Τσεχοσλοβάκικο λυκόσκυλο


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Οπως μεγάλο ποσοστό των θεμάτων μας του τελευταίου καιρού.
Μεγάλη πρόκληση, να αντιστέκεσαι στην αύξηση των άχρηστων post, τέτοιων θεμάτων. Και οι περισσότεροι, δεν προσπαθούμε καν. Είναι ευκολότερο να συντηρείς την βλακεία, με ατακάρες που δεν θέλουν και καθόλου σκέψη. Ποιότητα στον πάτο, δυστυχώς.
 


pao131908

Banned
Banned
22 Μαϊου 2018
83
22
32
η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθια...
ολοι λετε τις @@ σαας χωρις να εχετε ιδεα απο τσεχοσλοβακικο λυκοσκυλο πραγματικα.....
εχετε παρει ενα σκυλο σαν βλαχοι και το παιζετε ειδικοι...τεσπα.....
οπως εχουν πει και ανθρωποι που ειχαν αυτα τα σκυλια δεν εχετε ιδεα...
οποτε θα παρακαλουσα εγω και ο καθε μελλοντικος ανθρωπος που θα μπει να διαβαζει το θεμα να μην μιλανε ανθρωποι χωρις να ξερουν.....

υ.γ βαρελι διχως πατο:whistle::whistle::whistle::whistle:;);););)
 


pao131908

Banned
Banned
22 Μαϊου 2018
83
22
32
Αν εχεις θεμα με τα πιτμπουλ και πιστευεις οτι αν παρεις τσεχοσλοβακικο λυκο θα ξεμπλεξεις, επειδη το λυκοσκυλο θεωρει τον εαυτο του ανωτερο, κανεις λαθος...
Το πιτ οταν δει το λυκοσκυλο δεν θα το θεωρησει ανωτερο...
πρωτον θα το βγαζω με κολαρο με καρφια για να μην μπορουν να το πιασουν απο το λαιμο τα αλλα σκυλια...
δευτερον θα το κανω δυνατο ωστε να μην μπορει να το πλησιασει πιτμπουλ
και τριτον αμα καποιος εεχει ελευθερο το πιτμπουλ του και ερθει να επιτεθει στο σκυλι μου αυτο θα ειναι "μοιραιο" λαθος για το πιτμπουλ και για το καθε σκυλι...
το μονο σιγουρο ειναι οτι οσο θα ειμαι διπλα στον σκυλο μου πιστεψε με θα ειναι ηρεμο και δεν θα παθει ουτε γρατζοιυνια;);):)
 
  • Like
Reactions: Konmac




Hammer

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2017
1.468
2.709
πρωτον θα το βγαζω με κολαρο με καρφια για να μην μπορουν να το πιασουν απο το λαιμο τα αλλα σκυλια...
δευτερον θα το κανω δυνατο ωστε να μην μπορει να το πλησιασει πιτμπουλ
και τριτον αμα καποιος εεχει ελευθερο το πιτμπουλ του και ερθει να επιτεθει στο σκυλι μου αυτο θα ειναι "μοιραιο" λαθος για το πιτμπουλ και για το καθε σκυλι...
το μονο σιγουρο ειναι οτι οσο θα ειμαι διπλα στον σκυλο μου πιστεψε με θα ειναι ηρεμο και δεν θα παθει ουτε γρατζοιυνια;);):)
Σε πιστευω πρεπει να εισαι πολυ σκληρος, αφου μονο που διαβαζω αυτα που γραφεις με πιανει τρομος...
Ελπιζω πραγματικα να μην σε συναντησω ποτε απο κοντα...!
 


pao131908

Banned
Banned
22 Μαϊου 2018
83
22
32
Σε πιστευω πρεπει να εισαι πολυ σκληρος, αφου μονο που διαβαζω αυτα που γραφεις με πιανει τρομος...
Ελπιζω πραγματικα να μην σε συναντησω ποτε απο κοντα...!
32 χρονων ανδρας? καμια γυναικα να ασχοληθεις δεν εχεις?
τι ρωταω και εγω αχαχααχαχαχ
 




Hammer

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2017
1.468
2.709
32 χρονων ανδρας? καμια γυναικα να ασχοληθεις δεν εχεις?
τι ρωταω και εγω αχαχααχαχαχ
Θα σου απαντουσα αλλα τα δαχτυλα μου τρεμουν απο τον φοβο και δε μπορω να γραψω...
Σε παρακαλω μη με ξεφτιλιζεις αλλο...
 








pao131908

Banned
Banned
22 Μαϊου 2018
83
22
32
Θα σου απαντουσα αλλα τα δαχτυλα μου τρεμουν απο τον φοβο και δε μπορω να γραψω...
Σε παρακαλω μη με ξεφτιλιζεις αλλο...
απο το πολυ το τακα τακα τρεμουν τα δαχτυλα σου αχαχαχχααχααχαχαχχχαχαχ
βρες γυναικα επειγοντως...32 χρονων γαιδουρι...
 




Δέλτα

Well-Known Member
13 Φεβρουαρίου 2016
250
634
Εσύ έχεις βρει; Αν έχεις βρει κοίτα να την κρατήσεις γιατί άνεργος και πάρτι ανιμαλ δεν σε βλέπω καλά
 
  • Like
Reactions: N_B and Hiraeth




Hammer

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2017
1.468
2.709
απο το πολυ το τακα τακα τρεμουν τα δαχτυλα σου αχαχαχχααχααχαχαχχχαχαχ
βρες γυναικα επειγοντως...32 χρονων γαιδουρι...
Ρε μαγκακι επειδη τα δυο τελευταια μηνυματα σου εχουν να κανουν με το θεμα γυναικα, και φανταζομαι οτι το αν εχω εγω γυναικες δεν ειναι αυτο που πραγματικα σε απασχολει...τον πονο σου θες να πεις...
Η γνωμη μου ειναι να προσπαθησεις και θα την βρεις, λιγο θαρρος θελει και μην εχεις αγχος, να εισαι ο εαυτος σου και ολα θα πανε καλα.
Οσο καθεσαι και μαλακιζεσαι ομως στο ιντερνετ μην περιμενεις και πολλα...