Καταγγελία για τα πετ σοπ


ruko

Member
11 Ιουλίου 2007
18
0
Τελείωσα το κείμενο.
Μου βγήκε αρκετά μεγάλο (8 σελίδες). :oops:

Αν υπάρχουν κι άλλοι που ενδιαφέρονται, προτείνω να συναντηθούμε στις 11:30 το πρωί της Κυριακής μπροστά στα Μακντόναλντς του Συντάγματος.
Απλώς θα είναι καλό να έχω λίγο live feedback, γιατί, κακά τα ψέματα, μερικά πράγματα δεν γίνονται τόσο αποτελεσματικά μέσω νετ.

Φυσικά, θα ποστάρω το κείμενο με την τελική του μορφή.
Και πάλι σας ευχαριστώ.
 


Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
Συμφωνώ...

.

Προσωπικά σε ότι κανονίσετε, δεν έχω αντίρρηση...


Ισχύει το 11.30 πμ στο Σύνταγμα την Κυριακή ???


Εάν θέλετε, το επιβεβαιώνετε... :)

.
 












ruko

Member
11 Ιουλίου 2007
18
0
Όπως είπα, συμφωνώ να βρεθούμε την Τετάρτη. :)
Θέλετε να πούμε 6 ή 6:30 στο Σύνταγμα; Σας βολεύει;
 




amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Το ερχόμενο Σάββατο θα έχω δουλειά, όλη μέρα.
Την άλλη Δευτέρα θα λείψω για 3-4 ημέρες.

Μπορώ Τετάρτη και Πέμπτη απόγευμα, μια χαρά είναι στις 6-6:30.

Αν όμως είναι να έρθει και η Rottie, να την περιμένουμε.
Σε κάθε περίπτωση, με μια συνάντηση δεν θα λύσουμε όλα τα θέματα.

Ότι αποφασίσετε, εγώ μέσα. Αν ήταν για άλλο θέμα, δεν θα συμμετείχα, αλλά για τα σκυλιά και για τα πετσοπς, μέσα με χίλια...

Άσε που τα τελευταία χρόνια, δουλεύω, δουλεύω και δουλεύω... Το να δραστηριοποιηθώ για κάτι που στο παρλθόν με "τράβηξε" από την δουλειά, και αφιέρωσα χρόνο με μεγάλη ευχαρίστηση, χρόνο φαινομενικά για τα σκυλιά αλλά στην πραγματικότητα στον εαυτό μου, είναι μια ευκαιρία για να κάνω επιτέλους κάτι διαφορετικό...

Να φέρω μαζί μου και μια πετσοπού?
Πετσοπού που δεν ασχολήθηκε με το εμπόριο σκύλων... Θα έχουμε έτσι και αντίλογο, θα μας πει πράγματα που δεν φανταζόμαστε κλπ. Δεν ασχολείται με τα κομπιούτερς και με το ιντερνετ, αλλιώς θα της είχα ήδη προτείνει την σελίδα...
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Συμφωνώ με τον denis. Πιστεύω πως μια συνάντηση είναι απαραίτητη για να βάλουμε τα πράγματα σε μια σειρά. Επέστρεψα και είμαι μέσα για όποτε το κανονίσετε. :wink:

Η πρόσκληση βέβαια παραμένει «ανοιχτή» για όλους και απευθύνεται σε οποιονδήποτε επιθυμεί να συμμετάσχει στην προσπάθεια.
 


Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
Ωραία λοιπόν...

.

Ωραία λοιπόν, επομένως αφού και η "Rottie" είναι εδώ, ισχύει το ραντεβού μας για την Τετάρτη 6.00 - 6.30 μμ στο Σύνταγμα, στα Μacdonats.

Και για να έχουμε καλό ρώτημα..., πως θα αναγνωρισθούμε...???

Ένας τρόπος θα ήταν να φέρουμε μαζί και τα σκυλιά μας !!!! :lol: :lol: :lol:

Αστειεύομαι, πιστεύω ότι το καταλάβατε. :D

Αν αλλάξει κάτι, θα τα ξαναπούμε...

.
 


Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
amangos said:
Άσε που τα τελευταία χρόνια, δουλεύω, δουλεύω και δουλεύω... Το να δραστηριοποιηθώ για κάτι που στο παρλθόν με "τράβηξε" από την δουλειά, και αφιέρωσα χρόνο με μεγάλη ευχαρίστηση, χρόνο φαινομενικά για τα σκυλιά αλλά στην πραγματικότητα στον εαυτό μου, είναι μια ευκαιρία για να κάνω επιτέλους κάτι διαφορετικό...

Τα λεφτά..., τι θα τα κάνεις παιδί μου, μπορείς να μου πεις ???


.
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Amangos, όχι τώρα στην αρχή, θα έλεγα...εξάλλου μερικοί από μας ξέρουμε αρκετά... :wink:
Τετάρτη ΟΚ, θα φοράω βερμούδα και μακό μπλουζάκι :lol: :lol:
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Επειδή την Τετάρτη θα κάνει καύσωνα, προτείνω, εάν συμφωνείτε όλοι, να κανονίσουμε το ραντεβού στις 7.30 και όχι στις 6. Στις έξι θα καίγεται το πελεκούδι στο κέντρο…

Όποιος θέλει επιπλέον πληροφορίες σχετικά με την συνάντηση (πως θα βρεθούμε κτλ), ας πάρει τηλέφωνο εμένα (693-7065468) ή τον denis.
 




denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Παιδιά αν είναι μόνο για τον καύσωνα, ας καεί και το παλιάμπελο, να το κάνουμε 6.00 γιατί κωλύομαι πιο αργά, κατά τις 9.-9.30 θέλω να μαι πίσω...
Αν υπάρχει άλλος λόγος θα κόψω τον ..... να'ρθω :D
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Οκ. Κλείσαμε τότε!
6.00 το απόγευμα της Τετάρτης, μπροστά στα MacDonald’s στο Σύνταγμα.
 




ruko

Member
11 Ιουλίου 2007
18
0
Εγώ δεν έχω μπλουζάκι με φωτογραφία σκύλου... 8-[ Ούτε καν με φωτογραφία γάτας... :oops:
Αλλά θα τα καταφέρουμε. Υπάρχει άλλωστε και η πατροπαράδοτη μέθοδος - ρωτάω όλο τον κόσμο ("μήπως είσαι ο/η...")και γίνομαι ρεζίλι. :D

Θα φροντίσω να φοράω κάτι με λελούδια.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf