Να συστηθούμε κι εμείς...




noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Να τον χαίρεσαι τον κούκλο:love:

Και έχω μια ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ ιδέα. Όταν κατέβουμε Ελλάδα, μιας και μένουμε στην ίδια γειτονιά, προτείνω να τα πάμε για παιχνίδι. ΜΑΖΙ. Ωραία εμπειρία θα είναι
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Και έχω μια ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ ιδέα. Όταν κατέβουμε Ελλάδα, μιας και μένουμε στην ίδια γειτονιά, προτείνω να τα πάμε για παιχνίδι. ΜΑΖΙ. Ωραία εμπειρία θα είναι
Δεν υπάρχει κατάλληλο φατσάκι γι' αυτή σου την ιδέα! :D
 
  • Love
Reactions: noni_papa




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Για να μαθαίνουν οι νέοι και να θυμόμαστε οι παλιοί red-heart_2764-fe0f.png

Τα 15 λεπτά δημοσιότητας του ένα και μοναδικού!!!
Το βραβευμένο ταινιάκι μας, βασισμένο στην πραγματική ιστορία του φράγματος του Αχελλώου και του χωριού Μεσοχώρα Τρικάλων!

"H Χριστίνα είναι μία δεκαεξάχρονη που ζει σε ένα απομακρυσμένο ορεινό χωριό. Η κατασκευή ενός τεράστιου φράγματος και η δημιουργία μιας τεχνητής λίμνης θα αναγκάσουν τους κατοίκους να εγκαταλείψουν για πάντα το μέρος τους. Οι τελευταίες μέρες εκκένωσης του χωριού θα είναι δύσκολες για όλους, και η Χριστίνα θα πρέπει να πάρει δυσβάσταχτες αποφάσεις, όπως για το τι θα απογίνει ο Σωτήρης, ένα γέρικο σκυλί που έχει υπό την προστασία της."

Σωτηράκο μου!

 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.118
4.785
To βλέπω συνχά μόνη μου αλλα δε στο λέω.. Τι μοναδικό σκυλί που ήταν ο κουβερτούλης μας μωρέ ... αυτό το μάτι με τις σπίθες που πέταγε όταν έβλεπε κουκουνάρι... όταν ερχοταν και έχωνε την κεφάλα του στα πόδια μου για να τον αγκαλιάσω και να τον χαιδέψω .. οταν δε μπορούσε να περάσει απο το διάδρομο επειδή ήταν η Δάφνη/Χίτλερ και σε κοιτούσε σα να μιλάει "έλα σήκω πάρε την ψυχασθενή να περάσω " ... γαμώτο.. :love:
 






Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
11,5 και δεν χορταίνω να τον καμαρώνω! Φέτος...λίγο παραπάνω και στα επόμενα πολλά του εύχομαι χρόνια, θα τον καμαρώνω ακόμη περισσότερο!

Κλαιω με το μπαλακι :LOL: . Πρωτα οι βρισιες μετα τα γελια και μετα τα γλυκολογα:LOL:.
 
  • Like
Reactions: mareco






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
να σου ζήσει και να τον χαίρεσαι για άλλα τόσα εύχομαι!
Θέλω να τον χαρώ, για όσα, αρκεί να είναι όπως είναι τώρα.
Να μπορεί το μυαλό και το κορμάκι του, να ακολουθούν την ψυχή του.
Να είναι αυτός ο τζαναμπέτης εαυτός του, που είναι και που λατρεύω! :)
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Απευδησες και τον εστειλες στη μεγάλη των μπάτσων σχολή μπας και βαλει μυαλο? :LOL:
Τώρα στα γεράματα θα βάλει μυαλό;
Αυτός είναι χειρότερος από ποτέ! :love:
Αλλά το κόσμημα, τα σπάει ε; Θα 'σκαγα αν δεν το έβγαζα φωτό. Και...original εννοείται. Οχι μαιμού τα γαλόνια! :giggle:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3