Καταγγελία για τα πετ σοπ


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
αρκεί να φοράει ένας-δυο, και οι υπόλοιποι θα μαζευτούμε...

Εγώ είμαι όμορφος, μακρυμάλης, και θα φοράω ένα μπλουζάκι με ροτβάηλερ (για να μην με μπερδέψετε με άλλον όμορφο μακρυμάλη)
 


Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
Ωραία...

.

Καλησπέρα, παιδιά... :)


Δυστυχώς, ούτε και εγώ έχω μπλούζα με σκυλάκι... :(

Δεν νομίζω όμως, ότι όπως και να έχει, θα καταφέρουμε να βρεθούμε...
Άλλωστε, θα έχουμε σαν σημείο αναφοράς, τον φίλο μας τον όμορφο..., που είναι και μακρυμάλλης και θα φοράει και μπλούζα με σκυλάκι...
Δεν πιστεύω, να πέσουμε στην περίπτωση... και να υπάρχει και άλλος εκεί, που να έχει τα ίδια χαρακτηριστικά στοιχεία...
Τι στο καλό...!!! :?

Το συγκεκριμένο μέρος, πράγματι, δεν είναι ότι καλύτερο..., για να καθήσουμε, αλλά εκεί κοντά, όπως και να έχει, κάτι θα βρούμε που να μας αρέσει...

.
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
εχθές ερχόταν ένα σκαφάκι από Αγγλία, και έπρεπε σήμερα να το εκτελωνίσω... Το καράβι έφθασε τελικά σήμερα, αλλά λόγω ζέστης, ο ΟΛΠ έκλεισε στις 12, και δεν μπορούμε να το εκτελωνίσουμε σήμερα.

Αύριο πρωί πρωί θα το εκτελωνίσουμε. Πρέπει μετά να το κόυβαλήσω με το τρέηλερ, και να το βάλω στο καράβι που φεύγει για Μυτιλήνη. Αυτό λοιπόν θα γίνει αύριο το απόγευμα αναγκαστικά, γιατί από μεθαύριο, όλα τα καράβια για Μυτιλήνη είναι γεμάτα!!!

Τουτέστιν μεθερμηνευόμενον, εγώ αύριο το απόγευμα θα κόβω βόλτες με μια βάρκα, στον Πειραιά, και θα περιμένω τον Θεόφιλο, το καράβι για Μυτιλήνη...

Λυπάμαι, το φοβόμουνα όταν είπα για Τετάρτη ότι εγώ σπανίως δεν θα μου τύχει κάτι που θα μου ακυρώσει ότι προγραμματίζω, αλλά... το ήλπιζα να μπορέσω.

Το ξέρω, τα σάβανα δεν έχουν τσέπες, αλλά... κάποια μέρα θα μου τα φάνε κάποιοι άλλοι, στην μνήμη του κορόιδου!!!

:cry:
 


Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
Δεν υπάρχει πρόβλημα...

amangos said:
εχθές ερχόταν ένα σκαφάκι από Αγγλία, και έπρεπε σήμερα να το εκτελωνίσω... Το καράβι έφθασε τελικά σήμερα, αλλά λόγω ζέστης, ο ΟΛΠ έκλεισε στις 12, και δεν μπορούμε να το εκτελωνίσουμε σήμερα.

Αύριο πρωί πρωί θα το εκτελωνίσουμε. Πρέπει μετά να το κόυβαλήσω με το τρέηλερ, και να το βάλω στο καράβι που φεύγει για Μυτιλήνη. Αυτό λοιπόν θα γίνει αύριο το απόγευμα αναγκαστικά, γιατί από μεθαύριο, όλα τα καράβια για Μυτιλήνη είναι γεμάτα!!!

Τουτέστιν μεθερμηνευόμενον, εγώ αύριο το απόγευμα θα κόβω βόλτες με μια βάρκα, στον Πειραιά, και θα περιμένω τον Θεόφιλο, το καράβι για Μυτιλήνη...

Λυπάμαι, το φοβόμουνα όταν είπα για Τετάρτη ότι εγώ σπανίως δεν θα μου τύχει κάτι που θα μου ακυρώσει ότι προγραμματίζω, αλλά... το ήλπιζα να μπορέσω.

Το ξέρω, τα σάβανα δεν έχουν τσέπες, αλλά... κάποια μέρα θα μου τα φάνε κάποιοι άλλοι, στην μνήμη του κορόιδου!!!

:cry:

Φίλε "amangos", δεν υπάρχει πρόβλημα...

Όλοι νομίζω, καταλαβαίνουμε, πως κάποιες υποχρεώσεις..., δεν έχουμε την δυνατότητα να τις αποφύγουμε, ακόμα κι΄ αν το θέλουμε πολύ...

Μην ανησυχείς λοιπόν. :)

Εγώ, όπως έχω αναφέρει και παραπάνω..., έχω αυτό το διάστημα την ευκαίρια, να μπορώ να ρυθμίζω τις επαγγελματικές μου υποχρεώσεις και όχι μόνο, κατά βούληση..., οπότε, ακόμα κι΄ αν η έκτακτη αυτή σου υποχρέωση, γίνει αιτία να αναβληθεί η συνάντησή μας για άλλη μέρα, πάλι πιστεύω ότι θα μπορώ να παρεβρεθώ... :wink:

Βέβαια, δεν γνωρίζω, τι γνώμη έχουν τα υπόλοιπα άτομα της παρέας..., επάνω σ΄ αυτό... και αν συμφωνούν, να το αναβάλουμε για όποτε βολεύει εσάς που τυχαίνει, να είναι αυτό το διάστημα, το πρόγραμμά σας φορτωμένο... :)

.
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΚΡΗ, ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΤΕΤΑΡΤΗΣ -ΠΕΜΠΤΗΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ 10 Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΠΧ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ...Η ΑΥΤΗΝ Η ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ... ΕΓΩ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ, ΟΤΙ ΠΕΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ
 




Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
Ακόμα καλύτερα...

.

Ακόμα καλύτερα..., αν συμφωνείτε για ταβερνάκι...

Θα πιούμε και τις μπιρίτσες μας, γιατί κάνει και τη ζέστη του κερατά... και σίγουρα τέτοια ώρα, οι υποχρεώσεις είναι μάλλον τελειωμένες...

Βραδάκι, κατά τις 9.30 - 10.00, δεν θα έχει και τόσο τρομερή ζέστη..., όπως το απόγευμα στις 6.00 - 7.00.

Εάν συμφωνείτε για Πέμτη βράδυ, εμένα μου φαίνεται ωραία ιδέα.

.
 


Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
Δεν υπάρχει λόγος...

amangos said:
νοιώθω πολύ άσχημα...
Την Πέμπτη λογικά θα μπορώ...
:(

Δεν υπάρχει κανένας λόγος, να νιώθεις άσχημα, θα μπορούσε να συμβεί στον καθένα μας...

Εμένα επί παραδείγματι, συνέβη αυτό με το πόδι του και αν αύριο δεν είναι καλύτερα, θα πρέπει να τον πάω στον κτηνίατρο το απόγευμα..., εάν βέβαια δεν ανεβάλλετο..., θα προσπαθούσα να τον πάω νωρίτερα...

Οπότε το βραδάκι... ή η αναβολή για την Πέμπτη, μάλλον και εμένα θα με εξυπηρετούσε καλύτερα...

.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Συνάντηση χωρίς τον συνmoderator Amangos ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! :wink:

Ελπίζω την Πέμπτη το βράδυ να μπορούμε όλοι. Εάν θέλετε να πάμε σε ταβερνάκι στην Πλάκα ας δώσουμε ραντεβού έξω από το σταθμό του τρένου στο Μοναστηράκι στις 9.30.
Ruko συμφωνείς? Μπορείς να φέρεις να δούμε το άρθρο την Πέμπτη?
 


Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
.

Συμφωνώ απολύτως !!!! :)


Ο σκοπός είναι να μπορέσουμε όλοι, δεν είμασθε απ΄ ότι τουλάχιστον φαίνεται από το πόσοι έχουν δείξει ενδιαφέρον... και πολλοί...

Στην ουσία πόσοι είμασθε ???

Αν δεν κάνω λάθος 5 άτομα.
Μακάρι να είμασθε περισσότεροι και να κάνω λάθος, βέβαια εσείς ξέρετε καλύτερα...

Όπως και να έχει, θα καταφέρουμε να το κανονίσουμε...
Τι στο διάολο...??? :lol:

.
 




Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
ok...

.

Ωραία, δηλαδή στις 9.30 μμ στο σταθμό του τρένου στο Μοναστηράκι.


Το ραντεβού μας είναι στην πόρτα του σταθμού, έτσι...???


.
 




ruko

Member
11 Ιουλίου 2007
18
0
Ναι παιδιά, μη στεναχωριέστε, κανένα πρόβλημα! :)
Αφού αυτό βολεύει και τον amangos και τη morgan, να το κάνουμε Πέμπτη.
Άλλωστε και ο Αύγουστος είναι νεκρή περίοδος για δημοσιεύσεις κ.λπ. Ό,τι είναι να γίνει θα γίνει από Σεπτέμβρη.
Άντε, θα χαρώ να τα πούμε και από κοντά.
Morgan, περαστικά στο σκυλάκι σου!
 






amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Εν τέλει εχθές τελείωσα στις 11 το βράδυ!!!
Ούτε στον χειρότερο εφιάλτη μου δεν θα περίμενα να τελειώσω τόσο αργά, αλλά... εχθές ανοίχτηκε ένας νέος ορίζοντας στην επαγγελματική μου ζωή, και πρέπει να αποφασίσω εαν θέλω να ξεσκιστώ περισσότερο στην δουλειά!!! :shock:

Δύσκολο θέμα, δουλεύεις για να ζεις ή ζεις για να δουλεύεις?
:roll:
 


Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
Να προλάβουμε, να κάνουμε την συνάντηση σήμερα, γιατί απ΄ ότι καταλαβαίνω..., εσένα μετά θα κάνουμε μαύρα μάτια... να σε ξαναδούμε!!!! :lol:


Πλάκα κάνω βέβαια.

Πράγματι δύσκολο θέμα... και μάλιστα, ένα θέμα στο οποίο δεν μπορεί να σε βοηθήσει να αποφασίσεις κανείς άλλος, εκτός από τον ίδιο τον εαυτό σου...

Εσύ και μόνο εσύ, θα πρέπει να αποφασίσεις, τι είναι αυτό που σε ευχαριστεί περισσότερο...

Εγώ πάντως, θα σου ευχηθώ να επιλέξεις..., ότι θα είναι το καλύτερο για σένα..., χωρίς να επιρρεασθείς από κανέναν...

.
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Ισχύει κανονικά και απευθύνεται σε όλους όσους μπορούν και θέλουν να συμβάλλουν στην προσπάθεια.
Σήμερα το βραδάκι λοιπόν στις 9.30 έξω από το σταθμό του τρένου στο Μοναστηράκι. :wink:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf