Παρατημένη μαύρη μπέμπα...


Status
Κλειδωμένο θέμα

takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Αν δεν ήταν ο Φιλοζωϊκός της Καρδίτσας να το προωθήσει, δε νομίζω να έβρισκε ποτέ καινούρια οικογένεια. Οι περισσότερες ευχαριστίες πρέπει να πάνε σ'αυτούς και την Ερμιόνη συγκεκριμένα :)

Και ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Κώστα που δέχτηκε να το συνοδέψει ως την Αθήνα γλιτώνοντάς μας από κόπο και έξοδα.

Last but not least, μπράβο στην κοπέλα που μπήκε στον κόπο να τσεκάρει το σπίτι της νέας οικογένειας. Δεν ξέρω το όνομά της, δεν ξέρω αν διαβάζει dogforum, αλλά την ευχαριστώ :)
Ευτυχώς όλοι αυτοί δεν ανήκουν σε κάποια ΜΚΟ.. και πάλι μπράβο σου... καλή ζωή να έχει :)
 










DOOM_NX

Well-Known Member
8 Οκτωβρίου 2011
906
6
Καρδίτσα
Έβγαζε κι έβγαζε... Μ'έπιασαν τα γέλια σ'ένα σημείο. Εγώ την τραβούσα με την κάμερα και ο γείτονας ήταν έξω από το φράχτη και περίμενε να δει το «έλα» :p
 


Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Αχαχαχαχα!! Φοβερή η σκυλίτσα.. Τον τρέλανε λιγο τον Johnny ή μου φάνηκε; Και τι ορεξη.. Απίστευτη! Οχι σαν τη σκασμενη τη δικιά μου που για να φάει πρέπει να πάρω ενα κουτί ηρεμιστικά και μετά να πω 10 πάτερ ημων και ευχαριστώ που έφαγε.. :p
 


DOOM_NX

Well-Known Member
8 Οκτωβρίου 2011
906
6
Καρδίτσα
Κανένα πρόβλημα στο φαγητό. Πιστεύω αν της έδινα όλη τη σακούλα θα έσκαγε στο φαΐ άνετα. :p

O Johnny άμα την έβλεπε μες στο δωμάτιο, δεν έμπαινε!
 




Status
Κλειδωμένο θέμα