Σκυλοσυναντήσεις Πατρινών!




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
καθημερινες δεν εχει πολυ κοσμο...
γκελλυ εσυ που εισαικοντα σε θαλασσα πως ειναι στα μερη σου?
Στα μέρη μου, πιο εύκολα διωχνεις πιτσιρικι από τη θαλασσα παρά σκύλο.
Είτε από την πλευρά του Αη Βασιλη (με σημείο αναφοράς το σπιτι μου) είτε από αυτή των αραχωβιτικων. επειδη δεν περνά δρόμος στην παραλια ειμαστε σχεδόν ιδιωτικά. Οποτε κάνουμε ό,τι θελουμε!
 










chitchy

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
329
1
Πάτρα
Στα μέρη μου, πιο εύκολα διωχνεις πιτσιρικι από τη θαλασσα παρά σκύλο.
Είτε από την πλευρά του Αη Βασιλη (με σημείο αναφοράς το σπιτι μου) είτε από αυτή των αραχωβιτικων. επειδη δεν περνά δρόμος στην παραλια ειμαστε σχεδόν ιδιωτικά. Οποτε κάνουμε ό,τι θελουμε!
Εγω τις προαλλες που πλατσαβουταγαμε με τα σκυλια εκει κατι θειτσες που ηταν εκει παραδιπλα τις ειδα να κοιταζουν λιγακι περιεργα ή ηταν ιδεα μου??
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
μμμμμ....η έξυπνη ξανθιά και ο Αη Βασίλης...
Κάποιο ανέκδοτο μου θυμίζει
Αν μου βρεις και την ξανθια θα τον λύσω τον γρίφο. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΘΙΑΑΑΑ, καστανοξανθη λογω ήλιου ειμαι!

Πού τσαλαβουτάγατε καλε και αγριοκοιταζαν? Εδω φεραμε τον Μουτζα της εκπαιδεύτριας, που ειναι οντως τρακτερ στάφφυ και ο Μορρις μπροστά του ειναι ανορεξικος, και δεν μας ειπε κανεις τίποτα
 


peris

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2013
179
0
Πάτρα
Εγώ τον βάζω στην Παραλία στην περιοχή Μουρτά αν γνωρίζετε αλλά συνήθως μετά τις 7,30 το απογευμα που έχουν φύγει σχεδόν όλοι.Βασικά είναι απέναντι απο το σπίτι μου και με βολεύει μια χαρα
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Εγώ τον βάζω στην Παραλία στην περιοχή Μουρτά αν γνωρίζετε αλλά συνήθως μετά τις 7,30 το απογευμα που έχουν φύγει σχεδόν όλοι.Βασικά είναι απέναντι απο το σπίτι μου και με βολεύει μια χαρα
εκει δεν πρέπει να πλακώνουν γενικά πολλοι λουομενοι ε?
 


peris

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2013
179
0
Πάτρα
εκει δεν πρέπει να πλακώνουν γενικά πολλοι λουομενοι ε?
Κοίτα έχει κανά δύο χρόνια που μεσημεριανές ώρες γίνετε χαμός,τώρα με τις ζέστες είχε και ώς αργά αλλά εγώ τον έβαζα μέσα μαζί με έναν άλλο φίλο με το δικό του και αυτός και δεν μας έχουν πει ποτέ τίποτα όχι όμως τις ώρες που γίνετε χαμός.
Απλά το καλό είναι ότι έχει άμμο και είναι αρκετά ξέβαθα και γενικά δεν ζορίζονται να μπούνε μέσα
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Κοίτα έχει κανά δύο χρόνια που μεσημεριανές ώρες γίνετε χαμός,τώρα με τις ζέστες είχε και ώς αργά αλλά εγώ τον έβαζα μέσα μαζί με έναν άλλο φίλο με το δικό του και αυτός και δεν μας έχουν πει ποτέ τίποτα όχι όμως τις ώρες που γίνετε χαμός.
Απλά το καλό είναι ότι έχει άμμο και είναι αρκετά ξέβαθα και γενικά δεν ζορίζονται να μπούνε μέσα

Χμ ειδες για να εχει κοντύτριχο? Θεωρείς καλο την αμμο!
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
δωστε στιγμα για το τζιπιεσ να κανουμε εφοδο στις παραλιες σας...



κι ας μην ειστε παρων... :p
Εμένα δεν με γλυτώνετε, θα ειμαι παρούσα αλλιώς δεν μπορείτε να κατεβειτε στην παραλια!!! Μπουχαχαχα
 








vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
γκελίτα για τι ώρα λες; αμα είναι αργά ίσως μπορέσω εγώ
αλλά μετά τις 8 λέγοντας



α σε καμια ώρα λες, τώρα το ειδα σορυ, απαγορευτική ωρα για λαμπ :p
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
xaxaxa βάλε οτι εχει περασει και μια μέρα. Αλλά λέω να το επαναλάβω και σημερις!!! Ψησου
Εμεις ξεκινησαμε περπατημα στις 8.20 χτες μέσα στο δασος και μετά βγηκαμε ως τον ΙΟΠ και παλι πισω. Συνολικά 1 ωρα και 10 λεπτα σερι περπατημα! Καλά τα πηγε
 


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
αν δεν το ελεγες δεν υπήρχε περιφτωση να δω οτι ηταν χθες.........οτι νά ναι

θα δω , θα δω, ειμαστε για μπάνιο, αν δεν ξεθεωθούμε θα ερθω λεω, αλλα δεν υποσχομαι
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU