Παιδιά βοήθεια !!


Maximus

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2008
197
4
Patra/Greece
Μέτρα τους σφυγμούς της και τη θερμοκρασία της. Έχει πυρετό? Ταχυκαρδία ή βραδυκαρδία?
ακομα φοβαμαι μη την χασω..ειναι η παρεα μου!!!!με αυτη περνω δυσκολιεσ και χαρεσ.....ειναι το μονο ατομο που με ακουει και με ενα μοναδικο τροπο με βοηθα να ξεχαστω!!!!!ειναι τα παντα για μενα.....
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Να πάνε όλα καλά!:)
Το γάλα μαγνησίας έχει αντικατάσταθεί από άλλα σκευάσματα για τον άνθρωπο και δεν πολυσυνταγογραφείται πια...γι αυτό μάλλον δεν το βρίσκεις...
Περιμένουμε τις θετικές εξελίξεις!:)
 


Maximus

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2008
197
4
Patra/Greece
ευχαριστω βρε φοιβο.μηπως ξερεισ τι μπορω να τησ δωσω που να κανει την ιδια δουλεια με το γαλα μαγνησιασ????
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Δεν ξέρω τι ακριβώς θέλει να καταφέρει με αυτό ο κτηνίαρος οπότε δεν μπορώ να σου προτείνω κάποιο άλλο...:(
Επισης δεν ξέρω πως δρουν στα ζώα τα φάρμακα των ανθρώπων όπότε καλύτερα να του ζητήαεις εκέινου για εναλλακτική λύση!
 


Maximus

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2008
197
4
Patra/Greece
Δεν ξέρω τι ακριβώς θέλει να καταφέρει με αυτό ο κτηνίαρος οπότε δεν μπορώ να σου προτείνω κάποιο άλλο...:(
Επισης δεν ξέρω πως δρουν στα ζώα τα φάρμακα των ανθρώπων όπότε καλύτερα να του ζητήαεις εκέινου για εναλλακτική λύση!
καλα.δν πειραζει.ευχαριστω για το ενδιαφερον παντωσ!!!!!
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Tώρα το είδα και το τοπικ ..
Eλπίζω να πάνε ολα καλά..:):)

και εμενα μου φαίνεται περίεργο που δεν εχουν..

Να σου πω..

Θα σου πω μια ιδεα που προφανώς εγώ αυτό θα έκανα..

Βλέπω είσαι Πάτρα..

κοντά στην Αθηνα δηλαδή.

Μιας και μιλάμε σίγουρα για δηλητηρίαση και έρχεται τριήμερο..που σημαίνει κλειστά τα πάντα Κυριακή-Δευτερα..
Να σου δώσουμε κάποιος τον κτηνίατρο μας να τον πάρεις τηλεφωνο να έρθεις με το σκυλί εδώ να το δει και να του κάνει όλα τα απαραίτητα ,για να έχεις σίγουρο το κεφάλι σου?
Εγώ αυτό θα έκανα..
Αν πάρεις κάποιον κτηνίατρο από όλους εμάς και συνεννοηθείς λογικά θα σε περιμένει..:)
 






Maximus

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2008
197
4
Patra/Greece
Tώρα το είδα και το τοπικ ..
Eλπίζω να πάνε ολα καλά..:):)

και εμενα μου φαίνεται περίεργο που δεν εχουν..

Να σου πω..

Θα σου πω μια ιδεα που προφανώς εγώ αυτό θα έκανα..

Βλέπω είσαι Πάτρα..

κοντά στην Αθηνα δηλαδή.

Μιας και μιλάμε σίγουρα για δηλητηρίαση και έρχεται τριήμερο..που σημαίνει κλειστά τα πάντα Κυριακή-Δευτερα..
Να σου δώσουμε κάποιος τον κτηνίατρο μας να τον πάρεις τηλεφωνο να έρθεις με το σκυλί εδώ να το δει και να του κάνει όλα τα απαραίτητα ,για να έχεις σίγουρο το κεφάλι σου?
Εγώ αυτό θα έκανα..
Αν πάρεις κάποιον κτηνίατρο από όλους εμάς και συνεννοηθείς λογικά θα σε περιμένει..:)
ααα δεν ξερω..περιμενετε να ερθει ο μπαμπασ μου να τον ρωτησω....
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Αααα εισαι και μικρουλης ναι!!:):)

Ερχεται 2 ημερο που θα ειναι ολα κλειστα..πρεπει να το σκεφτητε αυτο..;)
Μονο κανε γρηγορα γιατι ηδη πολλους μπορει να μην τους πετυχεις στο ιατρειο..
 


Loukia

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2008
1.462
14
49
Θεσσαλονίκη
marthathesharpei.blogspot.com
πες στον μπαμπα σου να παρετε το σκυλι και να κατεβειτε Αθηνα.
Πριν ομως να με παρετε τηλεφωνο να του δωσω οδηγιες για το τι μπορει να κανει, μιλησα με τον κτηνιατρο μου που ειναι πολυ καλος και μου ειπε καποια πραγματα αλλα θα γραφω 2 μερες μεχρι να τα πω εδω
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Λοιπόν άκου, επειδή εγώ πρέπει να φύγω..
Σου στέλνω το τηλ του κτηνιάτρου μου, πάρε και από τα αλλα παιδιά τους κτηνιάτρους τους.., μάζεψε 4-5 για να είσαι σίγουρος ότι θα βρείς κάποιον γιατί μπορεί κάποιοι να έχουν φύγει ήδη για τριήμερο!!:)
Αν ειναι να κάνεις κάτι βίασου γία να πετύχεις κάποιον!:)

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!:)
 






vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Αναστασία όταν βρείς χρόνο γράψε πάνω κάτω τις οδηγίες να ξέρουμε για έκτακτη ανάγκη!θα ήταν χρήσιμο..
Επίσης στείλε μου αν θέλεις τα στοιχεία του κτηνιάτρου σου.
 


Maximus

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2008
197
4
Patra/Greece
βασικα ειμαι η κορη αυτου που εχει αυτο το προφιλ.αν σασ ειναι ευκολο και μπορειτε να μασ δωσετε το τηλ ενοσ κτηνιατρου θα σασ ειμαι υποχρεη!!!!
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
maximus σου εδωσα το τηλεφωνο μου και το τηλ του κτηνιατρου μου!!
Παιδια δωστε και κανενας αλλος...να εχουν πιθανοτητες οι ανθρωποι ολοκληρο ταξιδι θα κανουν!!!
 


Loukia

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2008
1.462
14
49
Θεσσαλονίκη
marthathesharpei.blogspot.com
όποιος δώσει τηλ κτηνίατρο στην Αθήνα, καλό είναι να είναι κάποιος που να μπορεί ΠΡΑΓΜΑΤΙ να αναλάβει το περιστατικό.

Στο μεταξύ ο κτηνίατρος μου, μου είπε να του τηλ να σας καθοδηγήσει για το τί μπορείτε να κάνετε στο μεταξύ. Μην ντραπείτε να τον πάρετε, αυτός μου είπε να σας δώσω το τηλ του για να σας βοηθήσει όσο και όπως μπορεί.
***.

Βάσω σε λίγο θα σου στείλω όλα τα στοιχεία του και μετά θα κάτσω να γράψω 2 πραγματάκια.
Είναι που είναι λίγο δύσκολη ωρα τώρα και κάνω 100 πράγματα συγχρόνως

........................................................................................................................................

Κατόπιν παράκλησης του μέλους Loukia τα στοιχεία του κτηνιάτρου αφαιρέθηκαν.

Admin
 


Loukia

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2008
1.462
14
49
Θεσσαλονίκη
marthathesharpei.blogspot.com
όποιος δώσει τηλ κτηνίατρο στην Αθήνα, καλό είναι να είναι κάποιος που να μπορεί ΠΡΑΓΜΑΤΙ να αναλάβει το περιστατικό.
εννοώ να μπορεί να κάνει και πέντε εξετάσεις, να ελέγξει συκώτια κλπ
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22