Παιδιά βοήθεια !!






kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
εεε καλα αστο αρχικα αυτο..
ας κοιταξει πρωτα αν βρει κανεναν και μετα το συζηταμε..;)

γραψτα ολα μαξιμους ομως..
δεν θα εχεις ιντερνετ μαζι σου ..
γραψε ολα τα τηλεφωνα..κτηνιατρων και κλινικων..!!!
 


Maximus

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2008
197
4
Patra/Greece
Λοιπόν παιδιά τώρα μίλησα με τον κτηνίατρο Κο Δημήτρη και θα μιλήσουμε εκτενέστερα σε 20 λεπτά μιας και οδηγούσε ο άνθρωπος, εν τω μεταξύ η σκυλίτσα έχει πειεί αρκετό γάλα που της δίνει η κόρη μου και μάλιστα παγωμένο και πριν από λίγο έκανε διάρροια- αυτό μου είπε ο γιατρός είναι το επιθυμητό, μακάρι να πάμε καλύτερα τώρα της κάνουμε μαλάξεις στην κοιλιακή χώρα και νομίζουμε πως ανακουφίστηκε προς το παρόν!!

Πάντως παιδιά με έχει συγκινήσει το ενδιαφέρον σας !!

Σας ευχαριστώ όλους !!
 


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Είναι που είναι λίγο δύσκολη ωρα τώρα και κάνω 100 πράγματα συγχρόνως
Ναι βέβαια. Μετά την αναμπουμπούλα όταν βρεις χρόνο στείλτα μου. Αχρείαστος να είναι αλλά ο δικός μας σπάνια απαντάει στο κινητό..:-|

Maximus εύχομαι να πάνε όλα καλά.
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Παιδια αν ειναι καποιου ειδους δηλητηριαση,και ειναι φρεσκια,νομιζω το καλυτερο ειναι ενα μπουκαλι ξυδι η Λεμονι και αδειασμα στο στομα,ετσι κανω εγω για τις φολες,του προκαλει εμετο,και μετα γιαουρτι με ρυζακι να ηρεμησει,και λιγο μαυρο τσαι για την αφυδατωση τελος,αλλα πρεπει να ειναι φρεσκο,ρωτα τον κτηνιατρο αν ενγκρινει την μεθοδο.
 


Maximus

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2008
197
4
Patra/Greece
Λοιπόν παιδιά μίλησα με τον κτηνίατρο της Loukia και με καθοδήγησε για την θεραπεία της σκύλας θα πρέπει να πάρει Primperan 1/4 χαπιού και 1/2 χάπι zandak το ίδιο και το βράδυ .
Ηταν πολύ καθυσυχαστικός και ένοιωσα πως ο άνθρωπος είναι πραγματικά "Επαγγελματίας" και άνθρωπος πάνω από όλα.
 


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Το primperan είναι αντιεμετικό. Κάνει εμετούς η σκύλα?
Κάτι θα ξέρει προφανώς ο άνθρωπος γαι να στο είπε.

Μπράβο Αναστασία για την μεγάλη βοήθεια!!:)
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Ελπίζω να γίνει γρήγορα καλύτερα τώρα που θα παρει και τα φαρμακάκια!!:)
 


















despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
παιδια εμενα εχθες το μπασετχαουντ εκλεψε πανω απο το τραπεζι το μισοκιλο κουτακι με χαλβα σοκολατα και το ριμαξε ολο!!!!!!!!!!
το εμαθα σημερα το πρωι απο την μητερα μου καο δοξα το θεο ο σκυλος χαιρει ακρας υγειας!
αυτο το σκυλι τρωει συνεχεια σοκολατα βεβαια επειδη εχειτη μαεστρια κ κλεβει οπου κ να τα βαλουμε...καποια μερα θα το βρω ανασκελα μου φαινεται!
 




despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Όχι ρε Δέσποινα προσέχετε! Στη θέση σου θα συμβουλευόμουν γιατρό για καλό και για κακό. Ευαίσθητα πάντως τα γαλλάκια...
το ξερω εχεις απολυτο δικιο αλλα επειδη εγω λειπω αρκετα απο το σπιτι δεν μπορω να την ελεγξω...δειχνει να ειναι μια χαρα,εφαγε,πηγε βολτα κ τωρα ροχαλιζει....τυχη,τι να πω...!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22