Φαίδρα η νέα lab κουταβίνα μας που...καίει καρδιές!!!




26 Σεπτεμβρίου 2021
62
35
48
Συγνώμη αλλά δεν μπορώ να στο δείξω διότι πάνω περιλαμβάνει και κάποια στοιχία που δεν μπορώ να τα δημοσιεύσω για λόγους αφαλείας!
 


TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
824
941
27
παντα μπορειτε να κανετε ενα απλο εντιτ και να ζωγραφισετε μια γραμμη πανω απτα προσωπικα στοιχεια.
οχι οτι εχετε υποχρεωση βεβαια.... αλλα η αληθεια ειναι πως θα λυνοταν επιτελους αυτο το μυστηριο μια και καλη.
 
  • Like
Reactions: theodss1 and Orjo




26 Σεπτεμβρίου 2021
62
35
48
Παιδιά συγνώμη αλλά δεν μπορώ να το στείλω.Απλά δεν γίνεται! Δεν έχω ακόμα όλα τα πράγματα που θέλει το pedigree και επίσης είπα πως δεν μπορώ να ασχοληθώ άλλο με το θέμα αυτό! Σας παρακαλώ είπα ότι είναι καθαρόαιμη και αυτό.Δεν χρειάζονται παραπάνω πληροφορίες...
 




26 Σεπτεμβρίου 2021
62
35
48
Φίλε μου πιστεψέ με την αλήθεια σας λέω..Εξάλλου αν δεν είναι <<καθαρόαιμη>> όπως λέτε δεν πειράζει δικό μου θέμα είναι έτσι κι αλλιώς..Αλλά είναι τόσο γλυκούλα που μόνο από τα χαρακτηριστικά της καταλαβαίνεις πως είναι ένα labrador..Ας συζητήσουμε για άλλα θέματα τώρα..Τι λέτε?
 


theodss1

Well-Known Member
8 Απριλίου 2021
430
453
31
Δεν νομίζω ότι υπάρχει pedigree. Οπως και να χει για εμάς δεν είναι πρόβλημα απλά επειδή αναφέρεις συνέχεια ότι είναι καθαρόαιμο και όπως σου είπα αν συγκρίνουμε το κουτάβι με ένα λαμπραντόρ δεν μοιάζει και τόσο πολύ
 
  • Like
Reactions: TheBestBoi


26 Σεπτεμβρίου 2021
62
35
48
Παιδιά πιστέψτε με είναι ξεκάθαρο πως είναι labrador..Εξάλλου ποιος ο λόγος να σας κοροιδέψω? Θα μπορούσα να πω Φαίδρα η κουταβίνα..Για να λέω όμως lab κάτι ξέρω κι εγώ...Ο κτηνίατρος δεν είναι κανένας άσχετος για να πει πως είναι καθαρόαιμο. Εκτός αν ξέρετε εσείς καλύτερα από έναν κτηνίατρο....
 


TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
824
941
27
CAM00394.jpg

η πρωτη μου σκυλιτσα.... απτα χαρακτηριστικα της δε ΜΟΙΑΖΕΙ σε λαμπραντορ ή γκολντεν ριτριβερ? ναι....
ομως δεν ηταν. αλλο ο φαινοτυπος, αλλο η καθαροαιμια. και πιστεψτε με, αν εχετε πεσει θυμα απατης, σας νοιαζει και σας παρανοιαζει... και οχι μονο εσας... αλλα οπως ειπε και αλλο μελος, βαλατε και εσεις το χερακι σας στο να συνεχισουν ακαθεκτοι οι παπυμιλαδες.....

και για χιλιοστη φορα... ο κτηνιατρος ΔΕΝ μπορει να κρινει καθαροαιμια..... ΔΕΝ ειναι η δουλεια του.....
 


26 Σεπτεμβρίου 2021
62
35
48
Παιδιά δεν ασχολούμαι άλλο.Το λέω και το ξαναλέω. Αν ο κτηνίτρος δεν ξέρει από ζώα που είναι η δουλειά του ποιος ξέρει? θΑ ΜΕ ΜΟΥΡΛΆΝΕΤΕ? Παρακαλώ ας πούμε κάτι άλλο έχω κουραστεί!
 


TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
824
941
27
σαν βοηθος κτηνιατρου σας λεω πως οχι, δεν ειναι η δουλεια ενος κτηνιατρου να κρινει καθαροαιμια... ο κτηνιατρος υπαρχει για να θεραπευει, οχι για να δινει πεντιγκρι, οχι για να κρινει σε ποια φυλη ανηκει ενα σκυλι, οχι για να προτεινει εκτροφεις, οχι για να πουλαει σκυλια, οχι για ΤΙΠΟΤΑ αλλο εκτος απο το να θεραπευει, και αν συμβουλευει ΜΟΝΑΧΑ σε θεματα υγειας. και εγω κουραζομαι απο τετοιες συζητησεις που το αλλο μελος ειναι καθετο σε λαθος αποψεις, αλλα θελω να βοηθησω οσους ανθρωπους μπορω να καταλαβουν πεντε πραγματα.... για καλο το κανω και εγω, και ολοι οι υπολοιποι.
 












Orjo

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2020
486
1.094
20
Πάτρα
Αυτός που σου το έδωσε δεν πρόκειται ποτέ να σου πει "Ναι σε κορόιδεψα". Οπότε οι υπόλοιποι οφείλουν να σε ενημερώσουν. Το θέμα όμως είναι ότι δεν θέλεις καν να σκεφτείς το ενδεχόμενο ότι σε είσαι θύμα απάτης.

Δεν έχεις καθόλου υποψίες μετά από τόσες απαντήσεις από τόσα άτομα που σου λένε το ίδιο; Τόσο μεγάλη εμπιστοσύνη σου ενέπνευσε αυτός ο "εκτροφέας";
 


26 Σεπτεμβρίου 2021
62
35
48
Ναι γιατί ξέρω πως είναι άνθρωπος εμπιστοσύνης..Γιατί μας έχει κάνει απίστευτες χάρες και μας καλεί για ενημερώσεις! Επειδή δεν τον ξέρετε καν και δεν έχετε πάρει σκύλο από αυτόν δεν μπορείτε να κρίνετε..Τόσο απλά..Αν είχατε τότε ευχαρίστως και θα με πείθατε καθώς θα ήξερα ότι μιλάμε για τον συγκεκριμένο άνθρωπο..