
 


Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Εύχομαι ο,τι καλύτερο για το κορίτσι σου Μυρτώ. Σε καταλαβαίνω απόλυτα.
Δώσε ένα τεράστιο μουσουδοφιλι στην κουκλίτσα σου και να σκέφτεσαι θετικά! Όλα θα πάνε καλά.
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli




stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Μυρτώ μου εύχομαι καλή επιτυχία και γρήγορα να την έχεις πάλι κοντά σου :)
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Mυρτώ θα πάνε όλα καλά!
Ο Dr. Ηοuse παρεμπιπτόντως είχε εγχειρήσει 12 χρονών σκύλα έτοιμη να φύγει από πυομήτρα και τίγκα στους όγκους - η σκύλα έζησε μέχρι τα 17!
 


Kimigaz

Well-Known Member
7 Απριλίου 2013
743
238
Goldenland
Ολα καλα θα πανε!!! Περαστικουλια της και καλη επιτυχια!! Στελνουμε ολη τη θετικη μας ενεργεια, και ο Αμορ της στελνει και φιλια! (y)