Μια ιστορία,ένας έρωτας,αναμένεται να ξεκινήσει!


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Πω τελειο ειναι! Δε ξερω αν ειναι στραβοξυλα γενικα αλλα με τετοια εμφανιση το δικαιουνται και λιγο να εχουν ενα τουπε...:ROFLMAO: Παντως ενας κουταβος 4-5 μηνων που κυκλοφορει στη γειτονια ειναι γλυκας και χαδιαρης...Και τι τριχωμα, χανομαι οταν τον χαιδευω! Αντε με το καλο να τον εχεις κοντα σου!
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Πω τελειο ειναι! Δε ξερω αν ειναι στραβοξυλα γενικα αλλα με τετοια εμφανιση το δικαιουνται και λιγο να εχουν ενα τουπε...:ROFLMAO: Παντως ενας κουταβος 4-5 μηνων που κυκλοφορει στη γειτονια ειναι γλυκας και χαδιαρης...Και τι τριχωμα, χανομαι οταν τον χαιδευω! Αντε με το καλο να τον εχεις κοντα σου!
Γενικά τα κουτάβια είναι άλλο πράγμα...Το τρίχωμα αρκουδισιο!!
Σε ευχαριστώ παραααα Πολύ! :D
 


spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.559
5.971
Πειραιάς
Γενικά σαν σκυλιά, είναι υπεροπτες..Νιώθουν ανώτεροι από καθε τι γύρω τους,σαν βασιλιαδες ένα πράγμα..
νομιζω οτι αυτο ειναι γενικοτερο χαρακτηριστικο των φυλων της απω ανατολης. το εχω ακουσει και για φυλες συντροφιας.
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
νομιζω οτι αυτο ειναι γενικοτερο χαρακτηριστικο των φυλων της απω ανατολης. το εχω ακουσει και για φυλες συντροφιας.
Ισχύει. Ειδικά οταν ωριμασουν πνευματικα,δεν ασχολουνται με τιποτα αλλο παρα μονο με την οικογενεια τους..Ειναι επιλεκτικα σκυλια ως προς τους οικειους,αυτα θα σε επιλεξουν,οχι εσυ αυτα.
Ειναι γνωρισματα τα οποια,εαν αρεσουν σε καποιον δεν μπορει να ξεκολλησει απο τα σκυλια αυτα..!
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Η κοριτσάρα μου Σήμερα γίνεται ενός μήνα!!! Περνάνε πολύ γρήγορα οι μέρες Και η στιγμή της συνάντησης( η οποία θα κρατήσει ες αεί) πλησιάζει, απέχει μόνο 39 ημέρες!!! Έχει αρχίσει ήδη την κροκετα,ενώ σαν χαρακτήρας εξελίσσεται πολύ ομαλά. Ατρόμητη στην σκουπα, δεν φοβάται, ενώ κάνει πολλά τσαλιμακια και στη μανα της η άτιμη!!!!
 




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Πανες για σένα αγόρασες???? Σε βλέπω να χ......αι απο τη χαρά σου οταν ερθει η μικρη !!!! :LOL::LOL::LOL::LOL: Δικάιως βέβαια, ειναι μια ομορφιά. Η μάνα της πάλι εχει το βλέμμα τι τραβαω η αμοιρη με αυτο εδω το πλάσμα :rolleyes:
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Πανες για σένα αγόρασες???? Σε βλέπω να χ......αι απο τη χαρά σου οταν ερθει η μικρη !!!! :LOL::LOL::LOL::LOL: Δικάιως βέβαια, ειναι μια ομορφιά. Η μάνα της πάλι εχει το βλέμμα τι τραβαω η αμοιρη με αυτο εδω το πλάσμα :rolleyes:
χαχαχα...Η μανα της ειναι απιστευτος χαρακτηρας γενικα..Παιζει να εχει φτασει στα ορια της ομως με το πειραχτηρι!!
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Αντε, με το καλό να σου έρθει, το γνωρίζω πολύ καλά αυτό το συναίσθημα. Η αναμονή είναι ατελείωτη :)
Είναι πανέμορφη, πολύ μουτράκι, τελικά είναι μοναχοπαίδι?
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Αντε, με το καλό να σου έρθει, το γνωρίζω πολύ καλά αυτό το συναίσθημα. Η αναμονή είναι ατελείωτη :)
Είναι πανέμορφη, πολύ μουτράκι, τελικά είναι μοναχοπαίδι?
Σε ευχαριστω παρα πολυ Μπεάτα!! Η αναμονη δεν ειναι τοσο δυσκολη,μιας και δινω πανελληνιες,οποτε ο χρονος κυλαει απιστευτα γρηγορα.
Τελικα ναι,βγηκε μοναχοπαιδι το κοριτσι!
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Σε ευχαριστω παρα πολυ Μπεάτα!! Η αναμονη δεν ειναι τοσο δυσκολη,μιας και δινω πανελληνιες,οποτε ο χρονος κυλαει απιστευτα γρηγορα.
Τελικα ναι,βγηκε μοναχοπαιδι το κοριτσι!
Α, τότε καλή επιτυχία στις πανελλήνιες. Εύχομαι να περάσεις εκεί που επιθυμείς!!!
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita




Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Τι ομορφο μουτρακι ειναι αυτο:love::love:.
Οπως το ειπες, τι σε περιμενει..:LOL:
Καλα το βλεμμα της μανας απιστευτο λες και την εχει αποτελειωσει!
Καλη επιτυχια στις πανελληνιες!
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita




Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Τι ομορφο μουτρακι ειναι αυτο:love::love:.
Οπως το ειπες, τι σε περιμενει..:LOL:
Καλα το βλεμμα της μανας απιστευτο λες και την εχει αποτελειωσει!
Καλη επιτυχια στις πανελληνιες!
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!
Χαχαχα,πολύ εκφραστικότητα!!!
 
  • Like
Reactions: Iraki maria




Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Δεν μου ανοίγουν οι φώτο ούτε με mozilla ούτε με chrome. Με το καλό να το δεχτείς και μπράβο για την ώριμη επιλογή σου να πάρεις καθαροαιμο σκυλί απο εκτροφείο κι όχι απο οπουδήποτε αλλού.

Είσαι αποφασισμένος να φας την τρίχα της ζωής σου ε??? Έχω πετύχει ακιτα σε γκρουμινγκ στους γκρουμερς μας κι εχει φοβηθει το ματι μου. :eek:
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Δεν ξέρω Γιατί δεν ανοίγουν :/
Χαχαχα,αποφασισμένος...Αρκετα! Σίγουρα υπάρχουν πολλές μέθοδοι, ώστε να μειωθεί το συνεχόμενο μαδημα,αλλά ολα τα υπόλοιπα θετικά της ράτσας, κάνουν την τρίχα να μοιάζει ανύπαρκτη..!!
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981