Παιδιά βοήθεια !!


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Διάβαζε αυτά που έπαθε το μικρό γαλλάκι μια φίλη μου πριν λίγο και μου είπε ότι το προηγούμενο σκυλί τους είχε φάει ένα τσουβάλι, κυριολεκτικά, ντόνατς σοκολάτα που του είχε πετάξει ο παππούς της, του τα είχε δώσει ένας φίλος του φούρναρης για το σκύλο για να μην πανε χαμένα γιατί ήταν μπαγιάτικα και δεν πωλούνταν έτσι, χωρίς να το ξέρουν και το μόνο που είχε πάθει ήταν να είναι σε απίστευτη υπετένταση για 2 μέρες!Μου έλεγε ότι από κει που δεν κουνιόταν ούτε για να ξυθεί τότε έτρεχε και γάυγιζε ασταμάτητα σε οτιδήποτε...
Αν είναι αλήθεια η ιστορία και κυρίως η ποσότητα τότε μάλλον όλα παίζουν...:eek::eek::eek:
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Η σοκολάτα λειτουργεί στα σκυλιά σαν την κοκαΐνη στους ανθρώπους, μου είπε φίλη κτηνίατρος. Υπάρχουν μερικά όμως που μπορεί να μείνουνε στον τόπο, όπως ο σκύλος συναδέλφου μου. Και η κακομοίρα δεν του την έδωσε, μαγείρευε και είχε την κουβερτούρα δίπλα της, γύρισε μια στιγμή, σηκώθηκε το θηρίο στα δυο πόδια, βούτηξε τη σοκολάτα και ένα λεπτό αργότερα είχε μείνει στον τόπο!:(

Γι' αυτό προσέχετε πολύ. Εγώ από κοντά τον έχω τον κοιλιόδουλο διότι και βόλτα να βγούμε πάει και γλύφει τα άδεια κουπάκια από παγωτό σοκολάτα που βρίσκει στο δρόμο.:eek::eek:
 


lzk

Active Member
1 Φεβρουαρίου 2009
39
0
Θεσσαλονίκη
Δηλαδή εγώ που δίνω στον δικό μου σοκολατάκια για σκύλους δεν κάνω καλά? Μπορεί να τον πειράξει?
 




marcia

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2008
642
124
Πολύ χρήσιμο thread! Δεν ήξερα τι μπορεί να κάνει η σοκολάτα, απίστευτο!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22