Ντακσχουντ!!!


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Nομίζω πως ο sir-elric κατακεραυνώνει με το δικό του μοναδικο τρόπο το back yard breeding στο οποίο επιδίδεται, με μεγάλη ομολογουμενως επιτυχία, η φίλη μας Nemesina. ;)
 


tifi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2008
247
0
Αθηνα
Συγγνωμη:)
Εχασα εντελως το χιουμορ μου...
Ολο αυτο με τις φωτογραφιες....κι εγω ψαχνω καιρο τωρα DNA tests...
μαλλον αποπροσανατολισμενη ειμαι...μια καλη ψηφιακη χρειαζομαι και τερμα!!!
 




Nemesina

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2009
56
0
Κρητη, Ρεθυμνο
Μολις καταφερω να την βρω σε "πλαινο στησιμο", θα τη βγαλω! Οταν ειναι ξυπνια τρεχει το σαλονι πανω κατω και κυνηγαει τον μικρο μου, οποτε δεν ειναι ευκολο... Και οποτε προσπαθησω να τη βγαλω Φωτο καθεται. Αυτη νομιζει πως σηκωνομαι για να παιξουμε και περιμενει να μου κανει "επιθεση"! Αλλα θα βαλω συντομα, δε τη γλιτωνει!
 




Nemesina

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2009
56
0
Κρητη, Ρεθυμνο
Με τις οδηγιες δεν εβγαλα ακρη, δεμπορω να το κανω... Δεν ειναι για μενα αυτα. :(

Τις βαζω στο Album. Ειμαι ασχετη με τα Forum και τη λειτουργια περα απο τα κειμενα...
 
Last edited:






tifi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2008
247
0
Αθηνα
Μια φωτογραφια...χιλιες λεξεις!!!
Πολλες φωτογραφιες...πολλες χιλιαδες λεξεις!!
..τι αλλο να πω κι εγω..?
 






tifi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2008
247
0
Αθηνα
Μιλησε μας λιγο για τον Μπαμπη...

Πως ειναι απο χαρακτηρα?
Πως τον απεκτησες?
Πως συμβιωνει με τα αλλα σας σκυλια?
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
λοιπον τον μπαμπη τον απεκτησα απο πετ σοπ.ξερω οτι ηταν λαθος αλλα δυστυχως υπεκυψα τι να κανω?σαν χαρακτηρας ειναι πολυ ησυχος πλεον μεσα στο σπιτι,(αφου οταν ηταν μικροσ ειχε φαει μεχρι και τις πορτες).δεν την ηξερα τη φυλη πριν τον δω και γενικα εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος.ειναι καλος φυλακας οπως επισης και κυνηγος.μπορω να πω οτι με δυσκολεψε λιγο στην αρχη γιατι ηταν φοβιτσιαρης.φαντασου ουτε απτο σιδηροδρομο τις πορτας δεν περναγε.βεβεα με τον καιρο και λιγη επιπλεον δουλει εχει γινει πολυ καλος ακροβατης.ενα προβλημα δεν ελυσα ποτε αυτο με το νερο.στο μπανιο ποπο φοβο καλα για θαλασσα δεν το συζηταω.βεβεα οπως εχω δει γενικα κρυωνει οποιος ξερει κανα κολπο ας βοηθησει.τι αλλο να πω δεν ξερω παντος ειναι φοβερος γιατι ειναι ο γιος μου.

α και ξεχασα με τα αλλα σκυλια δεν εχει κανενα προβλημα βεβεα ουτε και τα αλλα εχουν λιγο με την ηρα(ποιντερ)εχουμε λιγο προβλημα γιατι σαν μικροτερη και σεαν φυλη ενεργητικη σε σημειο που καταστρεφει τα παντα στο περασμα της δεν τους αφηνει σε ησυχια κατα τα αλλα μια χαρα εχει μαθει ο ενας τον αλλο.
 


tifi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2008
247
0
Αθηνα
Ο φοβος για το νερο σε αυτη την ηλικια δεν νομιζω να ξεπερνιεται,αν και πιο ειδικος απο εμενα θα ηταν ενας εκπαιδευτης να μας πει την γνωμη του.
Απο προσωπικη εμπειρια και μονον,μια θηλυκια σκυλιτσα μου απο μικρη αρνηθηκε να μπει στη θαλασσα και ποτε δεν αλλαξε αυτο (ειναι τωρα σχεδον 6 χρονων),με μαγικο τροπο καταφερνει να μενει στεγνη ακομη και οταν βρεχει και βγει βολτα στον κηπο....

Τι κανει ο Μπαμπης στο κυνηγι?

Συμβουλη μου να μην τον ζευγαρωσεις μιας και δεν ξερεις τιποτε για τους προγονους του.

Οσο για τα ακροβατικα...ξερω ποσο τους αρεσουν αλλα τους κανουν κακο.Επιβαρυνεται η σπονδυλικη τους στηλη,οσο μπορεις να τον αποτρεπεις.
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
λοιπον τον μπαμπη τον απεκτησα απο πετ σοπ.ξερω οτι ηταν λαθος αλλα δυστυχως υπεκυψα τι να κανω?.
και εγω ειχα μια τουρτα παγωτο στο ψυγειο, ηταν λαθος! την κοιταξα και με κοιταξε . φαινοταν στο βλεμα της. ηθελε να την κατασπαραξω. ε και την κατασπαραξα. τωρα πρεπει να παω να περπατησω να την χωνεψω φτουυυυυυυυυυυ
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
δεν το μετανιωνω ομως ουτε μια στιγμη και δεν θα το αλλαζα.φια το ζευγαρωμα τωρα πρεπει δεν πρεπει και αυτος να ζευγαρωσει ομως?στο κυνηγι δεν μπορω να σου πω λεπτομερειες ιδιαιτερες μιας και δεν εχει εκπαιδευτει για αυτο αλλα μερικες φορες που τον εχω παει.μια χαρα ξετρθπωνει οτι βρει απλα δεν ασχολουμε με το συγκεκριμενο ιδος κυνηγιου.και ασε που δεν ηξερα πος να τον εκπαιδευσω να μενει εξω απο το πεδιο βολης ωστε να μην εχουμε κανα ατυχημα.γιαυτο και δεν το επεδιωξα.εσενα πως ειναι?
 






kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Ναι, είναι φατσονι! Αλλα μην τον ζευγαρώσεις. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να το κάνεις, και διαιωνίζεις και μια κατάσταση άσχημη για τα σκυλιά.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf