Καταγγελία για τα πετ σοπ




Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
Καλό θα ήταν...

Αν συμφωνείτε, προτείνω το εξής :

Καλό θα ήταν, μέσω pm, όσοι έχουν σκοπό να έρθουν, να στείλουν το τηλέφωνό τους στην φίλη "ROTTIE", ώστε να υπάρχει τρόπος, να επικοινωνήσουμε και καθ΄ οδόν, αν τυχόν χρειαστεί...

Με αυτόν τον τρόπο, ακόμα και κάποιος που μπορεί να καθυστερήσει, για οποιοδήποτε λόγο..., θα έχει τη δυνατότητα να μας βρει, εκεί που θα ήμασθε, ακόμα και αργότερα... :wink:

Εγώ το έστειλα ήδη και έχω κρατήσει και το δικό της, επειδή τυχαίνει να ζούμε και σε μια πόλη, της οποίας η κίνηση και οι συγκοινωνίες, είναι εντελώς απρόβλεπτες... :roll:
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Έχω να καταγγείλω ότι:
  • παρά την ακριβή περιγραφή μου (όμορφος μακρυμάλης) οι συνφουρομίτες δεν με αναγνώρισαν στο σημείο του ραντεβού!!!

    δεν με αφήσανε να μιλήσω καθόλου, ήταν όλοι φλύαροι και φωνακλάδες!!!

    πλην εμού, όλοι όσοι μαζευτήκανε ήτανε αντιπαθείς, άσε που δεν ήτανε ζωόφιλοι γιατί μασαμπουκώσανε πρώην ζωντανά ζώα...

:p :p :p

Απορία:
Τι φάγαμε ρε παιδιά? 150 ευρώ λογαριασμός!!!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Θέλουμε φωτό από τη συνάντηση!!!!!!!!!!!!!! Και με τον όμορφο μακρυμάλλη πρώτο πλάνο!!!!!!!!!!! :lol:
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Τι φάγαμε ρε παιδιά? 150 ευρώ λογαριασμός!!!
To πιστεύεις ότι αυτό μου ''έσκασε'' στις 4.00 τα ξημερώματα .... ήθελα να το σχολιάσω και εγώ .... :evil: :evil:

Ασε που η πιθανότητα το λουκάνικο να ήταν hotdog, παίζει σοβαρά ... :?

Την επόμενη φορά θα καταθέσουμε 150 Ευρώ στα βλάχικα ... να πιάσουν και τόπο.
 


Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
Πραγματικά βρε παιδιά, αυτό ήταν πιασοκ@@@@@@@, απ΄ ότι φαίνεται, επειδή δουλεύει κυρίως με τουρίστες... και πήρε και εμάς η μπάλα... :roll:


Εδώ που τα λέμε, ούτε το σκυλάκι το αδέσποτο..., δεν ενδιαφέρθηκε ιδιαίτερα για το φαγητό...


Φωτογραφία δυστυχώς, δεν σκεφθήκαμε να βγάλουμε..., για να φέρουμε στα παιδιά που δεν μπόρεσαν να έρθουν...

Καλά το σκεφθήκαμε φεύγοντας..., την επόμενη φορά, εντελώς διαφορετικά θα το κανονίσουμε, όχι τίποτα άλλο, αλλά για να μην μας πιάνουν τον κ@@@... :roll:


Ο φίλος amangos, έχει δίκιο...

Αφού η περιγραφή... ήταν σαφής, εμείς τίποτα!!!

Άσε που δεν τον αφήσαμε να βγάλει λέξη..., με την πολυλογία μας... :lol:


Πέρα από την πλάκα όμως, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους, για την ωραία βραδυά και την όμορφη παρέα... :)

.
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Έχετε δίκιο παιδιά! Την επόμενη φορά προτείνω να μαζευτούμε για οικολογική και χορτοφαγική παΐδοκατανυξη μετα κράσου στα Βλαχικα! :wink:
 


ruko

Member
11 Ιουλίου 2007
18
0
Καλημέρα!
Ύστερα από ΤΡΑΓΙΚΗ καθυστέρηση (συγγνώμη) ετοίμασα το κείμενο. Το έχω στείλει ήδη στη rottie και στον denis. Όποιος άλλος ενδιαφέρεται να το δει/σχολιάσει, ας μου στείλει το email του με pm.
(Σίγουρα θα υπάρχει και πιο γρήγορος τρόπος, αλλά τι να κάνουμε που είμαστε computer illiterate :oops: )

Καλό μήνα σε όλους. :)
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
To λοιπόν:
Μίλησα με κάποιον πετσοπά σήμερα, και τι μου είπε ο αθεόφοβος?

Τα απούλητα κουτάβια, αφού παραμείνουν μέχρι και 2 μήνες στην γυάλα μήπως και πουληθούνε, θανατώνονται!!!

Σιγά μην τα κρατούσανε οι ίδιοι ή μην τα χαρίζανε πουθενα... Αν τα χαρίζανε, θα κάνανε ουρά διάφοροι τζαμπατζήδες και θα περιμένανε να πάρουν δωρεάν τα αδιάθετα σκυλιά.

Ξέρετε πόση είναι η φύρα?
25%!!!

το μεγαλύτερο ποσοστό της φύρας είναι εξ αιτίας του τύφου...

:evil:
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Τα απούλητα κουτάβια, αφού παραμείνουν μέχρι και 2 μήνες στην γυάλα μήπως και πουληθούνε, θανατώνονται!!!
Πολύ πιθανό ... αυτές είναι οι παράπλευρες απώλειες των ευκαιριακών απατεώνων εισαγωγέων που έχουν κατακλύσει την αγορά ... αυτοί δεν έχουν τί να τα κάνουν. τουλάχιστον (και ξέρεις πόσο αντίθετος είμαι σε όλο αυτό, ελπίζω να μην παρεξηγηθώ) οι 2-3 μεγάλοι και συμπεριλαμβάνω και τον γνωστό και μη εξαιρεταίο, έχουν τί να τα κάνουν ... εκεί ξέρω σίγουρα ότι κάνουν κύκλο τα μαγαζιά μέχρι να πουληθούν - στην επαρχία πουλιούνται πολύ πιο εύκολα, πιο φθηνά βέβαια.

Αν και οι σοβαροί πετ-σοπάδες τώρα το γυρνάνε σε παραγγελία, και μόνο τότε φέρνουν το σκυλί ... εξαίρεση η περίοδος των Χριστουγέννων.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.804
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf