Στολισμός Χριστουγεννιάτικου δέντρου ?!?!?!


nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Εμεις το στολισαμε και περιμεναμε να γινει πεδιο μαχης.Ο Φιντελ εχει ενα θεματακι με τα ψηλα πραγματα , δεντρα , ταμπελες , τεντες και αναμεναμε τα χειροτερα.
Μολις το ετοιμασαμε , τον εβαλα μεσα να δω τι θα κανει.
Πηγε μπροστα , και αρχισε να το κοιταει προσπαθωντας να αποφασισει αν τον ενοχλει για να του γαυγισει.Τελικα εκανε κατι σαν υποκωφο γαυγισμα(μαλλον δεν ηξερε αν ηθελε να γαυγισει) και μετα στο μερος του για αραγμα.
Καθε φορα που περναει απο διπλα το κοιταει καπως , αλλα εγκαταλειπει καθε προσπαθεια αντιπαραθεσης μαζι του.
Ευτυχως!!!
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
εμεις χτες αρχισαμε να στολιζουμε και προεκυψε προβληματακι. Δεν ηθελε με τπτ ενα διακοσμητικο που βαζει η μαμα μου πανω σ ενα τραπεζακι. Ειναι ενα παιδακι ντυμενο γιορτινα που κρατα ενα κερι κ ενα ζαχαρωτο κ οταν ειναι στην πριζα, το κερι αναβει και κουναει σιγα σιγα τα χερια του. Ε με το που το ειδε, ο χαμος ο ιδιος!

το σβησα, το φερα κοντα της να το μυρισει, τιποτα, αυτη εκει επι ενα μισαωρο γαυγιζε. ε τελικα το πηρε αποφαση οτι δε θα το βγαλουμε και σταματησε:D:p

http://img846.imageshack.us/img846/1617/oxmo.mp4



ΥΓ.guest γαβγισμα απο φιλικη συμμετοχη:D
 
Last edited:


Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
Γιατί δεν το αφήνεις αναμένο στο πάτωμα να το συνηθίσει; Αν σου αρέσει κιόλας. Εξάλλου, χωρίς να είμαι ειδική γαυγισματολόγος:D, φάνηκε να παραξενεύεται, όχι να φοβάται. Για παιχνίδι το είδε, μάλλον.
Το άλλο που κάνει δεύτερες, τι είναι; Μικρόσωμο ακούγεται.:p
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Εμεις δεν εχουμε στολισει ακομη γι' αυτο το λογο: Δεν ξερουμε πως θα συμπεριφερθει με το δεντρο.
Αν και ειναι υπερβολικα ηρεμη το να δει ξαφνικα ενα δεντρο 180εκ μπροστα της να αναβοσβηνει, ενα σοκ περιεργειας θα το παθει...

(Και μενα ετσι καθεται οταν αραζει, στο πλαϊ.)
 


veloutela

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2011
209
4
την έψησα να κάτσει ακίνητη και ιδού το πρώτο χριστουγεννιάτικο δέντρο της Λούση
 






lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Ο δικος μου περυσι που ηταν κουταβακι, δεν το πειραξε καθολου το δεντρο. Κυριος!! φέτος ολόκληρος γαιδαρος, το εχει κάνει μην πω πως!!! Που τον χάνω, που τον βρίσκω με μια μπάλα στο στόμα!! Έχει γεμίσει το σπίτι με χρυσοσκονη. Το κάνει και εκβιαστικα. Οταν διαβαζω και δεν του δίνω σημασία, παει στο δέντρο παιρνει μια μπαλα και καθεται διπλα μου, για να ασχοληθω μαζι του. Του την παιρνω μετα απο λίγο ξαναερχεται με ένα αστεράκι. Το πάιρνω, πάλι τα ίδια. Μέχρι και ένα ολόκληρο κλαδί μου εφερε!! Ο καημενος ο Αγιος Βασιλης που ηταν κατω απο το δεντρο, αποκεφαλίστηκε και η φάτνη έγινε καλοκαιρινή! Του χρόνου θα το σκεφτώ σοβαρά για καραβάκι...
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
τωρα το χει συνηθισει, ολα καλα!

κι η καθιερωμενη φωτογραφια μας, φρεσκια φρεσκια!

χρονια πολλα σε ολους!!!
 

Attachments



Annouko

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2011
1.197
9
Θεσσαλονικη
Eμεις κ φετος οπως κ περυσι στολισαμε το δεντρο κ βαλαμε την φατνη στα ποδια του κ παρ'ολο που κοιμαται σε κεινον τον χωρο το βραδυ το κοριτσι μου ολα ειναι στη θεση τους!
Αντε κ του χρονου βρε παιδια! :)
 




Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Εμείς στολίσαμε χτες, μέχρι στιγμής δεν το έχουν πειράξει, αλλά μόνο η Λάρα το φτάνει κι αφού δεν τρώγεται, έχει πάρα πολλές πιθανότητες να της μείνει αδιάφορο καθ`όλη τη διάρκεια των γιορτών. :cool:



Uploaded with ImageShack.us
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Τι γλυκιά φωτογραφία!!!!!! Καλές γιορτές.

Στάλθηκε από το HTC Vision μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Μπράβο σας!!Πολύ ωραίο!! Και του χρόνου!!!
Και εμείς θα στολίσουμε αυτό το ΣΚ!!Για να δούμε, τι θα δούμε...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Εμεις θα το στολίσουμε μέσα στο παρκο της Σελιν και αυτή απεξω.... δεν το ρισκάρω να βάλει στο ματι τον Ιωσηφ και να τον αποκεφαλισει
 


elemaraki

Well-Known Member
3 Αυγούστου 2012
634
1
Lara kouklara πανέμορφη!!! Και του χρόνου!!!! Πρώτη φορα με σκυλο τα Χριστούγεννα με τρομάζει! Εδω ρε παιδια βλέπει μπουκάλι η τρελαρω και γίνεται χαμός φανταστείτε τι θα γίνει μόλις δει μπάλα και Άγιο Βασίλη!!!!!
 


Staffordshire

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2011
350
3
Εμείς στολίσαμε χτες, μέχρι στιγμής δεν το έχουν πειράξει, αλλά μόνο η Λάρα το φτάνει κι αφού δεν τρώγεται, έχει πάρα πολλές πιθανότητες να της μείνει αδιάφορο καθ`όλη τη διάρκεια των γιορτών. :cool:



Uploaded with ImageShack.us
Πολλά like στην φώτο!!!!!!
 




νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Καλά είναι τέλεια. :p Πρέπει να την κάνεις κάρτα και να την στείλεις στους φίλους σου.

Στάλθηκε από το HTC Vision μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 


Thodoras

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2012
662
303
Πάτρα
Θα στείλω τον Άρη αυτοπροσώπως να γαυγισει τα κάλαντα να πάρουμε και κανα μετρητο :p

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.322
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc