Μια ιστορία,ένας έρωτας,αναμένεται να ξεκινήσει!




zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
Σπυρο με το καλο να το δεχτεις.

Αν και στις φωτογραφιες βλεπω 5 ιδια σκυλια (στη μια μονο εχει ξεβαμμενα μπουτια) που απλα στη θεση της ουρας κουβαλαν ενα μαλλιαρο ζωακι κουλουριασμενο :confused::p μπορω να καταλαβω τον ενθουσιασμο και τη χαρα σου

Μηνας παρουσιασεων ο Ιουνιος οποτε! Θα περιμενουμε(y)
 
  • Like
Reactions: vaggelo


zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
Σπυρο με το καλο να το δεχτεις.

Αν και στις φωτογραφιες βλεπω 5 ιδια σκυλια (στη μια μονο εχει ξεβαμμενα μπουτια) που απλα στη θεση της ουρας κουβαλαν ενα μαλλιαρο ζωακι κουλουριασμενο :confused::p μπορω να καταλαβω τον ενθουσιασμο και τη χαρα σου

Μηνας παρουσιασεων ο Ιουνιος οποτε! Θα περιμενουμε(y)
 
  • Like
Reactions: vaggelo


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Σπυρο με το καλο να το δεχτεις.

Αν και στις φωτογραφιες βλεπω 5 ιδια σκυλια (στη μια μονο εχει ξεβαμμενα μπουτια) που απλα στη θεση της ουρας κουβαλαν ενα μαλλιαρο ζωακι κουλουριασμενο :confused::p μπορω να καταλαβω τον ενθουσιασμο και τη χαρα σου

Μηνας παρουσιασεων ο Ιουνιος οποτε! Θα περιμενουμε(y)
Σαν τους Ιάπωνες...Όλοι είναι ίδιοι!!!! Χαχα...Σε Ευχαριστώ παρα Πολύ!!
 
  • Like
Reactions: barouf


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Η κοριτσάρα μου(τελικα),ειναι ηδη 9 ημερών!!!
Izanami το ονομα,απο μία αρχαία θεά της ιαπωνικής μυθολογίας..!((η αλλιώς,θηλυκο που προκαλει,συμφωνα με συγχρονες μεταφρασεις...χαχα)
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Απο τωρα χαζομπαμπας! Ακομα 9 ημερων ειναι και ψαχνεις ταυτοτητες???? Κρατα και λιγο ορεξη για οταν ερθει... Προβλεπω να στα τρωει ολα τα λεφτα η μικρη :LOL:
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Απο τωρα χαζομπαμπας! Ακομα 9 ημερων ειναι και ψαχνεις ταυτοτητες???? Κρατα και λιγο ορεξη για οταν ερθει... Προβλεπω να στα τρωει ολα τα λεφτα η μικρη :LOL:
Με επιασες στα πρασα..!!!!! χαχαχαχαχα...
Η αλήθεια ειναι οτι ψοφαω..Ηδη με την μικρη νιωθω να εχω δεθει εξ' αποστασεως!!!
Στο σπιτι,ηδη βρισκεται ενα λουρακι,ενα περιλαιμιο,3 μπαλακια...
 










Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Κουκλα, κουκλα!! Να περασετε τελεια μαζι,να σου ζησει!

( ακυρο αλλα τελικα ποσα κουταβακια γεννηθηκαν?)
Να είσαι Καλά!!!
Τελικά, ισχύει αυτό που μου είπαν παραπάνω,ο υπέρηχος μονο διαπιστώνει και όχι απαριθμεί τα κουτάβια. Γεννήθηκε μόνο 1 κουτάβι..!
Τις προάλλες, είχα προφανώς καταλάβει λάθος τα λόγια του εκτροφέα μου.
 








Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Ποσο ομορφο ειναι το ποντικακι σου!
Να την χαιρεσαι την μικρουλα σου,καλη ζωη να εχετε!
Ευχαριστώ παρα Πολύ!!
Μόνο σκυλι δεν μου το λένε μεχρι στιγμής!! Κάστωρα, ποντίκι,ινδικό χοιριδιο..Καθε άλλο παρά κουτάβι!!! Χαχαχα :D
 
  • Like
Reactions: Iraki maria




Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
να σου ζησει το στραβοξυλο :D (ετσι ειναι οσα εχω γνωρισει...) ποσο ειναι στην φωτογραφια ? γιατι φαινεται πολυ μικρο
Χαχα...Γιατι στραβοξυλα?!
Να είσαι καλα φίλε μου!
8 ημερών είναι..!!
 


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Χαχα...Γιατι στραβοξυλα?!
Να είσαι καλα φίλε μου!
8 ημερών είναι..!!
ξερω γω... ολα ηταν στραβωμενα... λες και τους ειχες κανει τιποτα... και γενικα τα περισσοτερα που βλεπω στις εκθεσεις εχουν τουπε :)
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
ξερω γω... ολα ηταν στραβωμενα... λες και τους ειχες κανει τιποτα... και γενικα τα περισσοτερα που βλεπω στις εκθεσεις εχουν τουπε :)
Χαχα..Καταλαβαίνω τι λες..
Γενικά σαν σκυλιά, είναι υπεροπτες..Νιώθουν ανώτεροι από καθε τι γύρω τους,σαν βασιλιαδες ένα πράγμα..
Αυτό ισχύει με τον περίγυρο,εν αντιθέσει με το αφεντικό τους,απέναντι στο οποίο, αν και εξαρτάται από τον χαρακτήρα του σκυλιού, είναι σκέτο μέλι..
 
  • Like
Reactions: theokets