Πού κοιμάται ο σκύλος σας;

Που κοιμάται ο σκύλος σας;

  • Στο κρεβατάκι του στο δωμάτιό μου

    Votes: 85 26,0%
  • Στο κρεβατάκι του σε άλλο μέρος του σπιτιού

    Votes: 45 13,8%
  • Στο κρεβάτι μου

    Votes: 65 19,9%
  • Όπου να 'ναι

    Votes: 38 11,6%
  • Έξω, σε κενέλ

    Votes: 17 5,2%
  • Έξω, ελεύθερος

    Votes: 24 7,3%
  • Σε crate

    Votes: 37 11,3%
  • Κάπου αλλού (γράψτε πού)

    Votes: 16 4,9%

  • Total voters
    327

christos79

Well-Known Member
20 Νοεμβρίου 2011
633
27
Όταν είμαστε στο σαλόνι κοιμάται εκεί στο μαξιλάρι του και μόλις πάμε στο δωμάτιο ακολουθεί και κοιμάται δίπλα στο κρεβάτι στο χαλί ή στο crate του όπου τον βολεύει
 






Pintsie

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2011
1.233
23
Ανθούσα
Στο κρεβάτι μου. Γιατί... εμ.. γιατί το αποφάσισε μια μέρα ότι δεν είναι ο κ*λος του για σκυλοκρέβατο και αποφάσισε ότι το δικό μου κρεβάτι είναι πιο αναπαυτικό.
Το καλοκαίρι πού και πού ξαπλώνει και κάτω αλλά κατά τις 12.30 μου γαβγίζει να κλείσω φως και να πάει στο μαξιλάρι μου. Ευτυχώς όταν ξαπλώνω κι εγώ σηκώνεται από το μαξιλάρι και κοιμάται στα πόδια μου.
 


peter12x

Well-Known Member
13 Μαϊου 2012
154
0
Πάτρα
Στο κρεβατάκι του, στο δωμάτιο μου και κατά τις 6:30 -7:00 με επισκέπτεται πηδώντας στο κρεβάτι :ρ αν και τώρα το έχει κόψει, κοιμάται στο δικό του μόνο.
 


panos chow

Well-Known Member
21 Φεβρουαρίου 2011
575
27
o σιμπα κοιμαται μονο εξω ,σε ενα κρεβατακι που εχει,μεσα δεν μπαινει για κανενα λογο το βραδυ.
ο παστορ κοιμαται συνηθως μεσα στο σπιτι,στο σαλονι, η αν τον αφησει ο σιμπα... μαζι του στο στρωμα.
η κιρκη κοιμαται οπου ειναι και ο παστορ...
 






KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
Όπου να ναι εκτός απο τους καναπέδες και το κρεβάτι των γονιών μου όπου απαγορεύεται και ευτυχώς δεν έχει δοκιμάσει να ανέβει ποτέ.
Μένει όλο το υπόλοιπο σπίτι λοιπόν και συνήθως στο σαλόνι δίπλα στο τζάκι την πέφτει στο χαλί και το βράδυ στο κρεβατάκι της που βρίσκεται στο δωμάτιο μου.την αφήνω κιόλας να ανεβαίνει στο κρεβάτι μου κάποιες φορές και αν τα καταφέρουμε κοιμόμαστε αγκαλιά αλλιώς η την κατεβάζω η φεύγει απο μόνη της αν δεί πώς δεν βολεύεται.
 
Last edited:




Melba

Active Member
28 Οκτωβρίου 2013
25
2
Τήνος
μελμπα.jpg

Στο κρεβατάκι του στο σαλόνι ... ποτέ δεν μας έχει ενοχλήσει το βράδυ...με το που κλείνει το φως πηγαίνει στο καναπεδάκι του κ μέσα σε 2 λεπτά ροχαλίζει κιόλας !!!! τα πρωινά όταν τον είχαμε σε ένα ειδικό χώρο στο κήπο μας ξυπνούσε 7.10 ακριβώς καθε πρωί !! τώρα που μένει μαζί μας...με το ζόρι στις 8 ξυπνάει για την ανάγκη του κ μετά πάλι ύπνος μέχρι τις 12 !!! Εντάξει είναι κ μικρούλα ακόμα η υπναρού μας !!! :)
 
  • Like
Reactions: d-friend




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Εμενα όχι απλά στο κρεβάτι μου, αλλά πάνω μου, δίπλα μου, στα πόδια μου κλπ!
Εχει τσεκαριστεί οτι μπορεί να κοιμηθεί και μόνη της στο box της, αλλά την θέλω και την αφηνω στο κρεβάτι
 


Ira73

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2013
197
3
Κατω απο το κρεβατι μου , εχω μονιμα στρωμενη μια μοκετα και κοιμαται εκει , απο το πρωτο βραδυ που ηρθε πηγε και κοιμηθηκε εκει
 




jimmynet

Well-Known Member
26 Μαϊου 2008
74
0
Από την πρώτη στιγμή που τον πήραμε κοιμάται στο crate δεν έχει ενοχλήσει ποτέ ως τώρα το βράδυ έως τις 7 κάθε πρωι που θα του ανοίξω να τον παω βόλτα.
Απίστευτο εργαλείο το crate

Στάλθηκε από το GT-P3100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 


Δάφνη

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
797
2
Π. Φάληρο
Για βράδυ ο μπούλης κοιμάται στο crate. Όλη την υπόλοιπη μέρα, όπου βρει, αρκεί να είναι σκληρά και άβολα γιατί είναι άντρας και δεν θέλει μαξιλάρια και αηδίες.
 


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Για βράδυ ο μπούλης κοιμάται στο crate. Όλη την υπόλοιπη μέρα, όπου βρει, αρκεί να είναι σκληρά και άβολα γιατί είναι άντρας και δεν θέλει μαξιλάρια και αηδίες.
χα χα σκληρος ο μπουλης....
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Ο ντρεντ δίπλα στο κρεβατι μου πάντα απο την μερια μου , η Τσίκα πάνω στα πόδια της Ειρήνης και η λόλα πάνω στην κοιλιά της Ειρήνης :rolleyes:
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ο ντρεντ δίπλα στο κρεβατι μου πάντα απο την μερια μου , η Τσίκα πάνω στα πόδια της Ειρήνης και η λόλα πάνω στην κοιλιά της Ειρήνης :rolleyes:
Η Ειρήνη χωράει να κοιμηθεί? :p