Φιλάτε το σκύλο σας;

Φιλάτε το σκύλο σας;

  • Συνέχεια

    Votes: 234 64,8%
  • Μερικές φορές

    Votes: 104 28,8%
  • Ποτέ

    Votes: 23 6,4%

  • Total voters
    361

dixxy

Active Member
15 Οκτωβρίου 2012
35
0
athens
Ναι τη φιλάω και με φιλάει αλλά μερικές φορέσ την πιάνει εμμονή κυρίως το πρωί που ξυπνάμε αλλα τότε την σταματάω γιατί το παρατραβάει και της βάζω όριο όσο και αν στεναχωριέμαι μετά.
 




marcia

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2008
642
124
μετά μανίας...και αυτός μου δίνει επίσης...πχ. όταν τον σηκώνω αγκαλιά. Επίσης μας φιλάει και κατόπιν συνεννόησης...

Η κόρη μου ανακάλυψε μαζί του ένα σύστημα φοβερής επικοινωνίας, του βγάζει λίγο τη γλώσσα σαν να θέλει να τον γλύψει και μετά αρχίζει και τη γλύφει αυτός. Το πιάνει το νόημα. Το έκανα και εγώ και έτσι τώρα ξέρει πότε να μας δίνει και αυτός φιλάκια. Αμέ! ...LOL
 


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Η κόρη μου ανακάλυψε μαζί του ένα σύστημα φοβερής επικοινωνίας, του βγάζει λίγο τη γλώσσα σαν να θέλει να τον γλύψει και μετά αρχίζει και τη γλύφει αυτός.
Το καναμε κι εμεις στην δικια μας απο κουταβι αυτο. Το αγορι μου το ειχε ξεκινησει και το κανω κι εγω:p
Γενικα δινουμε αρκετα φιλακια με το Ηβακι μου. Μαρεσει να της γλυφω και την μυτουλα :p
 




FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
αυτη εδω η μουρι ειναι φτιαγμενη για φιλια!! ΟΛΗ μερα της τσιμπαω τα μαγουλα και την φιλαω ( και τις αλλες- αλλα η Mona ειναι πολυ "Παιδι της μαμας".
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
Μαρεσει να της γλυφω και την μυτουλα :p
Αλήθεια?! Έχω μια μούρλα με τη μουσούδα των σκυλιών, τρελαίνομαι να φιλάω (και να δαγκώνω λίγο ενίοτε :p) τη μουσουδίτσα, αλλά η μύτη είναι το μοναδικό σημείο που σιχαίνομαι να φιλήσω! (Όταν βλέπω που τη χώνει στη βόλτα.. μπλιάχ!!!)

Αυτό με τη γλώσσα για να ζητήσω φιλί το κάνω κι εγώ :D
 




marcia

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2008
642
124
Αλήθεια?! Έχω μια μούρλα με τη μουσούδα των σκυλιών, τρελαίνομαι να φιλάω (και να δαγκώνω λίγο ενίοτε :p) τη μουσουδίτσα, αλλά η μύτη είναι το μοναδικό σημείο που σιχαίνομαι να φιλήσω! (Όταν βλέπω που τη χώνει στη βόλτα.. μπλιάχ!!!)

A βλέπω είναι παλιό το κόλπο. LOL χάσαμε την πρωτοκαθεδρία...σε νιώθω για τη μύτη, εγώ δεν την αντέχω λόγω υγρασίας, συν του οτι τη χώνει και παντού όπως λες...

Αυτό με τη γλώσσα για να ζητήσω φιλί το κάνω κι εγώ :D
αυτη εδω η μουρι ειναι φτιαγμενη για φιλια!! ΟΛΗ μερα της τσιμπαω τα μαγουλα και την φιλαω ( και τις αλλες- αλλα η Mona ειναι πολυ "Παιδι της μαμας".
όχι άδικα, αν έχει τέτοιο μάγουλο και ο δικός μου όλη μέρα μπορεί και να του έκανα γούτσου-γούτσου (καλά πιο χαζομαμά δεν γίνεται...το ξέρω)

Το καναμε κι εμεις στην δικια μας απο κουταβι αυτο. Το αγορι μου το ειχε ξεκινησει και το κανω κι εγω:p
Γενικα δινουμε αρκετα φιλακια με το Ηβακι μου. Μαρεσει να της γλυφω και την μυτουλα :p
Α είστε προχωρημένοι... εσείς, η γεύση είναι κάπως...LOL
 




ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Αλήθεια?! Έχω μια μούρλα με τη μουσούδα των σκυλιών, τρελαίνομαι να φιλάω (και να δαγκώνω λίγο ενίοτε :p) τη μουσουδίτσα, αλλά η μύτη είναι το μοναδικό σημείο που σιχαίνομαι να φιλήσω! (Όταν βλέπω που τη χώνει στη βόλτα.. μπλιάχ!!!)
Κι εγω ετσι νομιζα οτι θα ειναι υπερβολικα αηδιαστικο να της γλυψω την μυτουλα, ειναι και μεγαλη δεν ειναι κανα σκατο, αλλα τελικα δεν ειναι τιποτα trust me :p
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Στην καρκαλα της-αλλιως γνωστο κ ως κεφαλα-:lol: ειδικα οταν μου κανει ναζακια η ειναι απτον υπνο νυσταγμενη κ ταλαιπωρη τρελαινομαι να την ζουλαω κ την γεμιζω φιλια...
μετα απο λιγο με βαριεται κ παιρνει δρομο...το σκασμενο!!!:lol:
 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Εγω συνηθως στο κεφαλι...αυτη μονο ποδια+χερια γλυφει...προσωπο..σπανιως...πρεπει να ναι στις πολυ καλες τις για προσωπο...αλλα σε χερια και ποδια...ουτε λουτρο να καναμε!
 


ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
εγω εκτος απο φιλια(συνηθως στη μουσουδα και στο κεφαλι) της ριχνω και καμια δαγκωματια που και που...! αυτη φιλια μου δινει! και το ξερει και σαν "εντολη" αφου οταν της λεω δωσμου ενα φιλακι ερχετε και τρωω ενα γυριστο! για δαγκωμα...μπα,ουτε στο παιχνιδι!
 




Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Παιδια καλο θα ειναι οσοι ταιζουν μπαρφ να αποφευγουν τα φιλια...τουλαχστον κοντα στην μουσουδα..