Μια ιστορία,ένας έρωτας,αναμένεται να ξεκινήσει!




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Αυτη φαινεται, αλλα και τις παλιες που εγω τις εβλεπα προχθες δε τις βλεπω πλεον... Βαλε την και ολοκληρη με τη μανα αχαχαχ και την ταλαιπωρία στο βλεμμα :LOL:
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Αυτη φαινεται, αλλα και τις παλιες που εγω τις εβλεπα προχθες δε τις βλεπω πλεον... Βαλε την και ολοκληρη με τη μανα αχαχαχ και την ταλαιπωρία στο βλεμμα :LOL:
Ναι ε? Υπαρχει περιπτωση να οφειλεται στο οτι τις ανεβασα απο το safari του Mac??
 




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Ε μα εχει φοβερο βλέμμα...φαινεται το πόσο έχει κοπιάσει η μάνα, αξίζει ιδιαίτερη μνεία!
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Το μικρό πάλι κοιτάει με βλέμμα που λέει "χμ τι άλλο να κάνω τώρα για να της σπάσω τα νεύρα;" :D:D θα εξελίξει πολύ γρήγορα το βλέμμα "κοιτάξτε με τι γλυκουλι που είμαι. Να κάντε μου τώρα αυτό το χατήρι " :LOL:. Απλά κουκλί :love::love::love:
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Το μικρό πάλι κοιτάει με βλέμμα που λέει "χμ τι άλλο να κάνω τώρα για να της σπάσω τα νεύρα;" :D:D θα εξελίξει πολύ γρήγορα το βλέμμα "κοιτάξτε με τι γλυκουλι που είμαι. Να κάντε μου τώρα αυτό το χατήρι " :LOL:. Απλά κουκλί :love::love::love:
Χαχα.. Αυτό το βλέμμα που λες,είναι χαρακτηριστικό των ακιτα...Σε κοιτάνε με τέτοιο βλέμμα,που πρέπει να είσαι έως λίγο αναίσθητος για να τους αντισταθείς!!!
 
  • Like
Reactions: noni_papa




Χριστόφορος_Καρ

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2015
510
445
Αθήνα
Τα πιο όμορφα σκυλιά ever. Ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω αυτή η βαρεμάρα τους από που έρχεται, Έχουμε την yoko εμείς και δεν υπάρχει μια φορά να την έχω δει να κάνει κάτι ξαφνικό, όλα είναι σε ρυθμούς λαουρήτας.
Απορώ πως μπορείς και κοιμάσαι τώρα στο περίμενε.
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita


elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
Ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω αυτή η βαρεμάρα τους από που έρχεται.
Από το αίσθημα ανωτερότητας που τους χαρίζει η σοφία του "αρχαίου" DNA τους.
Δεν είναι σκυλιά, είναι Ακίτα.
 




Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Τα πιο όμορφα σκυλιά ever. Ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω αυτή η βαρεμάρα τους από που έρχεται, Έχουμε την yoko εμείς και δεν υπάρχει μια φορά να την έχω δει να κάνει κάτι ξαφνικό, όλα είναι σε ρυθμούς λαουρήτας.
Απορώ πως μπορείς και κοιμάσαι τώρα στο περίμενε.
Δεν είναι ότι βαριούνται, η ουσία είναι πως δεν βρίσκουν κάτι ενδιαφέρον. Πάντως, όσα ακιτα ξέρω Εγώ,αν τα προκαλέσεις σηκώνονται, αν όχι είναι στον κόσμο τους. Είναι φιλήσυχα, θέλουν να νιώθουν ηρεμία και γαλήνη. Είναι μια κατηγορία μονα τους στο θέμα σκύλος..! Εξ αρχής,το γνώρισμα που με κέρδισε, είναι πως όταν είχα πάει σε μια έκθεση παλαιότερα, την ώρα της κρίσης μέσα στο στίβο,τα περισσότερα περπατούσαν με ένα αίσθημα αρχοντιάς..Ειναι απίστευτο αυτό που βγάζουν!!!!
 
  • Like
Reactions: elpinor


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
-Crate: Τσεκ
-Μπωλ: Τσεκ
- Παιχνιδια(κομποι,μου την δινουν αυτα με τον ηχο η αλλα συναφη :D ): Τσεκ
-Περιλαιμιο(για να ερθει σε επαφη,οχι ιδιαιτερης ποιοτητας) : Τσεκ
-Λουρακι,παλι για την γνωριμια: Τσεκ
- Τροφη,με την οποια θα ξεκινησουμε: Τσεκ!
- Σκύλος: Ουπς....σε 29.....!!!!!! Ηδη ειμαστε 5 εβδομαδων και 2 ημερων!!!
Μου μενουν μονο οι βουρτσες και η επιστρωση του σπιτιου με χαλι....
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Σε φανταζομαι με ημερολογιο γιγαντιαιων διατσασεων στο τοιχο να σβηνεις μερες με το μαρκαδορακι. :LOL:

Κτηνιατρο να βρεις επίσης εμπιστοσύνης.....Αν και φανταζομαι το εχεις φροντίσει και αυτο!

Εισαι πολυ οργανωτικος με τρομάζεις. :rolleyes:
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Σε φανταζομαι με ημερολογιο γιγαντιαιων διατσασεων στο τοιχο να σβηνεις μερες με το μαρκαδορακι. :LOL:

Κτηνιατρο να βρεις επίσης εμπιστοσύνης.....Αν και φανταζομαι το εχεις φροντίσει και αυτο!

Εισαι πολυ οργανωτικος με τρομάζεις. :rolleyes:
Eχω υποψιν μια κτηνιατρο,στην βουλα,φημιζεται για την καλυτερη της περιοχης. Ωστοσο,αναμενεται και η δικη μου προσωπικη αποψη,οταν παμε για το εμβολιο..!
Xαχαχαχα,τουλαχιστον τωρα οι μερες σβηνονται...Το παλουκι ηταν,το ποτε θα ερθει ο οιστρος,ποτε θα ζευγαρωσει,ποτε θα γεννηθουν....Πολυ μεγαλο μαρτυριο να περιμενεις κουταβι!!!!!
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Αφου εισαι προς τα εκει υπαρχει και μια στην Αργυρουπολη , νομιζω εκει παει και ο Giannis Rottie, ολοι μου λενε τα καλυτερα και απο αποψη τιμων και γνωσεων. Εγω θα την επισκεφτω συντομως και θα σου πω εντυπωσεις.

Για την αναμονη δε μπορω να μπω στη ψυχολογια σου, εμενα ηρθε εκει που δε το περιμενα, ουτε τροφη δεν ειχα...αχαχαχ
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita




Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
@medusa η αληθεια ειναι πως εγω ειμαι πειραια,ολοι αυτοι μου πεφτουν λιγο μακρια,αλλα χαλαλι...!! χαχα,τα αυθορμητα λενε ειναι τα καλυτερα,εγω πιστευω ολα ειναι το ιδιο..!!!
@haviharakennel farmina n&d pumpkin canine,με αρνι,κολοκυθα και βατομουρο,με αυτη θα ξεκινησω και στο μελλον θα δειξει...!
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Τροφη δε πρεπει να συνεχισεις αυτη που τρωει ηδη? Η αυτο εννοεις? Για πειραια καποιος θα εχει να σου προτεινει καποιον καλο γιατρο, καλο ειναι αν εχεις και καποιον κοντα σου για κατι εκτακτο. Εγω τον εναν τον εχω διπλα και ειναι πολυ βολικο.
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Τροφη δε πρεπει να συνεχισεις αυτη που τρωει ηδη? Η αυτο εννοεις?
Αυτη τρωει ηδη,ναι,απο τον εκτροφεα! Θα συνεχισω με αυτην,η οποια μεχρι στιγμης εχει κατσει καλα..!
 
  • Like
Reactions: medusa


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf