Καλό Σαμαράκι για Rottweiler


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Εγώ θα σου έλεγα να ρωτήσεις.
Ποτέ δεν ξέρεις και δεν έχεις να χάσεις κάτι.
Δεν χρειάζεται απαραιτήτως να είναι δερμάτινο.
Νομίζω η @vek έχει αναφέρει έναν μάστορα τέτοιο επίσης.
Μήπως και στο παρόν θέμα, αν δεν βαρεθείς να ψάξεις.
 
  • Like
Reactions: medusa


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
ForDogTrainers.com

Θα σου λεγα να δεις και από Gappay του Γιαννούλη αλλά δεν έχει και αμάν την ποικιλία.

Για 20-25 κιλά σκύλο πάντως δεν είναι να έχεις απαιτήσεις σε αντοχή.
Εκτός και αν τα 0-100χλμ/ώρα τα κάνει σε κάτω από 2 secs και το τεντώνει κιόλας...
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
ForDogTrainers.com

Θα σου λεγα να δεις και από Gappay του Γιαννούλη αλλά δεν έχει και αμάν την ποικιλία.

Για 20-25 κιλά σκύλο πάντως δεν είναι να έχεις απαιτήσεις σε αντοχή.
Εκτός και αν τα 0-100χλμ/ώρα τα κάνει σε κάτω από 2 secs και το τεντώνει κιόλας...
Εαν δεν εχει τριτο ιμάντα στη μέση σε 2 δευτερόπλεπτα έχει φύγει χωρις το σαμάρι και ξεκινάει να κάνει τα 100 χιλιόμετρα μόνος. :LOL: Αυτο ειναι το πιο βασικό που ψάχνω και με περιορίζει πολύ αλλιως πρεπει να κάτσω να τα μεταποιώ και εκτος απο εξτρα εξοδα δεν κάθονται και καλά.
Συνεπως αυτα εχουν βγει απο την λίστα , ευχαριστω για την πρόταση πάντως!
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Εγώ θα σου έλεγα να ρωτήσεις.
Ποτέ δεν ξέρεις και δεν έχεις να χάσεις κάτι.
Δεν χρειάζεται απαραιτήτως να είναι δερμάτινο.
Νομίζω η @vek έχει αναφέρει έναν μάστορα τέτοιο επίσης.
Μήπως και στο παρόν θέμα, αν δεν βαρεθείς να ψάξεις.
Θα κάνω μια ερωτηση ναι γτ οσο να ναι αμα γίνεται και σε κιτρινακι με κανα σήμα μπατμαν αξίζει να δώσω κατι παραπάνω . :LOL:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Θα 'θελα να είμαι μπροστά όταν θα κάνεις την ερώτηση, αλλά αρκούμαι και σε απλή περιγραφή της συζήτησης.
 
  • Haha
Reactions: medusa


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
 
  • Like
Reactions: medusa


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Α θυμηθηκα, θενκς.

Για μπουλοειδη εντωμεταξυ κυκλοφορουν τα πιο ωραια πραγματακια γενικοτερα στο νετ αλλα ειναι οτι ακριβως δε κανει για στενομακρα ψιλολιγνα σκυλια
 


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
ε, τα ωραία στους ωραίους, έτσι πάνε αυτά τα πράγματα :p

Πάντως δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν μου αρέσουν τα δερμάτινα αξεσουάρ στους σκύλους... τα σαμαράκια που βρήκες είναι πολύ χαριτωμένα. Ανεξαρτήτως, η δουλειά του συγκεκριμένου είναι πολύ καλή και ποιοτική, θα σου πρότεινα να κάνεις μια ερώτηση.
 
  • Like
Reactions: medusa


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
ε, τα ωραία στους ωραίους, έτσι πάνε αυτά τα πράγματα :p

Πάντως δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν μου αρέσουν τα δερμάτινα αξεσουάρ στους σκύλους... τα σαμαράκια που βρήκες είναι πολύ χαριτωμένα. Ανεξαρτήτως, η δουλειά του συγκεκριμένου είναι πολύ καλή και ποιοτική, θα σου πρότεινα να κάνεις μια ερώτηση.
Το ειχα δει αλλα δουλευει πολυ δερμα, που δερμα με τπτ δε θελω, δε μου αρέσει κιόλας άλλα ουτε εφαρμόζει καλα στο γκρεμλιν, ειχα δοκιμάσει σε αλλο μαγαζί μου φαίνονται πολυ βαρια τα δερμάτινα πάνω στο γκρεμλιν. Μπορεί να έχει μεγάλο χαρακτήρα αλλα ειναι μικρό σκυλάκι σχετικά. :LOL:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.598
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3